Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családi napközi vagy Magán nyugdíjas ház létesítéséhez tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni fórum

Családi napközi vagy Magán nyugdíjas ház létesítéséhez tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni (beszélgetős fórum)

8. Jázmyn (válaszként erre: 7. - Georgina319)
2013. jan. 16. 21:34
Igen,igazad van,ezért csaponganak az ötletek a fejünkben.Ez a ház egy kis településen van,de még van óvoda,iskola,bölcsöde és bejárós nyugdíjas ház is.Viszont a gyerekeknek kevés lehetőségük van az intézményen kívüli tevékenységre,programokra.Sok szülőnek okoz gondot a délutáni "muszáj" alvás,a napközis felügyelettel,felkészítéssel is gondjaik vannak.Arról nem is beszélve,hogy gondot okoz,amikor a gyereknek du.4-ig az intézményt el kell hagyni,amikor a szülő még dolgozik.Nyári szünetben is probléma a gyermek elhelyezése.
2013. jan. 16. 20:14
Elöbb merjetek fel, hogy szükseg van e csaladi napközire azon a helyen, ahol letesiteni szeretnetek csaladi napközit, mert a mellettünk levö hazban nyilt egy, de egy ev alatt csödbe ment, bezart.
2013. jan. 16. 13:58
Köszönöm a tippeket,megtaláltam a Családi napközi működtetésének szabályzatát,de továbbra is várom,ha valakinek van tapasztalata.
5. kristo_f (válaszként erre: 4. - Kristo_f)
2013. jan. 15. 22:33

Óvoda

11/1994. (VI. 8.) MKM rendelet


mindegy hogy magán vagy állami

2013. jan. 15. 22:28

Nyugdíjasház 3 szobában??

Inkább magánóvodában, családi gyermekfelügyelet, gondolkodj, de az sem egyszerű

2013. jan. 15. 22:26
Szerintem az Önkormányzatnál kellene érdeklődnöd, hogy milyen engedélyek kellenek. Kérdezhetnéd az ÁNTSZ-t is (most mi a nevük, nem tudom), mert tuti, hogy tőlük is kell engedély. Aztán a Tűzoltóságtól is kell engedély.
2013. jan. 15. 22:06

Barátnőmnek van egy 3 szobás,nagy udvaros ingatlanja.Évek óta üresen áll,ezért valami hasznos létesítményt szeretne kialakítani benne.A terv még csak gondolati szinten tart,nem tudjuk,hogy kellene hozzákezdeni a megvalósításhoz.

Ehhez szeretnék tanácsot kérni olyanoktól,akik ilyen intézményben dolgoznak,esetleg fenntartók.

2013. jan. 15. 22:01
Családi napközi vagy Magán nyugdíjas ház létesítéséhez tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook