Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Családi tragédia fórum

Családi tragédia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
32. dee (válaszként erre: 29. - Gpetra)
2007. júl. 2. 12:40
Na ez már politika lenne,ha reagálnék.Én a miniszterelnökhöz és az eü.miniszterhez szoktam küldeni az ilyet:)))))
31. gpetra (válaszként erre: 28. - Dee)
2007. júl. 2. 12:38
Én sem szeretem, de szerintem a segítségkérés nem nayvajgás.
30. Donina (válaszként erre: 26. - 9778ca1817)
2007. júl. 2. 12:37
Tudod ez vhol a védőnő felelőssége is. Nálunk pl. van egy 20 éves anya(?) akinek 3 gyereke van... Na a körülményekről inkább ne beszéljünk. Szóval ő kérvényezte, hogy kössék le, v.vmit kéne csinálni mert csak úgy potyognak a gyerekek. Ja persze a tablettát nem tudja kiváltani. Nem tudom hol tart az ügy, de már a gyámhatóság is el akarta venni a gyerekeket. Szóval lehet(ne) azért tenni vmit, csak ahhoz is megfelelő ember kellene.
29. gpetra
2007. júl. 2. 12:36

Szerintem ezt sokan gondoljuk így, de szerintetek létezik igazi megoldás?


Én utoljára akkor lettem rosszul, amikor a kocsisorok között kéregető hajléktalan lányt megláttam a hatalmas pocakjával...

28. dee (válaszként erre: 25. - Gpetra)
2007. júl. 2. 12:35

Tudod erre meg azt mondom,hogy a nyavajgást is utálom.Látod akinek ég a ház nem szól,aki meg unatkozik sipítozik.

Nincs ebben igazság.

27. dee (válaszként erre: 26. - 9778ca1817)
2007. júl. 2. 12:34
Igazad van!Én is így gondolom!!!!!
2007. júl. 2. 12:31

Az előbb azt írtam, hogy a gyermekvállalást kössék vizsgához. Na jó, ne legyen vizsga, mert ez durva, viszont miért nem vizsgálják meg, hogy ki mekkora anyagi tehetségre mennyi gyereket "vállal be"? (ezt azért írtam idézőjelbe, mert a legtöbb ílyen nő max. kipotyogtatja)

Az araboknál pl többnejűség van. Minden férfianak annyi felesége lehet amennyit JÓ ÉS EGYENLŐ ANYAGI SZÍNVONALON el bír tartani.

Rossz körülmények között élőknek minek 6 vagy 12 gyerek. (Biztos láttátok a TV-ben azt a 12 gyerekes munkanélküli pasit aki a 1,5 szobás panelbe gyártotta a bébiket, utánna pedig nagy csinnadrattával készült Budapestre sétálni, mert, hogy az önkormányzat nem akart neki nagyobb lakást adni. Azt már csak halkan súgom meg, hogy az önkormányzat már előtte több külső területi családi házat is felajánlott, de az önérzetes családfő nem fogadta el, mert a belvárostól kissé messzebb volt, mint azt ők megszokták. Hánynom kell az ílyenektől. Hát az önkormányzatnak csinálta a kölköket??)

25. gpetra (válaszként erre: 24. - Dee)
2007. júl. 2. 12:30

Ó, ezt nem tudtam. Akkor tényleg tervezte. Szerencsétlen.


Ez így van, csak sajnos nagyon sokan vannak, akik nem szeretnek/mernek segítséget kérni.

24. dee (válaszként erre: 21. - Gpetra)
2007. júl. 2. 12:25

De igen,4 oldalas búcsúlevelet írt.Több tollal,tehát nem egy időben.(ezt most mondták a déli híradóban).


Akkor is azt mondom,mindenre van megoldás és segítséget kell kérni!

23. gpetra (válaszként erre: 22. - Donina)
2007. júl. 2. 12:24
Mindenképpen szörnyű.
22. Donina (válaszként erre: 21. - Gpetra)
2007. júl. 2. 12:24
Valóban nem tudhatjuk, hogy mi volt az ügy hátterében.
21. gpetra (válaszként erre: 20. - Donina)
2007. júl. 2. 12:18
Én nagyon könnyen el tudom képzelni, hogy nem egy hosszú tervezési folyamat eredménye volt.
20. Donina (válaszként erre: 19. - Gpetra)
2007. júl. 2. 12:17
Nem mindig lehet észrevenni, holott az bizonyos, hogy nem egyik pillanatról a másikra döntötte el ezt a szörnyű cselekedetet. Bár ki tudja?!
19. gpetra (válaszként erre: 17. - Dee)
2007. júl. 2. 12:15
Persze, hogy nem megoldás! Én csak azt mondom, hogy sajnos a környezet nem mindig veszi észre, ha valaki bekattanni készül. Én is nagyon sajnálom a gyerekeket, sőt az anyát is, hogy idáig jutott, hogy ezt találta egyedüli megoldásnak.
18. Donina
2007. júl. 2. 12:15
Ez borzasztó! Még borzasztóbb átélni. Nekünk (ill. szüleimnek ) a baráti körükben esett meg ilyen. Nagyon sok-sok évvel ezelőtt. Apa megölte a három gyerekét és végzett magával is. Borzasztó volt... A kicsi mindössze annyi idős volt, mint az ikrek...
17. dee (válaszként erre: 15. - Gpetra)
2007. júl. 2. 12:10

Ez akkor se megoldás.A gyerekeknek még lehetett volna szép életük valamelyik rokonnál,vagy örökbefogadó szülőknél.Sok megoldást kereshetett volna, erre megölte őket!Miként válogatta a gyerekeket?Még jó,hogy nem mind a hatot dobta ki.


Éltek 2 évet. Ez szörnyű.

16. dee (válaszként erre: 8. - Contu)
2007. júl. 2. 12:06
Bezzeg az örökbefogadáshoz micsoda vizsga kell:(
15. gpetra (válaszként erre: 12. - Wanda8)
2007. júl. 2. 12:05
Sajnos az ilyen eseteket nem lehet előre látni, akármennyire is figyel a környezet. Ha lehetne, akkor nem történnének meg. Van olyan, hogy valakinek egyszercsak betelik a pohár.
14. manna30 (válaszként erre: 9. - 5d3fac1d2b)
2007. júl. 2. 12:02

Igen, így írták a hírportálon is reggel.

A második gyerkőcöt sem tudták már a mentők megmenteni.


Igen, az ilyen ember az nem anya. Azok a szegény ártatlan gyerekek miről tehettek? El tudom képzelni, hogy valaki öngyilkos legyen, mert nem lát más kiutat. De milyen jogon ítélkezik mások élete felett? Akkor minek szülte őket?

Más nő meg beledöglik, és akkor sem lehet gyereke. Igazságtalanság.

Én a gyerekeimet semmi szín alatt nem bántanám, nemhogy kidobjam őket egy ablakon!!!

13. Cinka
2007. júl. 2. 11:50
Nagyon sajnálom a gyerekeket, de ugyanannyira az anyát is... Nekünk itt marha jó dolgunk van, mert van rendes családunk meg gondolom, viszonylagos jólétünk is (pl megvan a napi betevőre való legalább), van kihez segítségért fordulni...ki tudja, mi kellett ehhez, hogy így elboruljon egy anya? Milyen testi-lelki nyomor? Tapasztaltam, minél mélyebbre zuhan valaki, annál kevésbé kap megértő segítséget!Bármilyen téren!!! Ennek az anyának is hiányzott valami az életéből, ami a saját gyerekei gyilkosává tette. Biztos, hogy nem a gyerekei hozták ki a sodrából, mert akkor csak őket vágta volna ki, de együtt halni a gyerekekkel az már másra utal.
12. wanda8
2007. júl. 2. 11:37
úgy látszik enm figyelt a környezet eléggé az anyukára,mert biztosan voltak jelei.hogy abj van vagy lesz
11. emagdi (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2007. júl. 2. 09:22
az utolsó bekezdést arra értettem, hogy egy anya kidobta a gyerekeit az ablakon, és nem a gyerekvállalási engedélyre.
10. emagdi (válaszként erre: 8. - Contu)
2007. júl. 2. 09:22

alapvetően igazad van, de azért a gyerekvállalási vizsga nagyon durva lenne. gondolj bele, egyfajta mesterséges szelekcióra adna lehetőséget, hiszen egy hivatal döntené el, kinek lehet gyereke, és kinek nem... ez az utópisztikus sci-fi regényekben/filmekben szokott lenni, de ott sincs vidám kimenetele.

másrészt kérdés lenne, hogy mi legyen azokkal a gyerekekkel, akiknek nem vizsgáztak le a szüleik, de mégis terhes lett az anya.


sajnos nem lehet kiszűrni, hülye emberek és durva dolgok mindig vannak, és lesznek. csak reménykedni tudunk, hogy lehetőleg nem lesz sok ilyen eset.

9. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 2. - Wanda8)
2007. júl. 2. 09:16

ÉN ÚGY HALLOTTAM A HIRADÓBAN,HOGY AZ ANYA ÉS AZ EGYIK BABA RÖGTÖN MEGHALTAK,A MÁSIK BABÁÉRT KÜZDENEK:-(((((



Ez szörnű!!!!!

8. contu (válaszként erre: 3. - 9778ca1817)
2007. júl. 2. 08:57
Ezt a kérdést én is sokszor felteszem. Annyi mindenhez vizsga kell, pont a gyerekvállaláshoz nem. Pedig néha nem ártana. Én itt hallok először erről a szörnyűségről.
2007. júl. 2. 08:45
Az ilyeneknek a gyerek biztosítja a megélhetést. Pontosabban az utánuk kapott segélyek. Feltételezem hogy az anya nem tud/akar dolgozni és ebben látta a megoldást. Valamint azt sem hiszem hogy odafigyelt volna a védekezésre. Az apa meg megunta a gondokat és ugye neki könnyű, szépen lelépett. Nap mint nap megesik sajnos. :( Erről csak azért hallunk mert tragédia történt.
6. 9778ca1817 (válaszként erre: 5. - Tevee)
2007. júl. 2. 08:40
Miért kell egyáltalán 6 gyereket szülni, ha nincsenek meg az anyagi feltételek?? Tele van ílyen primitív nőkkel a világ!
2007. júl. 2. 08:35
Ha 6 gyerekkel bejelentené az apjuk hogy elhagy, lehet énis öngyilkos lennék...
4. igi
2007. júl. 2. 08:35
jézus, ez mikor történt ? Hogy történhet meg ilyen, miért nem vette észre senki hogy az anyával gond van? Vagy létezik hogy nem látszott rajta? Szegény gyerekek !
2007. júl. 2. 08:35

Sajnos hallottam. Egy anya(?) ledobta két pici gyerekét a 8. emeletről és ő is utánnuk ugrott.

Az öngyilkosságot még csak-csak meg tudom érteni..(zavaros beteg személyiség), de a gyerekgyilkosságot már nem.

Nem lenne szabad engedni azt, hogy bármílyen zavaros agyú emberkék nyakra-főre, észnélkül ártatlan gyerekeket hozzanak a világra.

Az autóvezetéshez vizsga kell, a szakmához vizsga kell. Miért pont a gyerekneveléshez nem kell semmi??!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook