Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak szerintem ciki még mindig fürdetni egy 13 éves lányt? fórum

Csak szerintem ciki még mindig fürdetni egy 13 éves lányt? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
76. Funny (válaszként erre: 73. - Alidamolnar)
2012. máj. 22. 21:47

Tenyleg? Olvasd el, hogyan irtam Micymorci 55. hozzaszolasaig. Ott borult el az agyam.

Nem is vitatkozom veletek,rohejesek vagytok. Hozzatok ossze egy kamasz gyerek furdeto estet,hatha megjobb lesz!


Meg egyszer koszonom az erdeklodoknek,anyukammal nagyon jo a viszonyom. Lehet, nektek nem,ezert akaszkodtok ra a gyerekeitekre? Jobb szulok akartok lenni,mint amilyenek a tietek? Nem ettol lesztek azok!

Az en anyukam tudja,hol van az a bizonyos arany kozeput es ez igy van jol. Nem telepszik rank,ha latja,hogy segitsegre lehet szuksegunk,mindig ott van, mindent elmerunk neki mondani,merunk segitseget kerni... Ehhez nem az kell,hogy a hajam mossa es keres nelkul bejojjon az furdobe,ami intim szfera kellene,hogy legyen.

Majd,amikor erzem,hogy jonnek a fajasok es lassan megyek szulni,lehet megkerem,hogy segitsen lefurdeni,megborotvalkozni. Eddig megoldottam,de 2 fajast kozt nem biztos,hogy olyan konnyu lesz. A dokimmal megbeszeltem,hogy egyszerre nem lehetnek benn ketten,de felvaltva bejohet anyu es a ferjem a szuloszobara. ...

Ennyire szar es bensosegektol mentes a kapcsolatunk.

75. megi04 (válaszként erre: 74. - Életkezdés)
2012. máj. 22. 21:23
Biza!:))) De én ezt már le sem mertem írni!:)))
2012. máj. 22. 21:15
Régebben azt mondtam volna hogy nem normális dolog ma azt mondom hogy rossz az aki rosszra gondol....nagyon sokat együttalszok az összes gyerekemmel,bejönnek csevegni ha fürdök vagy behívnak ha fürödnek sőt fürdünk is együtt...a nagy két év mulva lesz 13......eszembe nem jutna hogy gond,miért lenne perverz????soha nem mennék be ha nem kéri,nem én fekszem be az ágáyába hanem ő bújik mellénk ha már nagyon nem fér vagy olyan kedve van bemegy a saját kuckójába....kifejezetten önálló mindhárom gyerekem,nem telepszem rájuk önállóbban mint sok más velük egykorú.....nem ettől függ...szóval a kérdésre válaszolva mindenkinek magánügye,nekem nem ciki,nem a haverok előtt beszélünk róla nyilván a suliban:)...ahol időnként kiderül hogy sokan anya mellé bujnak még vagányfiúk és menőlányok is ....
73. alidamolnar (válaszként erre: 71. - Funny)
2012. máj. 22. 20:58

Észrevehetnéd, hogy te támadod azt, aki nem úgy gondolkodik, mint te.

Ugye, mindent lehet nézni innen is, meg onnan is, milyen érdekes, milyen bunkó, aki nem ért veled egyet??

72. megi04 (válaszként erre: 69. - Funny)
2012. máj. 22. 20:52

Figyelj... Ahol a fiam dolgozott,ugyebár hülyültek a kolegák,valahogy ki kellett bírni az éjszakás műszakot...Nos,egy pasi azt mondta,80 millióért eladná az anyját...A többiek röhögtek..Mire a pasi: Miért? Mire kellene még? Megszült,felnevelt,táplált..Mostmár mit csináljak vele????

Hát ha a te elveden gondolkodunk..és nagyon erősen belegondolunk,akkor valahol igaza van..Nem? Önálló ember,minek anyu?


Vagyis nem mindig azért segít az ember,mert csecsemőnek tartja..hanem AZÉRT MERT NAGYON-NAGYON SZERETI,ÉS SZERET VELE FOGLALKOZNI...ebben semmi beteges nincs!!! A gyerek,aki szintén szereti,ezt elfogadja tőle,mert jó érzés,ha anya foglalkozik velem..Persze nem mindegyik,van olyan kamasz,aki szemtelen,stb.DE! Szerintem semmi elítélendő nincs ebben.És biztos,hogy nem ettől lesz önállótlan valaki!!!

71. Funny (válaszként erre: 70. - Ca39633091)
2012. máj. 22. 20:48
Nekem ezzel nincs is gondom, csak ne kezdjek el azt tamadni, aki nem igy gondolkodik! En elmondtam a velemenyem,tapasztalatokkal ala tamasztva, erre jott egy hsz.,amibol annyi jott le,hogy,aki nem babusgatja a gyereket,az egy sz@r anya, es biztos nincs jo kapcsolatban a gyerekevel.
2012. máj. 22. 20:45
Ez az ö dolguk..Lehet nagyon mély kapcsolat van köztük és az anyuka babaként néz még mindig a lassan növé cseperedö llánykájára.
69. Funny (válaszként erre: 68. - Alidamolnar)
2012. máj. 22. 20:38

En ezt akkor sem fogom megerteni, hogy miert kell egy 16 evesnek megmosni a hajat es miert igenyli meg mindig. Ez nekem mar beteges. Nem ettol lesz bensoseges egy kapcsolat.

Ne haragudj mar,de nem en kezdtem el prudnek,szuk latokorunek,stb titualni azokat,akik ezzel nem ertenek egyet!

De en vagyok a taho. Legyen igy!

Koszonom,nagyon jo a kapcsolatom az egesz csaladommal. Kivanom,hogy mindenkinek csak tized ennyire legyen remek csaladja,mint nekem es az egesz vilag boldog lesz.

68. alidamolnar (válaszként erre: 67. - Funny)
2012. máj. 22. 20:11

Képzeld, elárulom, hogy járt már egyedül, tengeren túlon is, sőt ha ketten repülünk, ő "vezet" engem, ő beszéli le a dolgokat.

Az, hogy anya és lánya között van egy szeretetteli, intim kapcsolat, hogy segítek neki, ha igényli (nem azért, mert béna), az nem jelenti azt, hogy nem állja meg a helyét az életben, és hogy önállótlan.

Egyébként én befejeztem, nem tudom, a fórumindítóval miért voltatok ilyen ellenségesek.

De van tippen:

1. Nincs jó kapcsolat a gyereketekkel

2. Idő nincs foglalkozni vele.

Nem szép dolog az irigység.

67. Funny (válaszként erre: 66. - Alidamolnar)
2012. máj. 22. 20:04

Attol meg, hogy valaki ket nyelven beszel es hiperszuperhudejo tanulo, meg nem biztos, hogy megallja a helyet az eletben,ha nem tanult onallosagot.

En 16 evesen mar begipszelt kezzel is egyedul mostam hajat,mert meg tudtam oldani.

Ja,vagy a te gyereked nem tori el semmiet,mert meg a wc-n is fogod a kezet?

Na,nehogymar az legyen a hulye,aki eletre neveli a gyereket!

66. alidamolnar (válaszként erre: 55. - 7a23ed9179)
2012. máj. 22. 19:58

Ne morcogjál, én egyetértek Veled.

Én a 16 évesemnek még magam mosom a haját.

(Ettől még nem hülye, nem mellesleg két nyelven beszél folyékonyan, és sorban teszi az emeltszintű érettségiket idő előtt).

Nem ettől lesz hülyegyerek!

65. e57e061615 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. máj. 22. 19:42
Nem ciki, ultragáz.
64. megi04
2012. máj. 22. 19:36
Nem ismerjük a lányt...Lehet,elfér még neki a segítség..
63. tücsimücsi (válaszként erre: 19. - Petra11)
2012. máj. 22. 18:42
Ez egy nagy ostabaság! Még egy felnőtt se zárja magára az ajtót fürdés közbe! Én nemrég szunyókáltam el a kádban mondtam a férjemnek, és azt mondta legközelebb benéz rám.
62. Funny
2012. máj. 22. 18:01

De konyorgom, itt az a tema, hogy MEGFURDETI. Nem csak a hatat, vagy a hajat mossa meg. Nem hiszem el, hogy ez normalis 13 evesen.

Pontosan azert nem hiszem,mert vannal elottem peldak.

Pl. nekunk anyu mondta -nem tudom mar hany eves korunkban,de eleg koran-,hogy probaljuk megy egyedul,szep fokozatosan. Szerintem kb 8 eves korunktol mar mindharman egyedul furodtunk.

61. megi04 (válaszként erre: 55. - 7a23ed9179)
2012. máj. 22. 17:58
Az én fiamat is gúnyolták már,hogy nem EMO-s..És ettől sem akart EMO-s lenni...:)))
60. megi04
2012. máj. 22. 17:55

Komolyan...szerintem,ez...olyan egyéni dolog...Nem lehet csak úgy mérni,hogy ciki,vagy nem..

Van gyerek,aki 10 évesen önálló,és van,aki később érik,és igényli még a szülei babusgatását...

És szerintem,nagyon nem lehet ebből lemérni,hogy ki,milyen felnőtt lesz...Mindenki lát/látott már biztosan példát mindkettőre...

59. Funny (válaszként erre: 54. - Megi04)
2012. máj. 22. 17:54
Sajnos ezt nem tudom.
58. megi04 (válaszként erre: 55. - 7a23ed9179)
2012. máj. 22. 17:52
Nocsak! Nem egyedül vagyok hülye!:DD
57. Funny (válaszként erre: 55. - 7a23ed9179)
2012. máj. 22. 17:52
Remeljuk nem lesz ilyen, a dolgokat ertelmezni keptelen es agressziv,mint te. :-)
56. spinneli (válaszként erre: 55. - 7a23ed9179)
2012. máj. 22. 17:47
Szerintem itt nem arról van szó, hogy ha bemegy az anyuka, hanem arról, hogy szó szerint megfürdeti, mint egy 5 évest...én legalábbis így értettem.
2012. máj. 22. 17:42
Miért hiszitek okoskáim, hogy aki a kiskamasz lányához bemegy fürdéskor, az már rátelepszik, lenyomja, hülyegyerekké teszi? Meg sem járja a prűd, szűk agyatokat, hogy létezik bizalmas, intim, és lelkileg!!! érve az intimet viszony, mikor egyszerűen jó együtt lenni, akár fürdéskor? Az én lányom okos, szabadelvű kislány, népszerű az iskolában és nem egy majom, facebookon pózoló miniribi! Mert az a másik véglet, láttam én visszahúzódónak titulált lányokról olyan képet, hogy még én is meglepődtem! Sőt, odáig vetemedtem, hogy melltartót szeretne hordani, bár még nem kellene, de hát az iskolában gúnyolták a más példásan nevelt gyerekek, akikkel biztos nincs ott a tökéletes anyjuk fürdéskor és nem telepedik rá a magánéletükre, szóval ezek a lányok megkövezték, hogy nincs melltartója, szóval én a tökéletlen anya bementem vele melltartót venni, sőt nem húztam rá a függönyt, hogy boldoguljon maga, hanem megmutattam ,hogy kell viselni, mire kell ügyelni a vásárlásnál stb! Tönkrezúztam vele biztos...és most elkísérem a fodrászhoz is...13 éves lesz és együtt megyünk divatos frizurát választani...Beteg vagyok, érzem! Na pá tökéletes anyukák és megyek a hülyegyerekeimet nyomorgatni :DD
54. megi04 (válaszként erre: 52. - Funny)
2012. máj. 22. 17:36
Gondolom,ott is izzadtra dolgozza magát a család védelmis..Mint nálunk..:(
53. EsztyMorgan (válaszként erre: 48. - Megi04)
2012. máj. 22. 17:32
Azért ez más szituáció. Ha én zuhanyzom, és ha anyámnak kell a krémje, akkor simán bejön. De nem felügyelt soha, még "fiatalabb" koromban sem.
52. Funny (válaszként erre: 50. - Megi04)
2012. máj. 22. 17:31

En irtam egy sztorit,hogy a lany iker part hetente meztelenre vetkoztette az anyjuk es meregette oket centivel

De most,hogy visszaemlekszem,en voltam akkor 13 eves,ok pedig olyan 15 korul,mert mar szakkozepesek voltak.

51. c1e9612cd3 (válaszként erre: 50. - Megi04)
2012. máj. 22. 17:28
persze, van iylen is. sajnos....
50. megi04 (válaszként erre: 49. - C1e9612cd3)
2012. máj. 22. 17:23
Ja! Az lehet!:) Elnézést! Arra nem figyeltem,csak hogy bemegy a szülő! Sajnos,a mi utcánkban lakik olyan család,ahol bárcsak bemenne anyuka 2 alkohol mámor között,mert a gyerekei szörnyű koszosan járnak suliba! A 14 éves is!:((
49. c1e9612cd3 (válaszként erre: 48. - Megi04)
2012. máj. 22. 17:19

nme azt mondtam, h te nézegeted :)

csak itt iylenek hangzottak el, és a fórum is egy ilyen "nézegető" szülő okán indult. sak sztem félreértetted a dolot.

48. megi04 (válaszként erre: 43. - C1e9612cd3)
2012. máj. 22. 17:14

Hát ha azért megy be,hogy "felméregesse a terepet" az már alapból beteges!!!!!!!!

De én simán bemegyek a ha a huszon éves fiaim bármelyike bent tusol,mondjuk a hajkefémért.

De ki a nyavalyát érdekel,mi van a lába között????

Őket azért már nem fürdetem!!De bemegyek! És ezért sem ők,sem én nem szégyenlem magam,és nem stresszesek,önálló,egészséges személyiségek. Csak nem szégyenlik a testüket olyan valaki előtt,aki valaha a sz@rból is kimosta őket! És MIT szégyeljenek?????

Hangsúlyozom!!!:NEM NÉZEGETNI MEGYEK BE!!!!!!

47. EsztyMorgan (válaszként erre: 42. - Da33d8ee16)
2012. máj. 22. 17:14
A megmosom a haját, és segítek neki, hogy mindene tiszta legyen c. monológban nem igen lehet félreérteni semmit.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook