Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexre kellene fórum

Csak szexre kellene (beszélgetős fórum)


1 2
56. Soufflet (válaszként erre: 52. - Ronald)
2022. jún. 8. 02:41

En az oszinte, nyitott kommunikacioval semmire nem mmentem. Az exem tudja, hogy massal dugok egy ideje, ha keso este nincs itthon, tudja, hogy mas itt van. De ha megkerem, hogy X napon nem menne-e el moziba, akkor befeszul, veszekszik orakon at, es nem all be a szaja, ha nem valaszolok sem.

Jusztbol is befekszik abbba az agyba, amin elozo nap lepedot, huzatot csereltem (hogy a masik ne ffi szagba fekudjon be), mikozben tudja, hogy mas volt nalam. Es van egy parfumje, amit tok szeretnek, de soha nem hasznalt, en szoktam rafujni. Most hasznalja.

Ez olyan, mintha korbepisile,


Lakotaskent, barati szinten baromi jol megvagyunk, de nem ertem a feltekenyseget, ha mi ugysem ketttintunk.


Volt, hogy o is massal randizott. Csak sinamncsevegtem, de ket Monday utan "lebukott", mert nem tud hazudni.

HazamentemM.o.re par here, es utana itthon egy idegen fajkefet talaltam, es egy leszakadt gombot, ami nem passzol egyetlen ruhankhiz sem. biztosan a szel fujta be, nem? De tagadott. En meg vegul rahagytam.

En lehetnek az utolso, aki itelkezik.


Most meg nem tudom, nem tudom, nem tudom... Akivel epp toltom az idom, az nem art sokaig, de utana lesz masik. Ha area is igy fuj, mint kandur macska a masikra, nem erdemes varni.

Azt viszont nem tudom, mikor lesz.

"Oreg vagyok",es a kufircolasert nem teszek ki fix, normalis berlot, aki elott egy szal semmiben brillirizhatok, mint megszokott.


Ezt jol megbeszelem magammal.

55. Soufflet (válaszként erre: 36. - Ronald)
2022. jún. 8. 02:03

Szerintem 10 millio indok eleg.

Ha mellette egy sajat lakas fenntartasa sok lenne, ez van.

Ha csak hidegek vagytok, de Jill egyuttmukodtok, ez van. Talan a hotel elott kellett volna jobban megggondolni, de az mar tortenetem. Talan, akkor Jo dontesnek tunt.

Ha nem bantjatok egymast, es van ez a hallgatolagossag, akkor megbunhodod elegge a sajat bunod. Arrol meg egy szot sem szoktak, hogy o MIT csinal(hat), es ezzel szerintem kvittek vagytok.

54. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 7. 23:54
Kielégületlen vagy ezért félrelépnél a házasságodban. Nehéz ügy. Vagy a férjeddel rendezed a dolgokat vagy megcsalod, de ez már a te döntésed.
53. andilaci (válaszként erre: 52. - Ronald)
2022. jún. 6. 19:14
👍🙈
52. Ronald (válaszként erre: 50. - Soufflet)
2022. jún. 6. 08:05

Én sosem voltam féltékeny típus.

Egyébként pedig épp erre jó, ha elöre meg van beszélve, ki meddig mehet el.

Az őszinte, nyílt kommunikáció fontos dolog

51. Főnix3 (válaszként erre: 50. - Soufflet)
2022. jún. 6. 02:39
Szerintem a nők zárkózottabbak! 🤷🏻‍♀️
2022. jún. 6. 01:40
Szerintem a ffiak nem kepesek altalaban a nyitott kacsolatra. Mert szinte mind feltekeny.
49. Főnix3 (válaszként erre: 48. - Ronald)
2022. jún. 5. 20:10

Nem minden nyitott kapcsolatban beszéli meg a házaspár, hogy milyen volta szex a harmadikkal.Viszont létezik az ellentéte is!

Ismerek olyat, aki a szeretőjétől miután hazamegy még otthon is megkettyintteti magát a férjével, akinek attól áll a zászló, hogy elmeséli, mit csinált az asszony!

Ha működik, akkor működik! :)

48. Ronald (válaszként erre: 47. - Főnix3)
2022. jún. 5. 19:32

Az első időben nem tudott róla. Mára már úgy vagyunk vele, hogy nem fáj egyik részről sem🙂

Nyilván egy nyitott kapcsolattal ellentétben nem mesélek róla🙂

47. Főnix3 (válaszként erre: 42. - Ronald)
2022. jún. 5. 18:42
Tud róla! Nos ez fontos információ! 🙂Ezt legközelebb tedd mellé, mert még én a szabad gondolkodásommal is elítélendő, az évekig tartó megcsalás! Ha valami nem működik, akkor azt el kell engedni! Most a saját börtönötökben éltek!
46. Ronald (válaszként erre: 45. - Ágio8405)
2022. jún. 5. 14:51

Nem akart.

Hogy miért, fogalmam sincs. Ma már nem is fontos

45. Ágio8405 (válaszként erre: 44. - Ronald)
2022. jún. 5. 14:25
Mert ilyen senki más életében nincs… tényleg…. Tipic story. A gond ott van ha a feleséged nem akart ezen változtatni.
44. Ronald (válaszként erre: 43. - Ágio8405)
2022. jún. 5. 14:23

Egyébként, ha annyira kíváncsi vagy a háttérre:

17 éve vagyunk házasok. Önerőböl(plusz a CSOK), megvettem, egyedül, segítség nélkül felújítottam a házunkat, emellett 3 munkahelyen dolgoztam egyszerre közel 8 éven át, hogy a családomnak mindent megadhassak, amire szükségük van, és azon felül.

Eközben az évek alatt a házasságom elhidegült, kiégett. Igen, próbáltam tenni érte hogy megváltozzon, nem rögtön harmadik személyt kerestem. Lehet felettem pálcát törni, de ahogy korábban írtam, mielőtt ítélkezünk, ismerjük meg a hátteret

43. Ágio8405 (válaszként erre: 42. - Ronald)
2022. jún. 5. 14:18
Akkor legalább nincs átverve, így máris más. Így ő is tud tenni a bdogságáért. A papir a legkevesebb ebben. Ismerek olyan nőt aki ilyen miatt nem vált el, de évek óta külön él a férjével, teljesen jó a kapcsolatuk, mindketten új életet kezdtek csak papíron házasok. Igy is lehet csinálni.
42. Ronald (válaszként erre: 39. - Főnix3)
2022. jún. 5. 14:14

Nem a tipikus nyitott kapcsolat, inkább egy lezárt, papíron még létező házasság.

Tudja, hogy félrelépek, bár nyilván nem mesélek neki róla

41. Ronald (válaszként erre: 38. - Ágio8405)
2022. jún. 5. 14:13

Eszemben sincs mentegetni magam, főleg nem ismeretlen embereknek.

Tudom, hogy nem szép dolog, de 17 év után egy picit a saját érdekeim, saját vágyaim is előtérbe helyezhetem

40. Ronald (válaszként erre: 37. - Liliom10)
2022. jún. 5. 14:12
Közös érzés, nem csak egyoldalú🙂
39. Főnix3 (válaszként erre: 32. - Ronald)
2022. jún. 5. 13:44
Nyitott kapcsolatban vagytok?
38. Ágio8405 (válaszként erre: 34. - Ronald)
2022. jún. 5. 13:38

Nem, csak érdek van. Mentegetheted magad és valószínűleg te el is hiszed, de akkor is erkölcstelen és olyan nincs hogy muszáj. Minden ok csak érdek, általában anyagi szokott lenni. Én nem válhatok el, az asszony nevén is van a ház vagy tulaj a cégben, tudja a stikliket felnyomna, vagy zsarol hogy jaj öngyilkos lesz vagy nem láthatod a gyerekeket (ami nincs így) stb stb. De ezek mind érdekek ami miatt vele maradsz. Úgy döntöttél, neked megér ennyit, de akkor sem muszáj, hanem a te döntésed. Nem vagy a tulajdona senkinek, tehát dönthetsz úgy,

hogy nem maradsz vele, az más hogy ebből lehet hogy egyéb károd is származna… De ez nem ment fel az alól, hogy megcsalod.

37. liliom10 (válaszként erre: 36. - Ronald)
2022. jún. 5. 13:38
A CSOK felvétele előtt minden rendben volt ? Most már se szeretet, se vonzalom ? Csak Te érzel így, vagy a feleséged is ? Beszélgetni nem szoktatok a problémákról ? Már a gondok jelentkezésekor kellett volna.
36. Ronald (válaszként erre: 35. - Globus)
2022. jún. 5. 13:33

Vagyon..😁😁

Jó, értettem persze😊

A közös ingó, ingatlan, vagy hitel nem lenne akadály. Az a 10 milliós CSOK, amit vissza kellene fizetni, ha elválunk a szerződéskötés utáni 10 éven belül, komolyabb visszatartó erő🙂

Tudom, ez szarul hangzik, de legalább őszinte

35. globus (válaszként erre: 34. - Ronald)
2022. jún. 5. 13:30

Közös vagyon. Hitel. Családi ítélet. Kutya 🙂

Más nem jut eszembe...

34. Ronald (válaszként erre: 33. - Ágio8405)
2022. jún. 5. 13:27

De van🙂

Hidd el

33. Ágio8405 (válaszként erre: 32. - Ronald)
2022. jún. 5. 13:25
Nincs olyan hogy muszáj.
32. Ronald (válaszként erre: 31. - Főnix3)
2022. jún. 5. 13:16

Mert muszály. Egyébként a mai napig abban élek.

Szeretet, testi és lelki vonzalom nélkül. De mint írtam, van az a helyzet...

31. Főnix3 (válaszként erre: 30. - Ronald)
2022. jún. 5. 13:14
A kérdésem , hogy miért maradtál benne?
30. Ronald (válaszként erre: 29. - Főnix3)
2022. jún. 5. 12:55

Gondolom ugye mondanom sem kell, hogy ismeretlenül, a problémákat, gondokat, és a válást kizáró okok ismerete nélkül nem ítélkezünk🙂

Nem sportolási célból, és még csak nem is skalpvadászat címén léptem/lépek félre🙂

29. Főnix3 (válaszként erre: 28. - Ronald)
2022. jún. 5. 12:46
Igazából az érdekelne, ha posvány volt, ahogy írod..,miért maradtál benne? Jó hogy volt aki tisztán tartja a feneked és telefőzi a pocakod? Néha előfordul a megcsalás, de az, hogy sportot űz ebből..,tisztességtelen!
28. Ronald (válaszként erre: 21. - Soufflet)
2022. jún. 5. 12:27

Most valószínű én is megkapom a magam köveit, de anno, mikor rádöbbentem, hogy a családi életem egy langyos posvány, és ismerkedni kezdtem, nem a hol volt a legfontosabb kérdés🙂

Igen, családos hölgy is volt szeretőm, szingli is. A helyet bármikor meg lehet oldani, akár spontán, akár tervezett módon

27. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 12:26
Ez szép elképzelés, csak ha bele szeretsz az nem fog engedélyt kérni a józan eszedtől, viszont szépen megkeserítheti mindenki életét.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook