Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csak ránézek, és hízok? fórum

Csak ránézek, és hízok? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 19. 01:02
egyel sokszor keveset,es keruld az edesseget,es mozogj sokat persze,
2011. szept. 7. 13:38
Pajzsmirigyedet nézték már?
5. 5e67f791bc (válaszként erre: 1. - Stunde76)
2011. szept. 7. 13:35

Szia! Szerintem el kellene foglalnod magad valamivel, hogy ne egész nap a kilókon rágódj! Az edzés biztosan tud segíteni, csak nem mindegy mit, mikor, és mennyit mozogsz.

Nassolni sem szoktál? Mert észrevétlenül tud rakódni.

4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Stunde76)
2011. szept. 7. 13:32

- minden viszonylagos, lehet, hogy nem is vagy kövér, csak azt hiszed

- reggel egyél többet, este kevesebbet

- reggel inkább a szénhidrátok, később inkább a fehérjék legyenek dominánsak

- vezess naplót, hogy miket eszel

- ha tényleg nem eszel sokat és nem nassolsz menj el orvoshoz, lehet, hogy valamilyen betegség áll a háttérben

2011. szept. 7. 13:31
Probald kia meh anya tejet.Ha a szerveztednek tenleg fogyasra van szukseged fogyni fogsz, viszont ha csak a tukor mondja es a szervezeetednek pluszra vn szuksege hizni fogsz.
2. ..Napsugár.. (válaszként erre: 1. - Stunde76)
2011. szept. 7. 13:31
Szerintem próbálj meg egy kicsivel többet enni, mondjuk 2 óránként valami apróságot, mert azt a keveset amit megeszel a tested "vésztartaléknak" raktározza el, és ez miatt hízol. (ezt egyébként egy diétás oldalon olvastam és egy hozzáértő hölgy válaszolta)
2011. szept. 7. 13:28
Jó ideje nem dolgozom, nincs munkahelyem, azóta szinte alig eszem (délutánonként vagy délben egy "gyerekadagot"), mégis olyan szinten rakódnak rám a kilók, hogy már rosszul vagyok, ha tükörbe kell néznem. Ez olyan "csak ránézek az ételre és máris hízok"-féle dolog. Mit tehetnék még a mozgáson kívül? Xanaxot szedtem és reflux-gyógyszereket, de mindennel leálltam már egy éve, a helyzet mégis változatlan, a hajam is hullik azóta is. Tud valaki valami okosat mondani nekem erre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook