Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császár után fogyás fórum

Császár után fogyás (beszélgetős fórum)


2015. jún. 5. 20:41
Nekem 2 császárom volt 21 hónap különbséggel 6 évvel ezelőtt. Még mindig kínlódok a súlyommal, valami megváltozott a szervezetemben.
2015. jún. 5. 19:55
Figyelj rá,mit eszel, ne koplalj, mozogj valamennyit, és 7-8 hónap múlva szerintem visszaáll.
2015. jún. 5. 19:36
Összesen 20 kg ot hiztam ebből 5 ment le most 80 kg vagyok 65 el kezdtem! Nem szoptatok!
2015. jún. 5. 19:12
Ja,és a koplalástól még senki nem fogyott le hatékonyan. Egyél normálisan, szüksége van rá a szervezetednek ekkora műtét után. Még kb fél évig ne görcsölj a fogyásra, nincs értelme.
2015. jún. 5. 19:10

Kilenc hónap kell kb,mire regenerálódik a tested, minél idősebb vagy, annál lassabban.

Én másfél éve szültem császárral, 33 évesen. Kb nyolc kiló maradt rajtam. Nem szoptattam. Megállás nélkül sétáltam, néha edzettem,egy deka se ment le. Két hónapja leugrott rólam vagy hat kiló, pedig nem tettem semmit. Kb mostanra állt vissza az alakom. Ne siettesd, ha nem híztál túl sokat, mozogsz és osafigyelsz a kajára, visszakapod az alakod, de ehhez idő kell.

3. 382c7e1257 (válaszként erre: 1. - Marianna0917)
2015. jún. 5. 19:07

A feleségem 60kg-ról 90-re hízott sajnos.

Császár után egy héttel már csak 70kg volt. Most 5héttel a császár után 62kg.

2. arrival (válaszként erre: 1. - Marianna0917)
2015. jún. 5. 18:42

Mennyit hiztal osszesen a terhesseg alatt ?

Szoptatsz?

Azt mondjak, 9 honap alatt jott fel, 9 honap alatt megy le, legyel turelmes.

2015. jún. 5. 18:36
1,5 honapja szültem (császár) 15 kg plussz van rajtam :( nagyon zavar már lassan ki se akarok menni :( mikor indul be a fogyás ? Tud valaki valami hatásos modszert esetleg ? Mozgást mit lehet végezni? Nap mint nap setálunk akár orákat is nem is zabáloj nem értem hogy miért nem indul meg! Eddig egy deka se ment le miota haza jöttem a korházbol pedig egésznap teszek veszek sokat csavargunk is ... El vagyok nagyon keseredve :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook