Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csaló hitelügyintézők-átvert károsultak! fórum

Csaló hitelügyintézők-átvert károsultak! (beszélgetős fórum)


16. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 15. - Jucusmucus)
2009. szept. 21. 15:54
priviben válaszoltam.
15. jucusmucus (válaszként erre: 14. - 3e0ba54fb8)
2009. szept. 21. 15:50

Szia !

Miért? szerinted nincs igazam? Szinte az életnek nincs olyan területe - akár lelki bajok, betegség, táplálkozás stb. - ahol, ha nem vigyáz az ember, átverik. Legalábbis nekem ez a véleményem.

14. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 13. - Jucusmucus)
2009. szept. 21. 15:48

"Hiszen már szinte mindenhol csalókba bukik az ember. Sajnos !"


ezt a mondatot ma este azért még gondold át :o))

13. jucusmucus (válaszként erre: 12. - Ffa1d14645)
2009. szept. 21. 15:45

Igzaad van, persze.

De sajnos hiába elég óvatos az ember, olyn "kóklerek" vannak, hogy lyukat tudnak dumálni az ember hasába.

Szerencsére ennyire durván még nem estem bele hibába, de sajnos még bármi előfordulhat. Hiszen már szinte mindenhol csalókba bukik az ember. Sajnos !

2009. szept. 21. 15:43

persze senki nem mondja hogy aki illegálisan belemegy biz.dolgokba nem hibás,de ő nem mást akart megkárosítani azzal hogy saját maga bőrét vitte A vásárra,egyszerűen csak jobb életet akart.

de ez nem is arról szól hogy felülbíráljuk más cselekedeteit,hanem hogy ha valakit hasonló kétes ügyekbe akarják belerántani nagyon vigyázzon az ilyen kóklerekkel

11. jucusmucus (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2009. szept. 21. 15:38

Már ha egyáltalán hitelügyintéző volt ugye.....

Én már ezek után kételkedem ebben is.

10. jucusmucus (válaszként erre: 8. - Ffa1d14645)
2009. szept. 21. 15:37

Szerintem a nagyon rászoruló embert a legkönnyebb megvezetni. Kihasználják a tehetetlenségét.

Fúúúú, felháborító.

9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 7. - Jucusmucus)
2009. szept. 21. 14:35
Igen, korrekt hitelügyintéző korrekt hitelügyekben valóban nem. De úgy tűnik, ebben az esetben nem a hitelügyintéző az egyetlen csaló.
8. ffa1d14645 (válaszként erre: 6. - 94c02c5bb5)
2009. szept. 21. 13:00
hát csináltak munkáltatóikat gondolom fars vagy csak erre alakult cégeknél jó fizetéssel,és az ügyvéd azt mondta rá hogy ezzel megszívja mert megbüntetik pénzbírságra és ezért nem mer beszélni mert nem kevés pénzbünti.nem az a szomorú hanem a legtöbb sajnos azért ment bele ilyen sundabundába mert ez volt az egyetlen lehetősége arra hogy pénzhez jusson és megoldja a problémáit,ezek a szemetek meg kihasználtak sok hiszékeny embert és elvettek tőlük mindent.még azt a keveset is.és mindenki csak hivogatja ő meg otthon ül és röhög mert tudja hogy védelem alatt van.
7. jucusmucus (válaszként erre: 1. - Ffa1d14645)
2009. szept. 21. 12:28

Hát ez nem semmi. Ha nem fordultok valami feljebbvaló szervhez, esélyetek sincs visszakapni a lóvét, de gyanítom sajnos, hogy már úgy sem. Azóta már biztos vagy elköültötte, vagy ingatlant kocsit vett rajta, ami persze nem az ő nevén van.

Már akkor gyanús a dolog, ha hitelügyintéző az ügyféltől kér pénzt. ugyanis a hitelügyitnézők a banktól kapott jutalékért dolgoznak.

Sajnálom, hogy ez történt....

6. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 5. - Ffa1d14645)
2009. szept. 21. 12:17
Milyen pénzbüntetéstől fél?
2009. szept. 21. 12:03
senkinél semmi....vagyis egy.egy srácnál egy kamu munkáltatói,ő jönne de fosik a pénzbüntetéstől.pedig az adú-ász
4. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 3. - Ffa1d14645)
2009. szept. 21. 12:01
Hogy lehet az, hogy nincs nálatok semmilyen papír?? Kalkuláció, számítások, ajánlatok, kitöltött papírok másolata? Semmi???
3. ffa1d14645 (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2009. szept. 21. 11:58
mi magunk kevesek vagyunk ügyvéd szerint legalább 10-20 ember kellene hogy egységben ugyanazt mondja,mert ugye papírok nincsenek.max bizonyítékként talán az ha a határnál kamera rögzítette az időpontokat hogy mikor lépett határt az autóval..jajj minket ezzel nem vágott át..az egy másik szintén gyönyörű ügy.igazándiból azért is indítottam a fórumot hogy szerte az országban van e valaki-valakik akik hasonló uton elvesztették a pénzüket.én egyedül a férjemmel hiába indulunk meg ha nincs senki mögöttünk körberöhögnek..
2. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Ffa1d14645)
2009. szept. 21. 11:45
Nehogy megijedj attól hogy a rokona akár GYF, nekem fontos lenne a pénzem, hogy visszaadja az biztos. Remélem tanultatok is belőle, ilyen hitelügyintézés nincsen, hogy bank előtt mutyiban papírt írogatunk alá. Jelentsétek fel a PSZÁF-nél, rendőrségen, fogy.védelemnél, stb. Nem szabad hagyni, le kell csukni.
2009. szept. 21. 11:38

Üdv mindenkinek!

Én és jópár ismerősöm egy magát itelügyintézőnek mondó illető sok ismerősömnek(jómagamnak)is intézett ezt-azt...fél évvel ezelőtt osztrák hitel kecsegtetésével 70.000ftokat szedett be több száz emberről.+előfizetéses tel.+személyes adatok...persze kint voltak többen bécsben,a bank előtt egy parkolóban alá kellett írni a papírokat,majd a csávó eltünt és 20 perc múlva előkerült hogy minden oké gyerünk haza.(mondom ez nagyon sok emberrel megtették)és ugy volt hogy 1-2 hét és lehet menni a pénzért,amiből persze semmi nem lett-senkinek,merthogy a bank áll visszautasított mindenkit.a csávó azóta sem adott vissza senkinek egy forintot sem,MEgjegyzem a hitelügyintéző egy köztisztviselő közvetlen családtagja ezért senki nem mer lépni mert mindenki be van fenyítve.Nos...szerintetek,hogyan lehet ezt törvényes úton bebizonyítani?!ha van valaki köztetek aki hasonló cipöben jár-járt az jelezzen nekem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook