Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » (CSAK) Idézetek - Szerelem, becsület, barátság, érzelem, csalódás, stb. fórum

(CSAK) Idézetek - Szerelem, becsület, barátság, érzelem, csalódás, stb. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2009. máj. 7. 06:40

A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. Ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen.

Stephen King

2009. máj. 7. 06:40

Sokkal jobb az embernek, ha tévúton jár, de szabad, mint ha láncra verve rója a helyes utat.

Thomas Henry Huxley

2009. máj. 7. 06:39

Magad is örök változás vagy. Miért kívánnád a többiektől, hogy olyanok maradjanak, amilyennek megszeretted őket?

Hioszi Tatiosz

2009. máj. 6. 13:16
Megtaláltam... Müller Pétertől származik az idézet.
464. SSissykke (válaszként erre: 461. - 1eded24452)
2009. máj. 6. 13:06
de idézet! :) Nem vagyok biztos benne, de ha jól emlékszem a Twilight-ból... de majd utánanézek akkor.. :)
2009. máj. 6. 12:58

Lehet, hogy elfelejtik, mit mondtál nekik, de soha nem fogják elfelejteni, hogy hogyan érezték magukat szavaidtól.

Carl William Buehner

2009. máj. 6. 12:58

Minél inkább eltérnek a nézeteink, annál valószínűbb, hogy legalább egyikünknek igaza van.

Ashleigh Brilliant

461. 1eded24452 (válaszként erre: 460. - SSissykke)
2009. máj. 6. 12:57
ez érdekes de... nem idézet valakitől :s
2009. ápr. 27. 17:11
Nem tudjuk kimondani. Szerelmes vagyok, nem eszem, nem alszom, elvarázsolt állapotban élek, szárnyalok a boldogságtól, öngyilkos akarok lenni, megszépülök, lefogyok, olyan vagyok, mint egy őrült - s azt mondom a kedvesemnek: "Szeretlek!" ... Mi ez?! ... Mi az, hogy "szeretlek"? Hol van ez a szó, ahhoz képest, amit élek? Sehol! Méltatlan a valósághoz! ... Nem kellett volna kimondani! Nem kevesebbet mondtam vele, hanem valami egészen mást! Semmit. Azt kellett volna mondani, hogy őrült vagyok, benned akarok élni, fáj, ha nem látlak, félek tőled, egyszerre vagyok kétségbeesett, alázatos, hatalmas, rémült, boldog, nyomorult... A sejtjeim szomjaznak rád... Azonnal meg akarok halni, és örökké akarok élni veled!... De hol jön ehhez a szó, hogy "szeretlek"?!... Ami a lélekben egy egész világ, az kimondva egy kopott, értéktelen jel. És ez minden nagy élményünkkel így van. Elmondhatatlanok
2009. ápr. 26. 19:36
Bocsi! Miért nem lehet rövid versikéket felírni? Nekem úgy tetszettek az elején!
2009. ápr. 25. 21:48

„Egész életünkön keresztül, mindig csak a jelent birtokoljuk és sohasem többet. A különbség csak az, hogy eleinte hosszú jövőt látunk magunk előtt, a vége felé pedig hosszú múltat magunk mögött.”

(Schopenhauer)

457. correct
2009. ápr. 19. 01:43
"Nem a fájdalmak ölik meg az embert, hanem a remények melyekben csalódott." - ez tetszett.
2009. ápr. 18. 13:36

Az istenek a nőknek fegyverül adták a szépséget.

Anakreón


A legnagyobb boldogság, amelyet a szerelem adhat nekünk, az első kézszorítása annak a nőnek, akit szeretünk.

Stendhal


Egy nőnek mindenekelőtt és mindig és örökké gyöngédségre van szüksége.

Márai Sándor


Csodálatos az, amit egy nő megbír! – Egy nő, aki anya; – egy anya, aki szeret.

Jókai Mór

2009. ápr. 15. 20:08
"A bizalmat felépíteni hosszú évek munkája, mégis egy másodperc alatt le lehet rombolni..."
2009. ápr. 14. 22:22

"Rejtegetem szívem mélyén,

Féltve, fájón a nagy titkot:

Hogy feledni el nem tudlak,

Hogy nem leszek soha boldog!"

(Ady Endre)

2009. ápr. 14. 22:18
A jó elnyeri a rossz büntetését!
2009. ápr. 14. 15:54

Inkább hiszékeny vagyok, mint gyanakvó, még ha becsapnak is. Mert ha hiszékeny voltam és becsaptak, egy pillanatig szenvedek, de a gyanakvás egy életen át gyötri az embert.

Paul Gauguin

2009. ápr. 14. 15:53

És mi van, ha feltesszük magunknak a kérdést, és azt a választ kapjuk, amit reméltünk? Hát, ott kezdődik a boldogság.

Született feleségek c. film

2009. ápr. 14. 15:53

" Mi van akkor ha soha nem jön el a herceg fehér lovon? Akkor Hófehérke örökké ott fog feküdni az üvegkoporsóban? Vagy végül fölébred, kiköpi az almát, elmegy orvoshoz, meggyógyíttatja magát, aztán szül egy gyereket a helyi spermabank segítségével? Akaratom ellenére mindig az jut eszembe, hogy minden magabiztos szingli nő belsőjében egy törékeny, finom hercegnőcske bújik meg, akit meg kell menteni."~

/Szex és New York/

2009. ápr. 14. 15:53
"...Uralod ha elengeded, eléred ha nem kergeted, tiéd ha már nem akarod, megtalál ha nem kutatod..."
2009. ápr. 5. 19:34
"Nem a fájdalmak ölik meg az embert,hanem a remények melyekben csalódott."
2009. ápr. 4. 19:35

"Úgy élj a jelenben, hogy

megbánás nélkül

gondolhass a múltra."

(Ady)

2009. ápr. 4. 19:28

Nem azért szeretlek aki te vagy, hanem azért aki én vagyok melletted."

(Gabriel Garcia Marquez)

2009. ápr. 4. 19:25

"Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem."

(Salvadore Dali)

444. cicaanya (válaszként erre: 420. - 1841b3b309)
2009. ápr. 4. 19:23
léccci idéztetek csak!!
2009. ápr. 4. 19:23

"Minél kevesebbet ér valaki, annál kevesebbre tart másokat."

(Ismeretlen szerző)

442. cicaanya (válaszként erre: 422. - Leonka)
2009. ápr. 4. 19:22
lécccci idézeteket csak!! köszi!!
441. Leonka
2009. márc. 29. 23:18

Ha bűn egy álmodás, vállalom ezt a vétket.

Ha bűn hogy várok rád, örökké bűnben élek.

2009. márc. 20. 20:58
A Nő azt akarja,hogy ok nélkül"miért"nélkül szeressék:nem azért,mert szép,vagy jó,vagy kedves,vagy művelt,vagy elmés,hanem azért,mert olyan amilyen....
2009. márc. 20. 20:53

Nem azért szeretlek,aki vagy,

hanem azért,akivé válok,amikor veled vagyok!!!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook