Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » (CSAK) Idézetek - Szerelem, becsület, barátság, érzelem, csalódás, stb. fórum

(CSAK) Idézetek - Szerelem, becsület, barátság, érzelem, csalódás, stb. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. febr. 3. 11:37

Azt hittem szeretnek, pedig csak játszottak velem;

minden, amit eddig hittem, romokban hever.

Összetört szív, s talán már néma érzések suttogják:

nem érdemes sírni, ennyi volt a boldogság.

Nehéz a könnyes szemen uralkodni, hisz őt senki sem tudja majd pótolni.

Néma minden, hisz még fáj a szív, s azt hiszed, hogy ez soha nem lesz többé így.

Talán igazad van, de ha így is lenne, gondolj az együtt töltött, boldog percekre.

Hisz annyi minden közös emlék, forró csókok, meleg ölelés...

S most minden szertefoszlott.

Közös álmok, vágyak, tervek, minden, miket együtt terveztetek.

Ennyi volt, s te már tudod, sohasem feleded el őt, bárhová is juttok.

Az ő szerető szívét nem lehet feledni, mert megtanított arra, hogyan kell szeretni.

Forró ölelések, csókok, s minden, mit ajkaitok egymás felé mondott.

Ha most már vége is, tudd, hogy sohasem feledhet el ő téged, hiszen élete egy részét szentelte néked. S ezt kitörölni, elfeledni még akkor sem lehet, ha szíve majd egykor egy másikat szeret. Ennyi volt, mi szép volt s jó, hidd el, ez nem múlandó.

S hidd el azt, ne kételkedj benne, ha végső búcsúd közeleg, ő lesz az utolsó, ki azt mondja, ég veled, szerettelek, s talán még most is így érzek.

Tudom, ez már késő, s tán te ezt nem is érted, hogy mért hagytalak el, ha szerettelek téged…

2009. febr. 3. 11:37
Szív a szíven, kéz a kézben. Arc archoz simul, s a tűz újra felgyúl. Egy pillantás, egy vallomás, s borúra jön a derű, a szerelem elönti szívemet, mint forró édes nedű
2009. febr. 1. 20:27
*Le kell rakni a lélek terhét, előbb semmilyen vidék sem fog tetszeni. (Seneca)
2009. febr. 1. 20:25
Mások előtt mindenki igyekszik méltóságát megőrizni, de lelke mélyén nagyon is jól tudja, mennyi bevallatlan dolog játszódik le benne, amikor csak önmagával áll szemben! (Pirandello)
2009. febr. 1. 20:13
Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért aki én vagyok melletted. (Gabriel García Márquez)
2009. febr. 1. 20:12
A szerelem értékét az akadályok emelik. A könnyű siker megfosztja a varázsától. (Stendhal)
2009. febr. 1. 20:12
A szerelem önszeretet révén férkőzik közelünkbe. Hogyan is lehetne ellenállnunk, mikor széppé teszi azt, amink van, visszaadja, amit elvesztettünk, sőt azzal is megajándékoz, ami eddig nem volt a miénk?? (Chamfort)
2009. jan. 31. 23:07
"Nem az rendített meg,hogy hazudtál nekem,hanem ,hogy többé nem hiszek neked"
2009. jan. 31. 23:06

"Ha fáj a szíved,csak dalolj

Ne lássa senki könnyedet

Maradj hideg,mint a rét

Mely sok mindent eltemet

Ne tudja meg soha senki

Ne tudják az emberek

Hogy a szívnek megszakadni mosolyogva is lehet...."

2009. jan. 26. 09:27
Csak aludni akarok. Hátha akkor eltűnnek az emlékek... De tudom, hogy nem fognak. Csak egy agysebész tudná kivágni belőlem őket.
2009. jan. 26. 09:27
Ha mindannyian arra várnánk, hogy a másik ember tegye meg az első lépést, akkor mi lenne velünk?
2009. jan. 26. 09:27
You can travel the world but you can't run away from the person you are in your heart. . . !
2009. jan. 26. 09:26
Soha nem késő annak lenned, ami szerettél volna lenni!
2009. jan. 26. 09:18

"Elfojtott dühömet ne lássa más

Csak a falak őrizzék titkomat

Mert bennem őrült láng ragyog

Én idelenn idegen vagyok."

2009. jan. 23. 11:14
" Mikor megszülettél az eső esett, most tudtam meg, hogy csak az ég könnyezett, mert egy angyal a földre érkezett."
393. 1eded24452 (válaszként erre: 373. - Virág3)
2009. jan. 20. 10:02

Ha az élet citrommal kínál, csinálj limonádét!

;)

2009. jan. 18. 09:38

Van, mikor tisztább

eltörni egy tányért, mint

elmosogatni.

Fodor Ákos

2009. jan. 12. 11:50

Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív.

Charles Dickens

2009. jan. 11. 09:43
Nem az számít,hogy mit mondanak mások csak az ,hogy mit érzek én!!!!
2008. dec. 13. 16:19
Nincs értelme semminek ... és egy könnycsepp kicsordul. Nem látod a kiutat ... és a könnycsepp legördül. Sebesen fut, majd elesik... és apró szilánkokra törik. Majd hirtelen élesen hasít bele a szívedbe a fájdalom... Mert nincs értelme semminek.
2008. dec. 8. 16:13

Várod azt, hogy megérintselek.

Mert remegni vágysz,

És ellentmondani,

De a tested szerelmet készül vallani.

Ákos

2008. dec. 8. 16:12

Amit nekem adtál, azt én elfogadtam

És hittem benned, pedig nem is tudtam

Hogy hitem örökre megmarad

Semmim sincs, csak te vagy.

(Ákos)

2008. dec. 8. 16:11

Szeress, reszkess, keress új reményt,

bújj el, hallgass, lásd meg újra a fényt!

Veszíts, válassz, minden út egy helyre visz,

vakulj, égj el, valaki csak benned hisz.

Ákos

2008. nov. 22. 21:12

“Mindenki maga irányítja sorsát; mi magunknak kell megteremtenünk boldogságunk okait. Csak mi tartozunk ezért felelősséggel, senki más.”

(XIV. Dalai Láma)

2008. nov. 22. 21:12
“Minél őszintébbek és nyitottabbak vagyunk, annál kevésbé fogunk félni, mert nincs takargatnivalónk mások előtt, ezért azt gondolom, minél őszintébb valaki, annál magabiztosabbá válik.” (Dalai Láma)
2008. nov. 22. 21:12
“Ne felejtsd el, hogy nem megkapni azt, amit kívánsz, néha csodálatos szerencse.” (Dalai Láma)
2008. nov. 22. 21:11
“Oszd meg a tudásodat másokkal: ez az egyik módja annak, hogy halhatatlan légy.” (Dalai Láma)
2008. nov. 22. 21:10
“Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!” (ismeretlen)
2008. nov. 22. 21:10
“El kell engedned a múltad, hogy lehessen jövőd.” (Jégkorszak 2)
2008. nov. 22. 21:07
“Az anya nemcsak egy gyermeknek ad életet, hanem a szeretetnek és az örömnek, amit valaha magának remélt.” (ismeretlen)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook