Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » (CSAK) Idézetek - Szerelem, becsület, barátság, érzelem, csalódás, stb. fórum

(CSAK) Idézetek - Szerelem, becsület, barátság, érzelem, csalódás, stb. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. máj. 23. 16:15

Meg kell ismernem a középszerű szerelmeket is, hogy elegem lehessen belőlük. Már ez a kevéske élettapasztalat is, amire idáig szert tettem, megtanított arra, hogy senki sem ura semminek, minden csak illúzió.


Paulo Coelho

2012. máj. 5. 09:52
A tetteid olyan hangosan szólnak hozzám, hogy ettől nem hallom, amit egyébként mondasz.(Emerson)
2011. júl. 30. 09:12

Amikor még egész pici voltál, egy puszival jobbá tudtam tenni számodra a világot. Vagy egy kanálnyi orvossággal. Meg tudtam javítani olyasmit is, amin még a puszi sem segíthetett - ragasztóval és szalaggal, tűvel és cérnával, kapcsokkal és madzagokkal. A felnőttdolgok meghaladják a képességeimet. Azt kívánom, bárcsak lenne olyan varázserőm, amivel helyre tehetném az ilyesmit is. De nem tehetek mást, mint hogy itt vagyok. Mindig itt leszek...


(Pam Brown)

2010. aug. 16. 14:05
“"Nem hiszek a megbánásban, mert minden, amit tettem vagy nem tettem, még ha nem is úgy alakult, ahogyan terveztem, visszavonhatatlan része lett az életemnek."
2010. aug. 16. 14:03
Torold le a konnyet,ne lassalak sirni.Az elet egy harc,mit vegig kell vivni.Nap utan nap,mit el kell birni.Ev utan ev,tanulj meg bizni!
523. Nikuci
2010. márc. 28. 14:11
"Ami nem öl meg,az erősebbé tesz!"
522. o.andi
2010. márc. 27. 19:45

Nem vágyunk arra, amit nem ismerünk


Ovidius

2010. márc. 27. 19:37
Nem tudom látlak e még valaha, de az érzés amit adsz nekem, olyan, mintha mindig itt lennél mellettem...
520. mityike
2010. márc. 21. 17:51
Megtanultam, hogy várni a legnehezebb, és szeretnék hozzászokni, tudni, hogy velem vagy akkor is, ha nem vagy mellettem. (Coelho, Paulo)
2010. jan. 27. 07:41
"Az utolsó hópehely utat enged a tavasz első bimbóinak. Hadd emlékeztessen a természet bennünket arra, hogy még a legnehezebb idők is véget érnek és új élet kezdődik."
2010. jan. 22. 10:41

Azt hiszem, könnyebb felébredni és egyedül érezni magam, ha az vagyok, aki vagyok, mint valaki mellett felébredni és egyedül lenni.


Liv Ullmann

2010. jan. 7. 12:48

Nehéz szatírát nem írni.


/Iuvenalis/

2010. jan. 7. 12:26
Ilyen az ember: a cipőt hibáztatja, holott a lába a hibás.
2009. dec. 29. 19:41

Aki kell, az kell, nem azért: amilyen, hanem annak ellenére, hogy bármilyen.

  Simonyi Imre

514. Kiccicu (válaszként erre: 10. - Fe6fe7671f)
2009. dec. 3. 20:04
"Soha ne keresd azt amit fáj megtalálnod."--nos, nekem a férjem véleménye ez.:(
2009. dec. 2. 21:47
Csak azok a nők látnak tisztán, akiknek könny áztatta a szemét.
2009. dec. 2. 18:54
A boldogságot a boldogtalanságtól vékony fal választja el, amit lerombolni könnyű, újjáépíteni nehéz.
2009. nov. 30. 18:38
Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól, csak azért, hogy mindketten megértsék, milyen sokat jelentenek egymásnak.
510. Kiccicu
2009. nov. 28. 18:46
szakított a barinőm a pasijával. tudna vki olyan idézetet küldeni amit elküldhetne a csajnak akivel megcsalta? csak, hogy egy kicsit szíven üsse?
2009. nov. 21. 19:17

"A barátság arany fonal,

mely, ha egyszer elszakad,

össze lehet ugyan kötni,

de a csomó megmarad..."

2009. nov. 21. 18:24

Egy régi dalban volt ez a rész:


Sírsz még ha elhagy a másik,

Én meg majd rajtad nevetek! Vagy vmi ilyesmi.


Nem emlékszik vki erre?

2009. nov. 20. 20:42
"Mert nekem Ő kell, én őt szeretem, nekem ő a mindenem, és a szerelmem, mert ő az álmom, a múltam s jelenem, ő lesz a jövőm ezért tisztelem, ő volt a szenvedély, a titkos csók, a fegyelem. Miatta volt a nappal, az éjszaka, a vágyaim, érte volt a bizalom, a hit és a csábítás. A legfinomabb csók, a legérzékibb ölelés, a mosolygás és a belülről fakadt boldogság, a gyönyöre, a szépsége, ahogy néz és a lépése, a suttogás amit naponta kaptam, a szavak amit mindig hallottam, az illata amit éreztem, a gondolata amit figyeltem. Nem kell más, mert tudom ki Ő és mért van annyira az Imádás”
2009. okt. 27. 20:53
Néhány ember úgy gondolja, hogy csendes vagyok.Az egyik ok, hogy nem ismernek eléggé vagy, mert nem vesztegetem a lélegzetem azokra, akik idegesítenek!
2009. okt. 23. 21:43
Az ember mindig azt kockáztatja, hogy vagy azok csapdájába esik, akik gyűlölik és üldözik, vagy azok ölelő karjába, akik szeretik és meg akarják védeni.
2009. okt. 23. 20:38
A harag a tehetetlenség kitörése.
2009. okt. 14. 09:35

...Ne nézd többé a múltam

Megtévedt szív is szerethet..

Bangó Margit

2009. okt. 14. 09:35

Gyűlölöm a szavaidat, a hajadat, s mit érzel,

Gyűlölöm ahogy vezetsz, azt is ahogy nézel,

Gyűlölöm cipőd, s ha átjár tekinteted tőre,

Gyűlöletem oly heves, hogy rémet hányok tőle,

Gyűlölöm, gyűlölöm, ha hazudsz, és azt is

Gyűlölöm, ha nem

Ha miattad nevetek, vagy ha könnyes lesz a szemem,

Gyűlölöm, ha nem hívsz fel, ha nem nézel felém,

S gyűlölöm, hogy nem gyűlöllek ,

Cseppet sem, szemernyit sem,

NEM GYŰLÖLLEK ÉN!


10 dolog amit utálok benned film idézet

2009. okt. 14. 09:34

Csak addig volt könnyű nélküled az élet, míg nem tudtam, hogy létezel.

Vavyan Fable

2009. okt. 14. 09:33

Tanuld meg a férfi nélkül is jól érezni magad! Hadd jöjjön rá, hogy önálló egyéniség vagy, érdekes, értékes, magabiztos nő, akiért újra és újra meg kell küzdenie. Ne borulj a lába elé! Ne mutasd ki folyton a szerelmedet! Önmagadat tartsd a legfontosabbnak, ne őt! Ha van önérzeted, ha van önálló véleményed, akkor sosem fordul el tőled.

Fejős Éva

2009. okt. 14. 09:32

Ilyen az emberiség sorsa: az ész megmutatja nekünk a célt, a szenvedélyek pedig eltávolítanak tőle.

Jean-Jacques Rousseau

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook