Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Családi házat, nyaralót bérelnék a jövő héten 3 napra, aki tud, kérem segítsen! fórum

Családi házat, nyaralót bérelnék a jövő héten 3 napra, aki tud, kérem segítsen! (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 26. 14:25
Kissé idejétmúlt dolog...vagy nem?:))
2009. júl. 31. 18:40

Ilyenkor már nagyon nehéz szállást találni. (sajnos tapasztalat) És igaza van annak aki azt írja, hogy 3 napra nem adnak (legalábbis nem nagyon) szállást. A legtöbbje úgy hirdeti, hogy min.5 nap, főszezonban 7 éjszaka. A vicc: kijelentik, hogy abban az esetben, ha nem így foglalsz, ne is számíts válaszra!!!!!!!

A másik véglet! Van kiadó szoba/ház/nyaraló, de a max. kapacitás mondjuk 8 fő, akkor az egészet ki kell fizetni, hiába csak 2 fő megy, ill. van brutál szállásdíj is: 14ezer ft/fő-től fölfelé.. ja, meg + IFA..

Szép....

2009. júl. 31. 18:36
Jahh és a legjobbat majdnem elfelejtettem :Egerszalók..ott van éjszakai fürdőzés is:)Meg persze Eger is ott van 1 köpésre.
2009. júl. 31. 18:34

Szia!

Abádszalókon vannak sztem kiadó házak,mi is oda akartunk menni,csak barátomnak dolgoznia kell.:(:S

Vagy Szilvásvárad,bár ott nincs viz közel,de van welness részleg,ott pedig medence.Vagy Békésszentandrás...ott lehet horgászni is meg fürdeni is,és teljesen nyugis helymi ott voltunk juli. elején.Vagy Hajdúszoboszló,Tiszacsege,Tiszavasvári...ezek mind naon jó helyek.:)

7. Enci. (válaszként erre: 6. - Csutika100)
2009. júl. 31. 15:01

Nyugodt helyet keresek az egész országban.

Milyen lehetőséget tudsz?

Jöhet priviben is.

2009. júl. 31. 14:52
Merre keresel? Mórahalmon tudok.
2009. júl. 31. 13:53

bettibea, köszönöm, már nézem is!


Milla02, szerintem sokan kiadják 3 napra is a nyaralójukat, több ilyen helyet is ismerek, csak sajnos foglaltak a jövő héten.

Aki meg lusta ágyneműt mosni, az ne foglalkozzon szállásadással. Szerintem. :)

2009. júl. 31. 13:41

Sziasztok!

Jövő héten, aug. 4-7. tart a szabadságunk.

Sajnos, a megbeszélt szállásunkat lemondták, ezért keresek nyugodt helyen levő, lehetőleg vízhez közeli nyaralót, családi házat.

Minden megoldás érdekel!

2009. júl. 31. 13:40

3 napra mondjuk nem szívesen fognak kiadni egy nyaralót:( Persze azért lehet, hogy találtok.

(a takarítás , ágyhúzás ugyanaz mint egy hét után)

2009. júl. 31. 13:37

[link]


itt elég jók vannak, én is keresgélek:o)

2009. júl. 31. 13:36
Családi házat, nyaralót bérelnék a jövő héten 3 napra, aki tud, kérem segítsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook