Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csana sajátos nevelési igényű gyerekeknek fórum

Csana sajátos nevelési igényű gyerekeknek (beszélgetős fórum)


7. Csocsi (válaszként erre: 6. - Hte23)
2010. jan. 22. 18:19

Igen, elképzelhető.

Én megsajnáltam az odajáró gyerekeket és a szüleiket, ezért is csináltam nekik egy csomagot.Holnap a környezetemben élőket(szomszédok, munkatársak) fogom megkérni, hogy ha tudnak segítsenek. Biztos vagyok benne, hogy egy pár darab játék, pár csoki vagy pl.gabonapehely egyiküket sem fogja földhöz vágni anyagilag, a gyerekeknek pedig örömet szerezne még ismeretlenül is.

2010. jan. 22. 17:25
Én megnéztem, nagyon jő. De gondolom mindenki, aki segiteni akar és tud, az először a közvetlen környezetében teszi. Én is.
5. Csocsi (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2010. jan. 22. 15:37

Szerintem felesleges a módosítást kérni...

ha valakit érdekel a szó illetve a dolog akkor is megnyitja...

4. c95c921ae7 (válaszként erre: 3. - Csocsi)
2010. jan. 22. 15:01
Én tudom mit jelent(szakmába vág) , de biztos nem közismert így. Lehet kérni Hoxától módosítást.
3. Csocsi (válaszként erre: 1. - Csocsi)
2010. jan. 22. 14:56

Lehet, hogy igazad van a csanával kapcsolatban...

Szóval ez egy családi napközi, ahol normál óvodába nem járatható gyerekekkel foglalkoznak...

(Kár, hogy nem tudom módositani a címet, bár szerintem akkor sem írnának többen...)

2010. jan. 22. 14:49

Hát nem nagyon írnak..a csana szót szerintem legtöbben nem is ismerik.

Egyébként jó ötlet.

2010. jan. 22. 14:09

Sziasztok!

Tegnap a neten böngészve találtam rá erre a Magyarországon (remélem csak egyenlőre) első kezdeményezésre:

[link]

Karácsony előtt tele volt az összes fórum a segélykérésekkel, de pl. velük sehol nem találkoztam...

Rákerestem a szervezetre és több intézményt is felhívtam a városban, hogy érdeklődjek a tényleges dolgairól az alapítványnak, és léteznek tényleg (kicsit kételkedő vagyok, annyi rosszat hallani...)

Én ennek hatására már összekészitettem a gyerekeink megunt játékaiból, rágcsálnivalókból egy csomagot, ami már valahol a posta rendszerében van.

Ha tudtok segítsetek nekik ti is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook