Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak férfiak! fórum

Csak férfiak! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. máj. 22. 11:38
én is az voltam sokszor. rá is csesztem
2012. okt. 27. 18:48
Természetesen, elemi dolog.
64. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 63. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 24. 12:10
Írtam, hogy a kettő nem zárja ki egymást.
63. 74f8c12b8e (válaszként erre: 59. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 24. 08:10

Én is sokat olvasok,de legalább anynira vigyázok a testi épségemre és erőnlétemre,mert nem akarok gyógyszereken élni,meg sopánkodni,hogy jajadeszép az a hegy,de én nem bírok felmenni rá,mert az izületeim,meg a cukrom,meg a kitudjami megakadályoz benne.És nem akarok leromlani,hogy bárki másnak a gondoskodására,meg a türelmére szoruljak.Hogy bárkitől elnézést kelljen VÁRNOM,amiért lerobbantam teljesen.

Persze engem is érhet baleset,de jobb erőnléttel abból is köynnebb felállni.

62. 74f8c12b8e (válaszként erre: 58. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 24. 08:07

Akkor ő volt az,aki csak a bombanőt látta benned,és csak azért-addig szeretett?mert épp ezt hánytad a

...22...-es szemére,hogy Ő iylen.....

61. m22m (válaszként erre: 59. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 24. 01:24
ez igaz,de egy szép nő is lehet okos:)nekem a párom most is suliba jár,hogy több legyen.akik elfordultak tőled,nem is voltam igazi barátok.ezért van erre két szó,barát és haver.te itt a fórumokon egy törzstag vagy,szóval olvashatod,sokan csak nyafognak.tenni már lusták.gyerek mellett is lehet idő sok mindenre,erre találták ki a bölcsődét:)vagy a gyerekkel nem lehet menni sportolni?a szülés is olyan hogy sokan jönnek azzal hogy "kötelezően"hízik a nő.Hát a levegőtől nem tudom hogyan lehet hízni.nem kell annyit zabálni,vagy időben kell figyelmeztetni a nőt.Persze okoskodni könnyű.nekem 4 éve megfájdult a derekam,hát sírás rám jött,futás dokihoz,hát ez gerincsérv.ok.elmentem másnap(ismerős által)MR vizsgálatra.Tényleg nagyon fájt,kimutatták hogy 3 ill 2mm es sérvem van,ami eléri az s1 gyököt.elmentem reumatológushoz,egy jobbhoz.rögtön jött a dumával hogy műtét meg kórház stb...bedurrant az agyam,mondom ne te döntsd már el az életemet.hazamentem,és rohadt mérges voltam magamra,azért mert nem vigyáztam.neten szétnéztem,és feltünt más témában az aloe vera.vettem krémet meg italt,meg rendeltem egy gyógytorna dvd-t.2hét múlva elmúlt a fájdalom,azóta se jött elő.kérdem én,milyen gyógyszer meg műtét meg hülyeségek?persze van akinek biztosan durvább,de mindent lehet csak akarni kell.én továbbra is hiszek abban,hogy a pozitív életvitel pozitív életet eredményez,akár párkapcsolatban akár egészségben.igazából és sokáig csak olvasgattam itt a hsz eket,minap tünt fel egy pasi,és nem birtam tovább,regeltem írtam neki,de halottnak a csók.Hát nem gondolkodhat mindenki így.Neked viszont megvolt a lecke,a tapasztalat így talán már jobban kezeled ha lesz következő ami remélhetőleg nem lesz.
2012. okt. 24. 00:28
én nő vagyok és hűséges. a pasim is az hozzám. minden szupi :) maradjon is igy!
59. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 50. - M22m)
2012. okt. 23. 23:58

Ja, még annyit, hogy van olyan ember, aki inkább az agyát szereti tréningezni, mint a testét, sokat olvas, tanul, és kevesebb ideje jut önmagát bámulni a tükörben.

(Nyilván a tanulás és a sport nem zárja ki egymást, de kinek mi a fontos.)

58. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 48. - M22m)
2012. okt. 23. 23:53
Igen, de az alatt az 5 év alatt rájöttem, hogy pont az fordult el tőlem, akitől a legjobban vártam volna a támogatást.
57. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 50. - M22m)
2012. okt. 23. 23:52
Az a helyzet, hogy az élet nem mindenkinek erről szól, és nem is biztos, hogy ezeket meg tudja tenni mondjuk család, gyerek mellett.
56. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 45. - Jstefan)
2012. okt. 23. 23:50
Ez tévedés, kérem szépen:)
55. 695f722640 (válaszként erre: 11. - Julianusyze)
2012. okt. 23. 23:20
Pl.hüség.szeretet.törödéskölcsönösség.stb.
54. m22m (válaszként erre: 53. - Snowgirl)
2012. okt. 23. 22:49

én erre 1et kérdeznék.a legjobb barátodat becsapnád -e?mert én soha.lehet a többség azt mutatja hogy igen,a féfi gyenge,jön egy risza és mehet is a sex,csak ez igy nem igaz.persze jöhet olyan helyzet pl egy veszekedés ami kiválthatja ezt,azaz na most azért is félrelépek,de ha tudod mit nyersz avagy veszitesz,akkor nem biztos hogy megéri kockáztatni.én a baráti körömben 50%osnak mondanam a megcsalást.de csak az lépett félre akinek gáz a nője,és csak a gyerek miatt nem vál el avagy mit szólna a rokonság.hát,az ő élete.


persze nem mi áljük a másik életét,igy gép elöl könnyü ugatni,ez egy emberi hiba.

2012. okt. 23. 21:59
Én nem vagyok férfi, és nem állítanám, hogy rövid földi életem során kiismertem őket, de függ az ember személyiségétől. Akinek a nők a szenvedélye, az nyilván könnyen lép félre, míg az elvek embere inkább tartja magát. Nem tudom, mit mondjak. Jó lenne abban hinni, hogy a férfiak egy kis része (legalább annyian!) tudnak hűségesek maradni, de néha úgy látom, hogy az önmagukat hűségesnek vallók csak felvágnak ezzel, és valójában csak a szerencsén múlott, hogy nem léptek félre.
52. Regin_a (válaszként erre: 51. - Jstefan)
2012. okt. 23. 21:52

Én arra értettem , amit mondtál

Csak az nem csalja meg a másikat aki csúnya, az nem kell senkinek aki csúnya és lúzer

Nem igy van, bár nem vagyok érintette benne és a barátnőm se

/ha erre gondoltál/

51. jstefan (válaszként erre: 49. - Regin_a)
2012. okt. 23. 21:49
Érintett vagy??? Csak a rideg valóságot,az igazságot írtam le őszintén mint mindíg!
50. m22m (válaszként erre: 47. - 8fcc6cec07)
2012. okt. 23. 21:47
örülök hogy nem keltettem szimpátiát egy férfiben:))))))nem is akarok se neked se másnak megfelelni.amugy is ha valaki sikeresebb a masiknal az biztosan maffiózó vagy apuci tömi stb...ha meg jó a teste akkor biztosan gének meg szerek.csak azt felejti el mindenki hogy esőben hoban reggel 6kor gutas,biciklivel melohelyre,minden hetvegen turázás,heti 2szer uszás,stb...nem kell hogy irigyelj.ulhetsz otthon es várhatod a megmentöt.
49. Regin_a (válaszként erre: 45. - Jstefan)
2012. okt. 23. 21:45
El vagy marhára tévedve!
48. m22m (válaszként erre: 44. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 23. 21:43
de akkor te kapcsoltál.kijöttél avagy jössz kifelé.ez a lényeg.hogy akarod.a mondanivalóbol ez kimaradt.ez nagyon fontos.gratulálok.ha hiszel magadban soha nem kerülsz vissza oda,miert,mert mar voltál ott.
47. 8fcc6cec07 (válaszként erre: 46. - M22m)
2012. okt. 23. 21:43

Azért Nálad rendesen van gáz...

Persze, nem egészségileg, hanem úgy egyébként.

46. m22m (válaszként erre: 42. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 23. 21:41
hozzátenném,nem szeretek fórumozni.nagyon sok a negatív ember,talán itt más lehet vagy keres valamit valakit aki megmondja a frankót.az pozitív szemlélet nélkül xart sem ér az egész.pl diétában,szinte bármelyik fórumra belépsz,1 hónappal a karácsony előtt már mindenki nyafog.ki mondta neki hogy egyen?én?én nem.öregség.sokan nehezen dolgozzák fel.hát menjen el plasztikai sebészhez.van szilikon cici,arc felvarrás stb...ha már nem viseli el magát.tudom pénz.kimondja hogy ne keress többet hogy ne változtass?én?én nem.mindig van másik út,csak merni kell rálépni,áldozatot kell hozni.nem a szép test nem a bomba barátnö nem a sok pénz a boldogság,igaz sírva sem fakadok ezektől.betegség?mindent meglehet előre tudni,időben kell kivizsgáltatni.igaz pl egy ilyen vér vizsgálat nem olcso,talán 150-200ezer ft fél évente,de ha gáz van,tudsz lépni.
45. jstefan (válaszként erre: 1. - Fb9ab822c9)
2012. okt. 23. 21:39
Nincs hűséges pasi!!! De a nők sem hűségesek!!! Kivételt képeznek a lúzer, csúnya pasik,és a csúnya nők mert őket nem veszi észre senki,és ezért nem lépnek félre ,pedig nagyon szeretnék.
44. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 41. - M22m)
2012. okt. 23. 21:36

Egyszerre írtunk:)

Oké. 35 éves koromig 53 kiló voltam, edztettem, tornáztam, döglöttek utánam a pasik. Utána 5 éven keresztül olyan injekciókat kellett kapnom, amitől 77-78 kg-ra híztam. Depis lettem, szarul lettem, nekem se kellett senki, én se kellettem senkinek.

Azóta szerencsére sikerült lefogynom, alakulok, de azt az 5 évet nem tudom elfelejteni. És nem tehettem róla. Sose ittam, nem cigiztem, mégis ilyen sz.r helyzetbe kerültem. Nem vagyok negatív ember, mégis így történt. Most mászok kifelé a gödörből (talán). De erre mondtam neked, hogy sosem tudhatod, hogy a következő percben, órában mi fog veled történni. Nem kívánom, hogy rossz történjen, de bárkivel bármi megtörténhet, még ha nem akarod, akkor is.

2012. okt. 23. 21:33
Krisztusi kor, még nincs baj testileg.
42. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 37. - M22m)
2012. okt. 23. 21:31
Megmondod, hány éves vagy?
41. m22m (válaszként erre: 37. - M22m)
2012. okt. 23. 21:31
33éves vagyok.soha nem voltam kórházba,nem is leszek.
40. 537e413e9f (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2012. okt. 23. 21:31

Akkor sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, mivel létezett, de úgy tűnik, hogy számára még ez is kevés volt!


..és egyáltalán nem bántam, legalább véget ért egy baromi szar házasság és inkább egy önálló lakás mint sem úgy hazamenni, hogy nincs is kedvem hazamenni!

2012. okt. 23. 21:31
Egy filmet azért nézz meg, még ha nem is tévézel (ha teheted). Az a címe, hogy Keserű méz. Eléggé átfogja azt a témát, amiről most beszélünk.
38. forgatos (válaszként erre: 34. - M22m)
2012. okt. 23. 21:30
Spanyol laptopon van ö és ü betű? Ezt nem gondoltam volna.
37. m22m (válaszként erre: 33. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 23. 21:30
de megint a betegség.hat ez olyan alap hogy jön?????????????????????????????NEM JÖN!!!!!!!!!!!!!!!!!én nem szedek gyógyszert ha beteg vagyok,elmegyek futni,ráedzek a testemre.Ő IS!!!!!!!!!!!!!!!nem kell semmi xar a testünkbe.én igy lettem nevelve.van egy belsö gyógyitő mechanizmus,persze könnyebb bevenni egy bogyót.HA mégis beteg lenne,mint mondtam,nem dobnam el.AZT MONDTAM AMINT LEHET VÁLTOZTATNI AZON LEHET ÉS KELL IS HA KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook