Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak hitegetnek a férfiak a társkeresőn fórum

Csak hitegetnek a férfiak a társkeresőn (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - 8a70657a11)
2017. jún. 29. 16:50
Nagyon kíváncsi lennék, ki bolygatott meg ennyire téged 7 éven keresztül itt.
13. Guruljka (válaszként erre: 1. - 8a70657a11)
2017. jún. 29. 16:46

Mégis hogyan gondolod?

Minden társkeresőbe regisztrált férfitól nyilatkozatot kellene kérni, miszerint... nem is tudom.


Pár sor alapján miért támadnak érzelmeid? Miért érzed ennyire sértve magad?


Egyáltalán nem világos, mit is akarsz elérni vagy kifejezni. Ha csak beszélgetni akarsz, hogy ne érezd egyedül magad, azt panasz nélkül is lehet.

12. manó2000 (válaszként erre: 9. - Mona laza)
2017. jún. 29. 16:46
Na igen! :)
2017. jún. 29. 16:36

Először is helyesírás!

Sok pasit zavar, ha egy nő nem tud helyesen írni vagy egy értelmes mondatot megfogalmazni.(és itt nem az elgépelésről beszélek)

Szerintem túlságosan rátelepszel a srácra, nem hagyod lélegezni, így persze, hogy menekül.

Vagy túlságosan görcsösen kapcsolatot akarsz.

Egyébként hány éves vagy?

2017. jún. 29. 12:39

[link]



Ajánlom figyelmedbe.

2017. jún. 29. 10:38

'Mivan?? :-O


Vegyél egy Helyesírási szótárat, abban tuti nem fogsz csalódni!

2017. jún. 29. 10:03

Szerintem ezekkel a fórumokkal is az újabb és újabb neveiddel neki üzensz, az ő érdeklődésére van szükséged, mert képtelen vagy megérteni, hogy normális kapcsolatot nem akar veled, és így provokálod, hogy hátha mégis történik valami ...

Ha tényleg nem érdekelne, és tényleg vége lenne a játéknak, akkor privátban megírnád neki, és vígan fórumoznál, hogy milyen zokni van rajtad, meg ki a megcsalós és ki nem stb.

Engedd el a fickót, ne keresd és ne reagálj rá, ha újra felbukkan.

Rengeteg normális férfi van a világon, hidd el!

2017. jún. 29. 09:54
Jelentkezz ki.
6. Déesse (válaszként erre: 1. - 8a70657a11)
2017. jún. 29. 09:27
Puszta kíváncsiságból: hány éves vagy? :)
2017. jún. 29. 09:24
Hogyan képzeled a segítséget a leállításukban?
2017. jún. 29. 07:45

Helyetted nem tudunk szelektálni, neked kell megtanulni kiszűrni.

Azt nézd, amit tesz, ne amit mond. A pasik hazudnak a szájukkal. Tudják, hogy mit akarsz hallani.

Simán ki lehet szűrni az ilyen nethuszárokat.

Ja, és nem éld bele magad a dologba három levélváltás után, mert az is szívás.

2017. jún. 29. 00:57

Ez a veszélye az internetes ismerkedésnek, és ez a veszély éppen úgy fenyegeti a férfiakat is. Ők is fennakadhatnak egy pl. lenyúlós nőci horogján.


Megoldás: ne légy naiv!

Tudd, fogalmazd meg magadnak előre, hogy milyen partnert keresel, és ne dőlj be mindenkinek aki megszólít! Messziről jött ember azt mond amit akar.


Ha ennyire kiborítanak ezek a megkeresések, akkor töröld a regisztrációdat, és keress fel egy nem online társkeresőt! Ott felkészítenek a találkozásra, és csak az elvárásaidnak megfelelő férfit fogják ajánlani.

2017. jún. 29. 00:21
És ezek a pasik ezeket a nőket fel tartják,az idejüket elrabolják csak hitegetik,a kedvességükkel stb ?Mert azt hitetik el h lehetséges tényleg ezekre a nőkre van ekkora szükségük..mi naiv ostoba nők ez persze el is hisszük,mert lehet már régóta egyedül van az ilyen nő és egy kis biztatást kapott. Hát rohadjon meg az össze ilyen aljas ffi.
2017. jún. 29. 00:15

Kedves régóta itteni tagok! Segítsetek közösen le állítani az olyan ffiakat,pasikat akik fejükbe vették ,h ki kezdenek olyan típusú nőkkel akik kicsit sem tetszenek nekik! Vagy csak valamennyire de igazából sem kapcsolatot sem szexet ezekkel a nőkkel nem fognak folytatni.Ezek a nők meg próbálnának esetleg komoly kapcsolatot találni társkeresőn,és itt-ott kül internetes helyeken.Ezek a pasik csak írogatni tudnak gép mögűl a maguk kedvéért,úgy hogy közben a másik felet ezeket a nőket a semmibe veszik,manipulálva az érzelmeiket ki használják a saját örömszerzésükre a gép mögül. Én velem is így játszadozott és még most is próbál valaki. Üzenem h hagyjon békén! Én már nem akarok tőle semmit!!! Szálljon ki az életemből! Azt tanácsolták más hól,h én alázzam meg meg stb... Te hülye fa... Nyilván nincsenek érzései, empátiát sem gyakorolja

ha valakit meg kedveltünk azzal nehéz így viselkedni. Persze belőlem is elő tud sokminden jönni de nem így. Így h ennyire világos voltam ENNYINEK IS ELÉG KELLENE H LEGYEN SZÁMÁRA. a JÁTÉKNAK MÁR VÉGE.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook