Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csapkodó szomszéd, mi tévők legyünk? fórum

Csapkodó szomszéd, mi tévők legyünk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
212. simple (válaszként erre: 211. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 28. 15:33
De ebben az esetben tudsz arra hivatkozni, hogy élhetetlen az ingatlan. Ugyanúgy elállhatsz a szerződéstől, mintha mondjuk elromlana a fűtés, és a tulaj nem csináltatná meg. Szólt neketek erről előre? Gondolom nem. Tett, tesz valamit azért, hogy ez a probléma megoldódjon? Én pont most vagyok benne egy ilyen helyzetben, csak mint tulajdonos. A bérlőimet zaklatja egy elmeháborodott lakó a házban. Egy hónapja ezzel foglalkozom, önkormányzat, ügyvéd, stb. aminek (lekopogom) úgy néz ki van is már eredménye. Továbbá elengedtem például egy havi bérleti díjat, hogy így kompenzáljam őket a kellemetlenségekért. Fizetsz azért a lakásért, jogod van nyugodtan, békében élni. Mit mond erről a tulajdonos? a házban a többi lakó hogy nem fogott még össze, és lépett fel közös erővel?
211. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 210. - Channa*)
2022. febr. 28. 14:36
Mivel augusztusig van szerzodesunk es visszaszeretnenk kapni a kauciot,ami nem volt keves..illetve egyetemistak vagyunk es nem konnyu jelenleg olyat talalni,amit meg is tudunk fizetni es jo helyen is van,foleg ha bukjuk a kauciot. Ennyi. Sajnos ez nem ugy megy,hogy most gondolunk egyet es mar koltozunk is.
210. Channa*
2022. febr. 28. 07:36

Nem értelek!

Ha ez egy albérlet, akkor költözz el.

2022. febr. 28. 07:23
Az a nagy szerencséd, hogy albérlet és nem saját lakás. Én már rég nem laknék ott.
208. Érdekes73 (válaszként erre: 207. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 13:38
Nem olyan egyszerű ezt elintézni...A gyámság alá vonás hosszú és körülményes sokszor az érintettek el se tudják intézni.Amiket írtál az alapján jó fizikai állapotban van tombolhat még akár 10 évet is. Költözz ha tudsz az a biztos.
2022. febr. 27. 08:42
Nincs semmi hir azota rola…viszont egy ismeros ajanlotta (aki idosekkel foglalkozik) hogy kerjuk el a telefonszamat es beszeljuk meg vele,hogy irja ala a papirt miszerint az oreglanyt gondozas ala kell helyezni,mivel ez egyertelmuen demencia. De aztan van egy erzesem,hogy ez sem fog osszejonni,amilyen szerencsenk van.
2022. febr. 25. 15:37
Mi lett az unokával?
205. Érdekes73 (válaszként erre: 204. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 23:02
Hát inkább költözz el ha megteheted. Kicsinál az öreglány...
2022. febr. 24. 08:56
Kar hogy ide nem lehet videot feltolteni. Ma hajnali 4kor kb kilencen kint voltunk a lepcsohazban es kiabaltak vele jo sokan :D meg hat o is velunk. Mondjuk tegnap en is mar elborultam. Megint nem alszunk mar hetek ota. Mult ejjel pl azt almodtam,hogy kiloktem az erkelyen…igazan egeszseges,hogy mar ilyeneket almodok😂 az alatta levo parbol a csajszi mar sirva jott fel a tobbi szomszedhoz. Nem lehet elni ettol a boszorkanytol ebben a hazban…:D vicc.
2022. febr. 15. 08:55
Tegnap beszeltunk a kozoskepviselovel es sikerult kideriteni,hogy van egy unokaja csak kulfoldon el. A heten hazajon es elvileg osszeul meg par tavolabbi rokonnal,hogy kitalaljanak valamit..😅😅 kivancsi leszek…
202. Érdekes73 (válaszként erre: 195. - C9155193c4)
2022. febr. 15. 00:11
Nem a rendőrség hibája . Nincs miért intézkedniük.Emberi jogok meg a többi...
201. tumbo2 (válaszként erre: 188. - Channa*)
2022. febr. 14. 12:46
engem is bosszantott,a bulitól nem tudtam aludni,hallom,hogy janika igyál még,mondom janika igyál még,aztán húzzatok el a bánatba.háromkor kijött a polgárőrség,hogy ez nekem miért nem jutott eszembe?de szerintem meg vannak győződve,hogy én hívtam ki őket.
200. 8d00a82c06 (válaszként erre: 199. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 14. 10:12

Jajj. 😂

Ha ez így folytatódik nyáron meg fogtok bolodulni nyitott ablakok mellett.

2022. febr. 14. 10:10
Elkiabaltam. Megint. :)
198. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 197. - 8d00a82c06)
2022. febr. 7. 08:59
Nyugodt,teljesen. Viszont biztosan itthon van,mert a redonyoket leengedte este,illetve reggel felhuzta most eloszor normalis idopontban :D
2022. febr. 7. 08:14
Milyen éjszakátok volt?
196. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 195. - C9155193c4)
2022. febr. 6. 20:47

Koszonjuk!

Ugy lesz! Most mar nem hagyjuk,ha mar vegre elindult azert valami..es egyre durvabb a helyzet sajnos.

195. c9155193c4 (válaszként erre: 193. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 20:45

Ennyit a rendőrségről...

Sajnálom.


Én is Dafke véleményét osztom, valahogy járjatok el.

194. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 192. - Dafke)
2022. febr. 6. 20:44
Koszonom a valaszod :) en ugy tudom,hogy a ket rendornek meselte,hogy fel akarta vagni az ereit. Sajnos pont nem voltam otthon tegnap..ugyhogy csak meseltek nekem az egeszet. En is remelem,hogy van rola papir..
193. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 191. - C9155193c4)
2022. febr. 6. 20:42
Ketszer kint voltak nala tegnap..ugy latszik ok sem oldottak meg. Ma ejszaka kiderul viszont,hogy mennyire hasznalt az,hogy tegnap ejszaka elvittek…de mivel fixen nincs rendben valami agyban nala…siman folytatni fogja szerintem.
192. dafke
2022. febr. 6. 20:40

Remélem, van papír arról, hogy öngyilkossággal fenyegetőzött. Ha van, ez alátámasztja, hogy önveszélyes. Innentől kezdve az illetékes gyámhatóságnak lehet szólni, és ők meg tudják indítani a gyámság alá helyezést. Onnantól, hogy a néni gyámság alá kerül, és a szakember úgy ítéli meg, hogy nem képes az önellátásra, kaphat szakorvosi segítséget, akár elhelyezést.

Írom ezt úgy, hogy csak az utolsó oldalt olvastam el, bocs, ha már volt.

191. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 20:36
Ezt csak a rendőrség tudná megoldani szerintem, ha a szép, sőt még a durva szó sem használ.
190. Érdekes73 (válaszként erre: 180. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 20:35
Jobb lesz az új helyen. Az öreglányt én nem tudom sajnálni csak a szomszédjait.
189. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 188. - Channa*)
2022. febr. 6. 20:31
Hat csak eppenseggel o nem “csak” hangoskodik. Betorte az ablakot a lepcsohazban es allitasa szerint meg akarta olni magat..nem ertem miert nem foglalkoznak vele ezek utan.
188. Channa* (válaszként erre: 187. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 11:42

Sajnos, akkor nincs mit tenni.


Én is panaszkodtam az egyik hangoskodó szomszédra, de azt mondták, hogy vele nincs mit tenni...

187. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 186. - Channa*)
2022. febr. 6. 11:31
En ugy tudom,hogy a sajatja a lakas,igen.
186. Channa* (válaszként erre: 185. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 11:28

És ő a lakás tulajdonosa?

Nem önkormányzati a lakás?

185. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 184. - Channa*)
2022. febr. 6. 11:22
Par hete beszeltunk az elso emeleten elo idos nenivel, azt mondta semmilyen kozeli rokona nincs. Ferje, gyereke nem el. Nem tudnak kozeli rokonrol. Kozoskepviselo is probalta kideriteni, de semmi. Szoval ezzel nem lennenk elorebb.
184. Channa* (válaszként erre: 183. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:43

Ha a lakás a tulajdona, akkor akár ezerszer is kimennek a rendőrök, de nem lesz semmi eredménye.

Senki nem fogja azért elvinni a saját lakásából, mert a szomszédokat zavarja és azt gondolják, hogy ön és közveszélyes.


Valamelyik rokonával kell erről beszélni és neki kell cselekednie.


Nálunk így történt, bár az én szomszéd nénim nem hangoskodott és nem volt problémás, hanem féltettük, hogy megfagy, stb., mert télen nem fűtött, amikor bekattan, mert azt képzelte, hogy gázzal akarják megölni.


Tehát, ez nehéz helyzet, így inkább én a helyetekben egy rokont próbálnék felkutatni, aki magához veszi, vagy gondoskodik a sorsáról. Gondolom a lakását valaki megörökli. Na őt kell megkeresni.

2022. febr. 6. 09:21
😅 vannak fejlemenyek. Tegnap reggel az alatta levo par kihivta a rendorseget, mert mar 5 napja nem alszanak tole. A rendorok nagyon megertoek voltak egyebkent, de nem jutottak be hozza,mivel nem nyitott nekik sem ajtot,akarmit csinaltak. Tegnap napkozben betort egy ablakot a lepcsohazban es este folytatta a csapkodast. Megint kijottek a rendorok,valahogy bejutottak hozza, elvileg azt mondta nekik,hogy o fel akarta vagni az ereit. Kihivtak a rendorok a mentoket es hajnali fel 1kor elvittek. Azota vissza is hoztak😅 sajnos nem tudok tobbet,mert jelenleg csak a parom van a lakasban..en par nap mulva megyek vissza, de ha folytatodik minden elorol..en is ki fogom hivni a rendoroket..ezek utan en ugy gondolom,hogy on illetve kozveszelyes is lehet..nem ertem miert engedtek vissza.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook