Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családipótlék zárolása..? fórum

Családipótlék zárolása..? (tudásbázis kérdés)

2009. nov. 19. 20:22

Azt, hogy jogilag lehetséges-e nem tudom. Állítólag nem. De ehhez képest nekem simán inkasszálta az Apeh a gyeddel együtt a családi pótlékot is és anyukámnak is a teljes nyugdíját.

(amúgy teljesen jogtalanul, de két hónapba és tucatnyi pecsétes papírba került, míg bebizonyítottuk, hogy hibáztak és visszautalták a leemelt pénzt persze az okozott kár megfizetése nélkül...)

2009. nov. 10. 22:23
Ha postán kapja nem, de ha folyószámlára megy akkor igen.
2009. szept. 4. 11:01
Én is ezt mondtam neki,de váltig állítja,hogy zárolták nem fér hozzá.jó hülyének néz:(
4. mamma2 (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2009. szept. 4. 10:59
NEM...Szerintem csp.-t nem zárolnak adósság miatt, az nem az adósé hanem a gyereké! Csak akkor nem folyósítják, ha elvesztette a jogosultságot!/pl.nem a saját háztartásában van elhelyezve, vagy intézetbe került, vagy kimaradt az iskolából és dolgozik stb/
2009. szept. 4. 10:55
Én úgy tudom hogy ez az egyetlen amihez nem nyúlnak.Elöbb viszik akár a lakást mint azt.
2009. szept. 4. 10:52
Ismerősöm adóstárs lett 4éve,de az élettársával szétmentek,adósságot nem fizeti az aki felvette.Családi pótlékát zárolták állítólag a nemfizetés miatt.lehetséges ez?
2009. szept. 4. 10:51
Családipótlék zárolása..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook