Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Családi házat vennék fórum

Családi házat vennék (beszélgetős fórum)


2012. márc. 28. 13:47
Sziasztok!Elég ritkán nézik ezt az oldalt a fórumozok,de ha valaki mégis észre venné én el adnék egy családi házat jó helyen jó áron.Ha valakit érdekel privátban keressen.
24. gotoau
2012. márc. 24. 13:32
Dunaharasztin hitelmentes családi ház magánszemélytől eladó! E-mailban képeket és bővebb leírást küldök!
2012. márc. 23. 13:57
Én is adnék el egy családi házat.Ha esetleg valakit érdekel keressen.Nagyon frankó helyen van,közel a Balcsi.!Nekem azért nem kell,mert én is ezen a helyen lakom,szüleimtől örököltem.
2011. dec. 5. 19:50

3 külön bejáratú lakással családi ház eladó Dunaharaszti központjától északra, Telek mérete 562 m2.


Földszint + emeletes kialakítású. Hagyományos módon épült, falazata tégla.

A földszintet 2001ben bővítették ki, melynek során 1 helyiség, 1 beépített terasz(32m2) és kazánház(18m2) került kialakításra.

Az épület földszintje 2 külön bejáratú lakás(47m2 és 44m2) közös villanyórával. Az emelet, a 3. lakás különálló villanyórával.(74m2)


A lakások víz és gáz közműve közös, de a fűtés gázkazánnal vagy vegyestüzelésű kazánnal is történhet! Könnyedén váltható rendszer!


A lakások festettek-tapétázottak, vizes helységek csempézettek.


A padló a szobákban laminált parkettával borított, a többi helységben kerámia burkolatú.


A kazánházból pince is nyílik amit tüzelő tárolására alkalmaznak.

Az udvaron fa szerkezetű garázs található.



Emeleti lakás: Előszoba(12,3m2), 3 szoba(21,5m2; 13m2; 9,5m2), konyha(8,6m2), kamra(2m2), fürdő(6,7m2), terasz(3m2).

Földszint első lakás: Előszoba-konyha(8m2), kamra(2m2), fürdő(3,5m2), 2 szoba(17m2, 17m2), terasz(14,7m2)

Földszinti hátsó lakás: nappali(20,5m2), szoba(6,6m2), konyha(9,8m2), kamra(2,4m2), fürdő(4,6m2), beépített terasz(14,3m2)


Kazánház(8m2), tároló(9,8m2)


Irányár: 25M Ft


Érdeklődők számára friss képeket is biztosítok!

2011. aug. 26. 11:14

Dombóváron Gunarasi Termálfürdőhöz közel parasztház gazdálkodásra alkalmas területtel eladó.

3 szoba, konyha, fürdő, WC. melléképületek ( garázs, faház, kazánház ).

Fűtése: központi fűtés, illetve cserépkályha.

TESCO, Penny, Lidl pár perc gyalog.

Központhoz közel, csendes helyen. Iskolák, óvódák is a közelben.

2011. jún. 4. 22:25
Orosháza belvárosában 2,5 szobás vállalkozásra is alkalmas családi ház eladó! Kert, és sok-sok melléképület!
19. frega
2011. máj. 27. 16:57

HA NYUGALOMRA VÁGYSZ AJÁNLOM NEKED:)

[link]

18. vidric
2011. máj. 20. 14:02

Vállajon, (Szabolcs - Szatmár - Bereg megye) a román határ közvetlen közelében, több mint 120 m2 -es, 4 szobás, nagy kertes, eredeti sváb parasztház eladó! Nagy konyha, fürdőszoba, spájz, pince, nagy padlástér, parkosított udvar és melléképületek! Hosszú utcafronttal rendelkezik a ház, magas alapra épített, stabil szerkezetű, parasztmennyezetes, konvektor és cserépkályha fűtési lehetőségek!


Irányár: 6millió forint, akár úgy is, hogy a felét egy összegben a másik felét részletekben!


Hívjon bizalommal, kihagyhatatlan lehetőség!


Érdeklődni: +36705012962, vidric@msn.com

2011. máj. 17. 13:11
Jászapátin 2 nagy szobás családi ház eladó.... 2-2.5m...
16. frega
2011. máj. 2. 09:32

Sziasztok!


Eladásra kínálom ingatlanomat Bács-Kiskun megyében,Kiskunhalason, esetlek ha tudtok valakit akit érdekelne, mert sűrgős lenne eladnom betegség miatt. Előre is köszönöm ha tudnátok segíteni:)


Szép tanyás ingatlan ELADÓ!

Nagyon szép és nyugodt egészséges kőrnyezetben 108m2-es,4 szoba összkonfortos tanyás ingatlant eladnám,vagy kisebb értékűre cserélném,esetlek vidékire is.


Felújított,új tetővel,szigetelve,parkosítva,380w-os villannyal,garázzsal, alkalmas többgyermekes nagy családnak is.5300 m2 területtel,sóstótól 10 percre,nagy fenyőerdő mellett.A városban jó termálvizü strand,lovaglási lehetőség,kiváló éttermek stb...,található.


Iá: 8000000,-


Ha valakit érdekel szivesen kűldök képeket a házról.


email címem: frega@citromail.hu

2010. dec. 12. 21:40
Él még ez a fórum???
2009. aug. 21. 13:09

Tiszafüredtől 8 km-re Egyeken eladó egy 100m2-es családi ház.Akár nyaralónak is jó.

2 szoba, konyha, fürdő, folyosó(de igény szerint átalakítható így plusz nappali és egy félszoba is nyerhető), nagy udvar és nagy kert(ami akár kiadható bérbe is)valamint melléképületek, akár állatok tartására is.Megbeszélés alapján akár részben bútorozva is eladó.Bármikor megtekinthető.

Jó közlekedési lehetőségek: központ és vasútállomás is 5-10 perc gyalog.

További infó: szankuviki@freemail.hu

Ár: 4 500 000 Ft

2009. aug. 15. 17:20

Biharkeresztes nyugodt részén Debrecenhez közel eladó 100m2-es, 3 szobás, nappalis családi ház,

Komfort: víz, villany , gáz, csatorna, telefon, kábel tv, internet.

Vegyes tüzelésű központi fűtés, gáz kazán, amivel történik a víz melegítés, főzés, fűtés, (kapcsolható bojlerre is). A ház szilikátból épült és három éve lett kőporozva illetve redőnyöztetve.

2500m2 telken, 1100m2-es udvar és 1400m2-es kert ami 2éven belül külön eladható mint telek új utca nyitása miatt, így 3-4 millió visszajön a ház árából.

80m2-es lakható melléképület is megtalálható a telken, illetve kerti kövezett grillsütő stb..Ajándék 5raklap tégla az udvaron.

Cím: 4110 Biharkeresztes Sallai utca 37.

Érd: hondaforce@freemail.hu

2008. okt. 29. 08:53
Én is vennék, csak nincs rá pénzem.
2008. júl. 30. 07:59
AZ BIZTOS, HOGY JOBB A KERTES HÁZ, MINT A TÖMBLAKÁS, DE NE NAGY KERTEST VEGYÉL, MERT AZZAL NAGYON SOK A MUNKA!
2008. febr. 11. 12:10

Miért ragaszkodsz Pesthez?

Dél felé jó a közlekedés egészen D.-ig HÉVvel.

Először nézd ki, hol szeretnél venni, aztán az ott lakóktól érdeklődj. Gondold át, tényleg az a környék tetszik-e.

Sok-sok átbeszélgetett nap után menj be a Polg.Mest Hiv-ba, mert soxor ki van rakva potom áron árverésre ingatlan. Van amikor csak azért, mert ők egy táblázatból nézik az árakat, ami mélyen a valós ár alatt van. Ha meghal valaki, akinek nincs örököse, akkor a polg.mesthiv örökli.


Iletéket kell fizetni a vásárolt ingatlan után.

Attól függ, hogy honnét van a pénzed.

Ha örökségből, akkor vagy illetéket fizetsz az örökség után, vagy adót. Utána ha befekteted, (látod, ezt most én sem tudom jelenleg hogyan megy...)

9. caravell (válaszként erre: 8. - X-zero)
2007. dec. 21. 10:53

Adj fel hirdetést,hogy keresel. Vagy ragassz ki hirdetéseket a buszmegállókban,ha tudod,hogy melyik környéken szeretnél.


Adótémában járatlan vagyok.

8. X-zero (válaszként erre: 7. - Duncan)
2007. dec. 21. 09:06

Most leginkább az,hogy hol érdemes házat keresni,mert az internet is tele van irodás hirdetéssel. Tegnap beültünk a családdal az autóba és kószáltunk az utcákon, de több óra alatt összesen három házat találtunk,amire kiírták,hogy eladó :(


Megkérdeztem két jogi fórumon is az adóváltozást,de nem akaptam arra sem választ. Mert ha még idén eladom,akkor nem kell jövedelemadót fizetnem,ha másik házat veszek, jövőre igen. De eladásnak minősül-e a foglalós szerződés,ha azt benyújtják a földhivatalnak érkeztetésre?


Szóval ilyenek.

7. Duncan (válaszként erre: 6. - X-zero)
2007. dec. 20. 16:04
kérdezz bátran, ha tudok segítek:)
2007. dec. 20. 16:03

senki?


:(

5. X-zero (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2007. dec. 20. 12:01
DélPest (XVIII-XIX-XX-XXIII kerület)
4. X-zero (válaszként erre: 2. - Caravell)
2007. dec. 20. 12:00
Köszi
2007. dec. 20. 10:19

Szia!

Az is lényeges, hogy hol szeretnél venni ingatlant, mert kerületenként is változóak a paraméterek.

2007. dec. 20. 10:04
Az ügyvédet a vevő fizeti, a foglaló aszem 10-15%
2007. dec. 20. 09:04

Sziasztok!

Vannak itt a fórumon olyanok,akik éppen ingatlan adás-vételben vannak vagy a közelmúltban vettek ingatlant?

Jó lenne az ezzel kapcsolatos dolgokat megvitatni! Kezdve onnan,hogy hol érdemes keresni, mert főleg magánhirdetések érdekelnének,de a neten az irodák hirdetnek inkább (és elég komoly jutalékért), egészen odáig,hogy ki fizeti az ügyvédi költséget, mennyi foglalót szoktak kérni, mik a buktatók... szóval minden érdekel, minden tanácsnak örülnék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook