Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Családon belüli erőszak fórum

Családon belüli erőszak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
38. angica0901 (válaszként erre: 27. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:59
A szüleid szíve szerintem sokkal inkább megszakadna, ha megtudnák, hogy ez az IZÉ üt-ver-rugdos! Senki nem minősített gyengének, Te magad mondtad magadról. A szigorú nevelés sem ok arra, hogy tűrd, és ne legyen szégyenérzeted a rossz házasságod miatt! Menj onnan, addig, míg nem történik valami baja a babádnak, amiért viszont utána valóban lehetne miért szégyenkezned, mert annak a csöppségnek az érdekében most csak Te tudsz cselekedni!
37. tavaszilány (válaszként erre: 30. - 6b959121ac)
2009. aug. 3. 08:59

Sajnos az első férjem alkoholista volt, tudom, miről beszélek! Ha bele akar kötni valakibe-valamibe, ha agressziv hajlamú, úgyis verekedni fog! És senki sem köteles rettegésben élni és eltűrni a verést, csak azért, mert őkegyelme alkoholt ivott!

Amúgy igazad van, részeg embert leginkább el kell kerülni, nagyon nagyon messzire!

36. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 29. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 3. 08:58
Abban igazad lehet, hogy ilyenkor az a feszkó jön ki, ami a józan napok közt felgyülemlik. De mi lenne, ha a fickó nem lenne ilyen visszafogott, kedves amikor ezek a negatív dolgok érik? Sok kis pofonocska? Nem tudom...
35. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 31. - Christine1979)
2009. aug. 3. 08:56
Szerintem, is, a szülők megértenék, ha boldog házasságban élnek vagy megoldották a hasonló problémát, vagy nem is volt náluk, ezért elítélnék azt, és megértenék a szitut.
34. tavaszilány (válaszként erre: 27. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:56
Senki sem nevet ki! Sajnállak nagyon! De ezt neked megoldanod! A Te döntésed! Ha adsz magadnak egy esélyt, hogy boldogan élj, lépj minél előbb, nincs mire várnod!Ha szenvedni akarsz, maradj! De a gyermekedért felelős vagy! Neki milyen életet szánsz???? Látni akarod a rettegést a szemében, amikor végignézi, hogy a párod félholtra rugdos????? Vagy esetleg Te végig bírnád nézni, ahogy brutálisan megveri a gyerekedet???? Erre is gondolnod kellene....
33. kattyus (válaszként erre: 27. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:54
Tényleg nem egyszerű megtenni az első lépést, de utána majd alakul. Legyen hosszú házassága annak aki boldog abban a kapcsolatban. Nade így?
2009. aug. 3. 08:54
sajna mennem kell dolgozni, de este meg visszanezek.
31. Christine1979 (válaszként erre: 27. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:53
De mivel pont a boldog házasság jellemző nálatok, szerintem pont ezért segítenének neked a szüleid, és állnának melléd!
30. 6b959121ac (válaszként erre: 25. - Tavaszilány)
2009. aug. 3. 08:53
Ha kijózanodott akkor is elmondhatja a véleményét. Részeg emberbe nem érdemes belekötni.
29. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 25. - Tavaszilány)
2009. aug. 3. 08:52

A provokáció kiválthat nagyon sok mindent-főleg egy ittas embernél.

Ha pedig már tiszta állapotban is provokálva volt az illető, és nyelt elég sokat-nos, akkor önkéntelen és egyenes következménye ez amit ir.


Nem védem a pasit-egy szóval se-viszont, hogy valami nem tiszta ebben a storyban, az bizti.

28. kattyus (válaszként erre: 21. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:52
Még 1 alkalom is sok. Nemhogy 5.
2009. aug. 3. 08:51

tudjatok, ha en adhatnek tanacsot magamnak, en is azt mondanam "hatra se nezz" de ha a sajat eletemrol van szo...

Nem egyszeru meglepni. Nem tudom mi kell hozza, nem tudom mi az utolso szalmaszal. Gyenge vagyok, erzelmi es anyagi fuggosegben allok. Szigoru nevelest kaptam. A csaladomban mindenkinek bolgog, hosszu eletu hazassaga van. Szegyellnem magam. Nem akarom elmondani a szuleimnek, mert megszakadna a szivuk. Csak remenykedhetem, hogy jobb lesz a helyzet, de tudom, hogy lehetetlent varok. Ne nevessetek ki, es ne nevezzetek gyengenek. soha az eletben nem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe kerulok.

26. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 22. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 3. 08:51
Miért más? Ha valakiből az agresszivitást hozza ki az alkohol ne igyon. Aki kedves, locsifecsi lesz az alkoholtól, ott megéri próbálkozni, mert azokba a próbálkozásokba nem fog belehalni senki (pl. a magzat.). A taposás meg pláne durva, nemgyenge kompexusokról árulkodik.
25. tavaszilány (válaszként erre: 22. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 3. 08:50
Nem más! Nem állatok vagyunk! Az, hogy valaki részegen megy haza, nem éppen dicséretes dolog! És joga van szólni érte! Ha ezért brutálisan megverik, az más??????????? Azt lehet????????????
24. tavaszilány (válaszként erre: 21. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:49
Nehogy már elhidd, hogy Te vagy a hibás!!!!!! Lépj le mielőbb, mert nem fog megváltozni jó irányba! Nem egy pofon (bár én azt sem tűrném), rugdos, tapos!!!!!!!!!!!!!! Gondolj a babádra! Még nagyon fiatal vagy, rettegésben akarod leélni az elkövetkező 50-60 évedet??????? Haza tudsz jönni a szüleidhez?
2009. aug. 3. 08:49
Én nem 99% -nam bagyok rendes és kedves, hanem 60%-ban. A többi alatt lehetek morcos meg minden, de SOHA nem emelnék kezet egy nőre! Aki itt nem tudja visszafogni magát az nem épp csupa nagybetűs EMBER a talpán. Én se adnék neki még egy utolsó esélyt se. Egyet se.
22. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 21. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:48

Akkor provokáció miatt indul el a cirkusz.


Ez viszont már más.

2009. aug. 3. 08:45
nem iszik amugy, de epp ezert, ha iszik 1-2 sort, mar ittas. Hogy engem mikor bant? Ha beivott es en elkezdek veszekedni miatta. 3 ev alatt ez volt az otodik alkalom. Marmint veres.
2009. aug. 3. 08:45

Ismerek egy családot, ahol a családfőnek alkohol problémái vannak! Míg ketten voltak a feleségével, már akkor is elég sokat verekedett. A nőt terhesen is verte! Most van 3gyermekük! A feleségét már csak szavakkal bántja, de a legidősebb lányukat fojtogatja!


Szerintem minél hamarabb lépj le!

Később nem csak te fogsz "kapni", hanem a babád is!

2009. aug. 3. 08:44

Én általában arra biztatok mindenkit, hogy nyugi, és próbálja átértékelni a dolgokat, meg hogy általában egy kapcsolatban két ember munkálkodása váltja ki az eseménysorozatot,

DE

most én is azt mondanám, pakolj, és akármennyire is szereted, hagyd ott. Ne akard megmagyarázni magadnak, hogy az esetek hány %-ában rendes ember. Eleve nem rendes ember az, aki megver egy nőt, de ha az a nő még terhes is mellé...... pfffffff. Ez a fajta az én fogalomtáramban nemhogy nem ember, de még állat sem.

A nők java azért akar a pasival maradni, mert fél a magánytól. Inkább egyedül, mint egy ilyen UFO-val. Csomagolj, és vissza se nézz!!!!!!!!!!!

18. kattyus (válaszként erre: 8. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:42
Nekem pont elég volt azaz 1%. Ne hidd hogy valaha is jobb lesz. Előbb csak te, majd a magzatod, utána meg lesz egy lelki nyomorék gyereked, és te magad is azzá fogsz válni. Mikor a gyermekednek szüksége lesz rád, te magad sem fogsz már egy irgalmas kiáltást sem érni. Gondolkodj el! Megéri? És még mielőtt azt mondod hogy honnan veszem ezeket, elmondom a szomorú tényt: Tapasztalat! Sokkal nehezebb utána talpraállni, mint még most lépni.
17. 6b959121ac (válaszként erre: 14. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:40
Akkor még rosszabb.
16. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 14. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:40
milyen rendszeresen iszik?
15. tavaszilány (válaszként erre: 14. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:40
Mármint bepiál? És akkor miért kezd el verni? valami felidegesíti, vagy csak úgy, ok nélkül???
2009. aug. 3. 08:38
alkohol
13. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 10. - 6b959121ac)
2009. aug. 3. 08:37
pontosan
12. tavaszilány (válaszként erre: 8. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:37

Ne álltasd magad! Ez a 99 % majd szép lassan csökkeni fog! És mi lesz, ha a babát is bántani fogja????????????????? Mert mondjuk idegesíti, hogy sír?

Téged miért bántott?

2009. aug. 3. 08:35
Igaza van lótuszvirágnak! Pakolj! Nem csak a Te éppséged van veszélyben, hanem már a Babádé is!
10. 6b959121ac (válaszként erre: 8. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:34
Ne nevettess! Ez hülyeség! Önámítás és függőség.
9. Christine1979 (válaszként erre: 6. - Zsofromaberdeen)
2009. aug. 3. 08:34

Szija,



ne haragudj, de szerintem ő egyáltalán nem szeret téged, ha kezet emel rád, - főleg, ha babát vársz.

Gusztustalannak tartom, ha vki nőket ver, pláne, ha az terhes is!


Ne hagyd magad, mert ha ezeket elnézed, akkor számára ez természetessé válik, hogy mikor dühös, kezet emel rád...


Csak TE tudod ezt megoldani, senki más.


Ha pedig így ver téged, gondolj bele.... a babádat is bánthatná!.....

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook