Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csapra szerelhető orrszívó tapasztalatok.Milyen?Érdemes venni, vagy jobb a porszívós? fórum

Csapra szerelhető orrszívó tapasztalatok.Milyen?Érdemes venni, vagy jobb a porszívós? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 19. 15:20
a csapos orrszívót a babycenter-debrecen.hu-n lehet megrendelni a ha valakinek kell!
14. Laufer Alida (válaszként erre: 6. - Uracsvivi)
2014. jan. 19. 15:01
Egyáltalán nem ijesztő a kislányom szereti!
13. Laufer Alida (válaszként erre: 11. - Misz)
2011. febr. 14. 17:55
Köszike! Majd megoldom már érdeklődők itt Komlón a városban de majd csak találok 1 üzletet ahol van ilyen termékük és akkor veszek 1-t!Ha beválik akkor ajánlani fogom a Pécsi haverjaimnak mivel már ott is van már baba mind két barátnőmnek van és mind 2-nek kisfia van!
2011. febr. 13. 10:46
nekem is vízcsapos volt, illetve a porszívós után azt vettünk., Sokkal-sokkal jobban bevált, mint a porszívós.
11. misz (válaszként erre: 9. - Laufer Alida)
2011. febr. 13. 09:04
Ha nincs itt ismerős, akkor segítek, ha gondolod. Elutalod a pénzt, én meg megveszem és elküldöm.
10. misz (válaszként erre: 9. - Laufer Alida)
2011. febr. 13. 09:02
Debrecenben van a készítő, nála utoljára 3600FT-ba került. A városban láttam minden bababoltban.
2011. febr. 13. 08:44

Én a csaposat szeretném kipróbálni de nem tudom hogy hol lehet beszerezni!Nekem Nózi a náthás sárkány nevű porszívós orrszívóm van de az a gáz vele hogy ha a porszívót alacsony fokozatra állítom akkor semmit nem szív csak teljes kokszon és a 3 éves porszívómat leadhatom alkatrésznek már ami maradt belőle mert ugyan is szét olvadt a vízszűrős porszívóm amit 35000ftért

vettem az üzletbe!Azért olvadt meg mert ez a vacak orrszívó vissza fogja a porszívógép vákuumát és már volt is ez miatt 4x szervizben és a 2db szűrő volt a porszívómba 8000ft amit az orrszívás miatt 7-te cserélni kellett volna de kinek van rá ennyi pénze?! Azt is hozzá tenném hogy a fiam asztmás és a kislányomnak arcüreg gyulladása van és kb.1órába telik mire sikerül úgy kiszívni a gyerekeim orrát úgy hogy kapjon is levegőt rajta!Ja és a szervizben egyáltalán nem ajánlják ezt a fajta orrszívó használatát mert ez a módszer tönkre teszi a porszívó készüléket az által hogy vissza fogja a készülék vákuumát! Akkor inkább a csapos módszert választom ezt már láttam is hogyan csinálják a gyermek klinikán mivel az én fiam 8 hónaposan került asztma roham miatt először kórházba és kb1-7ig volt bent és ők is csapos módszerrel szívják a gyerekek orrát és hamar megbarátkoznak vele a gyerekek kivéve a csecsemőket mert ők még félnek tőle! Aki tudja hol lehet kapni és mennyiért annak meg köszönném ha segítene!

8. misz
2010. nov. 14. 21:17
Nekünk vízcsapos van, és szuper!
2009. okt. 7. 17:13
pont ez a lényeg, h ne zúgjon!
2009. okt. 7. 14:26

Nekünk is porszívós van.Sóoldattal fellazítani és utána a porszívó.

Szerintem ez a csapra szerelhető is ugyanolyan ilyesztően hangzik csak nincs hozzá zúgás.

5. veroosh81 (válaszként erre: 4. - Mimmo33)
2009. okt. 7. 14:13
én is ezt szeretném megtudni.A csapra kell szerelni, és a vízsugárral csinál vákuumot, azzal szív.
2009. okt. 7. 13:54

Nekünk is porszívós van. Előtte orrsprayt használunk, és utána porszívózunk;)Úgy könnyebb, és nem okoz akkora traumát;)

Milyen a csapra szerelhető?

2009. okt. 7. 13:29
A porszívós van nekünk is, csak a "traumát" szeretném elkerülni, ezért vagyok a másikra kíváncsi.
2009. okt. 7. 13:23
A porszivós nagyon jó,a másikrol még nem hallottam
2009. okt. 7. 13:22
Csapra szerelhető orrszívó tapasztalatok.Milyen?Érdemes venni, vagy jobb a porszívós?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook