Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A családi pótlékot hogyan fizettetik vissza? fórum

A családi pótlékot hogyan fizettetik vissza? (tudásbázis kérdés)


2023. febr. 28. 10:00
Ma sikerült hívni őket, a rendszer nem jó nem tudott belenézni,de kapnom kellett volna visszafizetési határozatot.
5. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 28. 09:41
Szerintem tarts készen a pénzt, a visszafizetésről kapsz egy újabb értesítést. A hivatalok malmai lassan őrölnek.
2023. febr. 27. 21:26

A call centernél is tudsz érdeklődni:

[link]

De én célirányosan a határozaton szereplő ügyintézőt hívnám.

Nem ismerem pontosan az eljárást, de valószínűleg csekket fogsz kapni vagy egy számlaszámot, ahova utalhatod.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2023. febr. 27. 20:33
Arról, hogy megszüntetik,de kiderül belőle, hogy 2 hónapig nem voltam jogosult visszafizetésről nincs szó benne. Próbáltam hívni,természetesen holnap is próbálom.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 27. 20:23

Honnan kaptad a határozatot? Nincs rajta egy telefonszám, email, cím? Ott kell megérdeklődni - szerintem.

A határozatban arról is szó van, hogy vissza kell fizetned vagy csak arról, hogy megszüntetik?

2023. febr. 27. 20:00
Nagykorú gyermekem után családi pótlékot kaptam,amelyet késve mondtam vissza, nem azért mert csalni akartam,hanem, mert időközben kuderült,nem esti tagozaton tanul,hanem esti felnőtt képzés. Ma megkaptam a határozatot,hogy 12.31 i dátummal megszüntetése,mert csak 10 hóug voltam rá jogosult. Tisztában vagyok vele, hogy vissza kell fizetni, de hogyan,erről egy szó sem esik a határozatban Esetleg járt már így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook