Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Családjára veszélyes embert hogyan és meddig lehet távol tartani a családjától, hogy ne legyen baj? fórum

Családjára veszélyes embert hogyan és meddig lehet távol tartani a családjától, hogy ne legyen baj? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. okt. 19. 13:22
Tegnap este volt az oldalon,sajnálom,hogy ide nem jött írni nekünk pár szót :(((
30. e07aa834c4 (válaszként erre: 24. - Wanda8)
2011. okt. 19. 10:58
Remélem minden rendben...
29. simple (válaszként erre: 20. - Wanda8)
2011. okt. 18. 10:51

Szia Vanda.

Mi történt végül? Most olvastam hogyan éltek, és nagyon aggódom! Nekem is volt bőven részem ilyesmiben, csak nekem "anyám" az alkesz.

28. githaj (válaszként erre: 2. - Wanda8)
2011. okt. 18. 09:57
Fogj egy sodrófát, verd félholtra hogy azután ő féljen toled. Az ilyen szemetekkel mást nem lehet tenni. Sajnos a jog egy nagy rakás sz-t ér, mert amíg nem ol meg valakit addig a rendorok sem tudnak mit tenni.
2011. okt. 18. 09:39
Az a baj hogy ilyen agresszív piásoktól elválni se lehet...Mert akkor meg fenyehetőznek és van amelyik be is tartja a robbantásra, gyújtogatásra, bicskázásra stb. tett igéreteit. Ha kellőképpen ittas akkor Erős Jani még félholtan is.Hát kitartás . Az ilyeneket a gonoszság élteti .
2011. okt. 17. 22:15

Attól függ kinek a nevén van a lakás!

Ha az apádén akkor nincs mit tenni!

Ha anyádén akkor válás elindítása és kirakni! Bár ha megindul a válás akkor már könnyebb bírói úton rávenni hogy el kelljen költöznie stb(ezeket most nem fejteném ki)

Másik hogy vesztek 1-2 böhöm nagy kutyát ami ha "megvéd" titeket akkor az ugye nem a ti hibátok lesz! És ha 2 kutya nekiesik utána örül ha még karja marad nemhogy kést vegyen elő...

A menhelyi kutyák meg amúgy is végletekig védik a gazdit egy támadáskor!

Többet a helyzet ismerete nélkül nehéz mondani.

2011. okt. 17. 19:23
Mi történt,hogy ment haza,mit csinált???Ha tudsz,kérlek írj,nagyon aggódunk!!!
24. wanda8 (válaszként erre: 23. - E07aa834c4)
2011. okt. 16. 11:37

Mi külön lakunk tőlük,de nagyon közel.Így nem lehet élni!

Sajnos én is úgy gondolom,hogy nagy baj fog történni!Fogalmam sincs hogy fog hazaérni,kb 1 órára ér haza,mert busszal kell jönnie.NAgyon félek,nem magam miatt hanem a 3 gyereket féltem,hogy ne kelljen ilyet végig nézniük.A férjemnek szóltam jöjjön haza munkából és menjen el velük valahová kirándulni!Ki tudja nem e jön ide hozzánk is!!!

2011. okt. 16. 11:32

sajnos erre nem nagyon van megoldás ha már idáig fajult baj is fog történni:(anyukád váljon el mindenféleképp és ha van rá mód költözzetek el vagy őt ne engedjétek be.kirakni a cuccát s viszlát.

Valakinek ebbe a családba biztos baja lesz vagy nektek vagy neki ha valamelyikőtök nem szakad ki ebből a családból sajnos a vérfolyás fog gátat vetni:(borzasztóan sajnállak titeket.Kitartást és erőt és mielőbb váljon szét a család!

22. wanda8 (válaszként erre: 21. - Zebracsikó)
2011. okt. 16. 11:10
Már szóltunk az ügyeleten.AZt mondta majd sűrűbben járnak erre.Meg azonnal telefonáljunk ha baj van!Ne várjuk meg míg elfajul!
21. zebracsikó (válaszként erre: 20. - Wanda8)
2011. okt. 16. 10:57
hívjátok ki a rendőrséget, hivatkozzatok a tegnapi eseményekre, és hogy jöjjenek egyrészt, mert megígérték, másrészt mert féltek.
20. wanda8 (válaszként erre: 19. - Bucóka20)
2011. okt. 16. 10:53
kiengedték.Már haza felé tart!!!Nem tudom hogy mi lesz!?
2011. okt. 16. 09:43
Miért nem zárjátok ki?
18. wanda8
2011. okt. 16. 08:43

Nem rég beszéltünk a kórházzal még nem józanodott ki,majd fél 10 körül tudják megmondani hogy kiengedik vagy sem.

Neki van más problémája is,belgyógyászati,vér megy tőle alul fölül.És tavaly már volt kórházban emiatt,majdnem meghalt,akkor azt mondták hogy ha továbbra is iszik akkor nem adnak többet mint 2 év.

2011. okt. 15. 23:13

Sajnos kényszerelvonó nincsen. Ugye jogok vannak

/ persze a rettegésben lévő család jogait nem védik / Ha ő beleegyezne egy elvonókúrába vagyis aláírná

elkezdené akkor talán változhatna a helyzet.

Tutira elengedik hamar. S.zar ügy családi összefogással talán kordában tudjátok tartani.

A rendőrség nem intézkedhet csak ha vér folyik.

Azt meg nem kéne megvárni...

16. wanda8
2011. okt. 15. 20:50
Szerintetek kiengedik reggel a pszichiátriáról?
15. wanda8
2011. okt. 15. 19:59
Áh sajnos tapasztalat,hog yholnap józanul még agresszívabb lesz!!
14. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 13. - Wanda8)
2011. okt. 15. 19:30

Megértelek :((( De ne félj!Bízz benne,hogy józanon normális lesz,főleg egy ilyen "élmény" után.Elgondolkodik most biztos,hogy akar megint odakerülni,hosszabb időre.

Bármit tesz mégis,egyből rendőr!És mond meg,hogy már nem az első eset!De kívánom,hogy ne legyen ilyen!!!

13. wanda8
2011. okt. 15. 19:26

Alkoholista igen!

Nem tudom mi lesz!De félek a reggeltől nagyon!!

12. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 11. - Wanda8)
2011. okt. 15. 19:13
Ti többen vagytok,erősebbek is!Persze tudom,ez butaság,meg nem megoldás az erőszak.De az sem,hogy egy alkoholista(mert gondolom az) félelemben tartsa a családját!
11. wanda8
2011. okt. 15. 19:12
Az a baj,ha kijózanodik ott a pszichiátrián még "bolondabb" lesz.És még több erő lesz benne!
10. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 8. - Wanda8)
2011. okt. 15. 19:02
Értem.Ez sem jobb.Ha kiengedik,józan lesz,talán nem fog őrjöngeni.Bízzunk benne!!Akkor beszéljetek vele,hogy ez nem állapot,így nem élhettek,hogy tőle kelljen félnetek!Jelentsétek fel,kérjétek a távolságtartást.Kitartás!!
9. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 7. - 57aa4ea1e8)
2011. okt. 15. 19:00

Ma már több helyütt védtem a mundér becsületét (rendőrökre gondolok),így ezt most nem teszem. :))

Annyi helyen kellene ott lenniük sajnos :((( De ennyi rendőr nincs. :((

2011. okt. 15. 18:57

Nem nem a férjemről van szó!Az apámról van szó!!!

Nem az első eset hogy bántalmazással fenyegetőzik részegen.

De ma teljesen elborult!És nagy késekkel készült!Nem csak engem hanem anyut,húgomat,férjemet mindenkit megakart ....azt mondta utána pedig magával is végez!!

7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - 6ee0ffb012)
2011. okt. 15. 18:52
Hát akkor jó. Én csak ilyenről hallottam. Mondjuk nincs egy hete, hogy hasonló volt a híradóban, csak ott a feleség, már halott volt, hiába hívta ki előtte nap a rendőröket.
2011. okt. 15. 18:52
Nem a férjed akiről most szó van? :S
5. wanda8 (válaszként erre: 4. - 6ee0ffb012)
2011. okt. 15. 18:47

Nos!Ma elvitték!A doktonő azt mondta reggel dől el,hogy bent tartják e vagy sem.Ha hazaengedik dühöngeni fog és ki tudja mi lesz!Mondjuk a rendőr azt mondta azonnal hívjuk őket!És ha késő lesz?És ezt nézzék végig a gyerekeim?

Na nem!!!!Ma nem láttak és hallottak semmit,mert az apjukkal elmentek itthonról szerencsére.

De mi lesz holnap???

4. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
2011. okt. 15. 18:45

Ez a végzés nem 72 óra.Sajnos voltam ilyen helyzetben régen.

A rendőr meg nemcsak a vérre ugrik!!


Nem irigyellek,pokoli egy élet ez! :(((

2011. okt. 15. 18:39

Távolságtartási végzést lehet kapni, ideig-óráig. Tán 72 óra.

Majd akkor lépnek, ha vér folyik :( Döbbenet....

2011. okt. 15. 18:30

Ha egy ember azzal fenyeget,hogy megöl,és ezért lépéseket is tesz.Pl.nagy késeket előveszi és megélezi.

Majd felhívja a rendőrőket és elmondja neki,hogy mire készül,persze mind ezt teszi ittas állapotban.

Kijönnek a rendőrök és jegyzőkönyvet vesznek fel.Majd ügyeletes orvost hívnak,aki beküldi a pszichiátriára.De ott csak egy éjszakát tartják,és reggel kiengedik!

Lehet bármit tenni,hogy bent tartsák?Vagy csak várjuk hogy hazajöjjön és tegyen valamit?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook