Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak én vagyok ilyen Szerentcsétlen? fórum

Csak én vagyok ilyen Szerentcsétlen? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
91. Mesüge (válaszként erre: 89. - Csorocsaj)
2010. dec. 21. 11:30

Köszönöm szépen hátha valakisegít!!

Sok puszi neked..érte!

Nem tudom mikor tudok írni megint mert nincs gépem de ez már írtam egy párszór most ép a könyv tárból írok neked!!!

Ha valaki tud segíteni csorocsajmál van a címem és minden szükséges adatom!!!

90. Mesüge (válaszként erre: 88. - 04e95f637a)
2010. dec. 21. 11:28

Tudod nekem se volt jó a gyerek orom az apám állandoan részeg volt az anyám meg inkáb az öccsémmel foglalkozót..

Sokszor volt,hogy éjjel kin jártunk az utszán vagy ép a csirkéknél voltunk,hogy apunak a veszekedését ne halljuk.

Soha nem tudom el felejteni azt amik történtek de azt meg fogadtam,hogy a gyerekeimnek a legjóbb anya leszek néha túlzásba is esek tudom én jól..

De tudod ha anyagilag nem tudok mindent megadni legaláb azt érezzék,hogy Imádom őket én is meg a Férjem is

Tudod nekem Szerencsém van mert nehéz helyzetben vagyunk de a férjemmel még egy hangos szó se hagya el a szánkat mert úgy vagyunk vele ,hogy van ép elég bajunk még az nem kel,hogy veszekedjünk is persze mi is szóktunk de kultúráltan és soha nem a pénz miatt !!!

Hiddel te is meg találod a párod azt aki olyannak szeret amilyen vagy és a hibáiddal együt fogad el .!!

Nem{{basziodel{csak túl görcsösen akarsz valakihez ragazkodni néha a dolgokat hagyni kell csak úgy meg tőrténi !!!!

Ne ad ki magad rögtőn az a lényeg hogy a lelked rendbe legyen és te magad szeresd magad olyannak amilyen vagy a hibáiddal együtt!

Hiddel nekem is sok van ajjjajjj!!!.

dE MEG PRÓBÁLOK MINDIG POZÍTIVAN ÁÉNI A DOLGOKHOZ !!!!

Látod most is bajban vagyok nem is kicsiben de próbálok neked segíteni HIDDEL MEG TALÁLOD AZT A FIÚT AKI NEKED VALÓ!!!!!!

Sok puszi neked!!

89. csorocsaj (válaszként erre: 87. - Mesüge)
2010. dec. 15. 20:31
na nyítottam egy forumot hátha
88. 04e95f637a (válaszként erre: 87. - Mesüge)
2010. dec. 15. 18:40

Ez nagyon jó dolog!Soha semmi nem pótolja,a szülő szeretetét!Ezt már 10 évesen is így gondoltam!

Tudod mit?Körbekérdezősködök egy telefon után az ismerőseim közt!Nem ígérem meg,hogy lesz,de meg fogom őket kérdezni!:)


Én is sajnálom,és az a durva,hogy ennyi idősen jönnek ki ezek a dolgok,a párkapcsolataimat sorozatban emiatt baszom el!Mindegy,kár őket hibáztatni,de hibásak voltak,mert lelki ronccsá tettek,ami napról napra jobban kijön!


Köszönöm,aranyos vagy :)

87. Mesüge (válaszként erre: 85. - 04e95f637a)
2010. dec. 15. 18:33

A szeretetemet azt meg kapják mert másom most ép nincs minden nap reggel vannak meg szokót dolgok amiket szerintem más nem csinál meg soha nem hagyom őket magukra hisz imádom őket a nagygyall meg olyan jó a visszonyóm,pedig most van a leg rosszab

korban de tudja,hogy meg bízhat bennem ha már nem tudom csak a szeretettemmel el halmozni szokta is mondani ,hogy nem kel már a sok ölelés de ez vagyok ....pedig neki ennyi idősen már kellene,hogy legyen telefonja de nem telik rá de nem panaszkodik vagy mp 3.4 ese de nem telik rá...

Sajnálom,hogy a te szüleid nem értékelték azt,hogy van egy kis csudájuk ami te vagy ..

Én így ismeretlenül is a SZÍVEMBE ZÁRTALAK..

86. csorocsaj (válaszként erre: 85. - 04e95f637a)
2010. dec. 15. 08:25
én kaptam szeretetet még élt apám ajándékot ís kaptam most már a legnagyobb ajándék a lánykám és az ö minden napjaí a tárgyak csak mellékesek
2010. dec. 15. 07:55

Nem vagy szerencsétlen,és bár én sajnos nem tudok Neked segíteni,remélem aki igen,az fog!Megértem,hogy a gyerekeknek nem lehet elmagyarázni,hogy nincs a fa alatt semmi!Gondolom hétköznap eleget hallják azt a bűvös mondatot,hogy:sajnos nincs rá pénz!Remélem Karácsonykor ez nem lesz így!Rohadt nagy fájdalom!Én sosem kaptam Karácsonyra ajándékot a szüleimtől,szeretetet meg pláne nem!Mély nyomot hagyott bennem!Most már úgy vagyok vele,évek óta,nem kell senkitől semmi!Elég az érzés nap mint nap a barátoktól,hogy szeretnek!:)))


Kellemes Ünnepeket Kívánok Nektek,ha esetleg nem "futnánk" össze! :)

84. csorocsaj (válaszként erre: 82. - Mesüge)
2010. dec. 15. 07:12
jah küldtem privit azt ne feledd
83. csorocsaj (válaszként erre: 1. - Mesüge)
2010. dec. 15. 07:11
szía bocs hogy írok dehogy vagy szerencsétlen mi akik sérült gyereket nevelünk mit nem adnánk ha egésséges lenne de nem ezt szerettem volna ha gondolod szivesen klüldök játékot csak ird meg mekkora a gyerek ha suliba jár már nem kicsí könyvem is van de csak szerelmes regény max krimi ha kéred üdv Klári
2010. dec. 15. 06:56

Látom,hogy senki nem ír napok óta .Aki írt köszönöm {{erzsóka1967től:}} meg a csomagot..

Sajnos itt is látszik,hogy csak naiv vagyok azt hittem,hogy ha én segítek akkor más is olyan mint én de nem..

Igazából nem is tudom,hogy mit gondoltam,hogy majd idegen emberek küldenek felesleges játékot könyvet amit már nem használnak nem olvassák a gyerekeik csak pakolgatják de még ,ás gyermek ürülne neki...

Ideje fel nőni nem mindenki olyan,hogy annak segítaki tényleg rá van szorulva...

ha csak tudok bárkinek bármiben mert én ilyen vagyok aki figyel a körülötte lévőkre csak ép rám senki...

2010. dec. 14. 05:45

Azt hittem,hogy egyedül csak én vagyok nehéz helyzetben van de találtam egy oldalt ott sokan

vannak úgy mint én...

Vannak akinek csak egy gyermeke van.

Sokakat tönkre tesz az,hogy nincs munka lehetőség..

80. Mesüge (válaszként erre: 79. - Gne2)
2010. dec. 11. 14:23

Már bocs de mi az,hogy többes számban írsz!!{A stílusotok és a helyesírásotok ugyanaz,:}}

Én nem írtam semmit sértőt rád nézve azt hiszem..

Te nem ismersz így a jellememet se tudod meg ítélni!!!

79. gne2 (válaszként erre: 77. - Mesüge)
2010. dec. 11. 13:01

Ez egy beszélgetős oldal. És megkérdeztem (normálisan) tőled valamit, nem trágárul, nem alpári módon. De ha te így válaszolsz, akkor az téged jellemez...

A stílusotok és a helyesírásotok ugyanaz, szóval választ kaptam a kérdésemre. Ennyi.

78. Mesüge (válaszként erre: 76. - F08844d0fd)
2010. dec. 11. 03:25
Örülök,hogy itt vagy!!
77. Mesüge (válaszként erre: 75. - Gne2)
2010. dec. 11. 03:23

Szeretek beszélgetni, játszani! :)

Ha segíthetek, írj nyugodtan:}

Ezt a Te bemutatkozó oldaladról másoltam át .

Ha segíteni nem tudsz legalább marhaságot ne írj..

2010. dec. 9. 21:11
Látom kezd romlani itt a légkör. Ez is egy szörnyen nagy probléma, hogy mindenből a végére kisebb nagyobb veszekedés kerekedik. Ki hogy áll a karácsonyi készülődéssel? Sajnos nálunk úgy néz ki elmarad a nagy ajándékozás. Terveztünk a fiunknak dömper is szánkót is, de valószínű, hogy valami kisebb ajándék lesz. Örülhetünk ha lesz karácsonyfánk.:(
75. gne2 (válaszként erre: 71. - Cb279a4f97)
2010. dec. 9. 15:28
Te Mesüge vagy, csak más néven?
74. zizabella (válaszként erre: 71. - Cb279a4f97)
2010. dec. 9. 15:23

Azt hiszem félreértettél...én arról beszélek, hogy még mindig jobb ha valaki felelősséget érezve maga és az esetleg megszülethető GYERMEKE élete miatt nem vállal gyermeket. Mert úgy érzi, hogy vagy ő saját maga, vagy a körülmények nem lesznek jók a gyereknek.

Épp ezért nem ítélem el azokat akik mindezeket átgondolva inkább nem vállalnak gyereket.

Hidd el sokan vannak ilyenek, főleg a mai világban...

73. Castellina (válaszként erre: 71. - Cb279a4f97)
2010. dec. 9. 14:44

Akkor miért zavarja, bántja a szegényebbeket az, ha más kap ajándékot, ők meg nem?

Ha megemlítik, ha beszélnek róla, akkor az mégis foglalkoztatja őket, mégis fontos nekik.

Ők még gyerekek, a gyerekeknek pedig fontos, hogy ajándékot kapjanak, mit értik ők a gazdasági különbségeket? Ők mást látnak benne, könnyen magukra vonatkoztatják, hogy nem érdemlik meg, és ez akár pszichésen nem lehet építő..

72. Castellina (válaszként erre: 69. - Cb279a4f97)
2010. dec. 9. 14:40
De úgy látszik mégis zavarja, hogy nem adhatja meg a gyerekeinek, amit szeretne..
71. cb279a4f97 (válaszként erre: 70. - C9cd845d08)
2010. dec. 9. 12:31

NÉZD A TÉVÉT NEM A SZEGÉNYEBB GYEREKEK DROGOZNAK SZÁGULDOZNAK PÉNZT HAJTANAK BE A TÁRSAIKTÓL .

akik minden szir szert meg kapnak a szülőtől azok később nem értékelnek majd semmit!

A beszélegettés az fontos és mindegy,hogy van e pénz a leg drágább akár mire is!!

2010. dec. 9. 12:26

Szerintem az mindenkinek a magánügye, hogy vállal-e gyereket vagy sem.

Én inkább azok mellé állok akik érzik a felelősséget egy gyerek vállalásával és inkább nem merik vállalni.

Nem mindig a maguk kényelmét nézik, hanem már tudatosul bennük az az érzés is, hogy a gyereknek jó lesz-e az élete.

Megkérdeznék négyszemközt sok olyan gyereket akik rossz körülmények között élnek, nélkülöznek sok mindent, és itt nem csak anyagi dolgokról van szó ...jól érzitek magatokat és boldogok vagytok??

69. cb279a4f97 (válaszként erre: 68. - Castellina)
2010. dec. 9. 12:02

Nem akarlak meg bántani de inkább maradtál egyedül..

El se tudod képzelni mit hagysz ki mikor oda bujik meg ölel szeret puszil egy gyermek...

Mesüge se panaszkodik csak nem telik neki játékra ennyi miért nehéz el hini,hogy néha egy kis segítség jól jön az embereknek..

Ne ki van valami e ami neked Nincs az Isten Adót neki HÁROM GYERMEKET IGAZ,HOGY NEM TELIK MINDEN HÓNAPBAN ÚJ JÁTÉKRA RUHÁRA DE VAN HITTE SZERETETE.

ÉS SZEGÉNYEN IS LEHET BOLDOG AZ EMBER...

68. Castellina (válaszként erre: 35. - Kakukkfű)
2010. dec. 8. 13:01

Bizony, eddig én sem mertem bevállalni gyereket, mert úgy gondoltam, hogy nem tudom anyagilag biztosítani neki amire szüksége lehet. Én a legtöbbet a kaján spórolok, de egy gyereknek nem mondhatom, hogy fogyózzon...


Inkább maradtam egyedül, de nem is panaszkodom, hogy nem tudom eltartani..

2010. dec. 8. 12:43

De,hogy vagy egyedül csak sokan szégyelik,hogy ha bajban vannak!!!!!!!!!!

Ha meg egy kicsit jobban megy nekik inkább pénzért adnak mindent oda még sokszor azt is ami már nem jó semmire de segíteni csak úgy,hogy valakinek el küldök egy két játékot vagy egy két ruhát az az Ember nagyon kevés.

Vagy csak hadják hagy porosodjon a padláson.

Tudod aki még nem volt nehéz helyzetben az nem érti milyen lehet neked most..

Azt hiszik,hogy kolbászból van a kerítést náluk de ha jön a kutya és meg eszi????

Le a kalappal erzsike előtt mindent tiszteletet meg érdemel sok ilyen jó szándékú HOXÁS KELLENE MÉG IDE !!!!

VALAKI ÍRTA,HOGY KUNYERÁLÁS AZ SZÉGYELJE MAGÁT ..

Nagy bátorság kellett ahhoz,hogy segítséget kérj és fel vállald, azt hogy gondod van és a segítséget kérsz a gyerekek Karácsonyához a gyerekek az elsők ,minden normális szülő szeretet ad a gyeremekének de ezt te meg adod ebben én biztos vagyok ebben!

De gondoljunk már bele egy gyerek hiába érzi azt,hogy szeretik azért.A fa alatt várna valamit ő is ha nem is a leg drágáb játékot,ruhát de valamit...

Tudom,hogy nehéz neked és a szíved majd meg szakad..

Írok prívin és ki tartást..

Hoxások aki csak tud segítsen hisz itt olyan sok jó ember van!!!!!!!!!!

2010. dec. 7. 14:07

Ma {{erzsóka1967től:}} a gyerekek kaptak egy csodás csomagot amiben a gyerekeknek volt meglepi!!!!!!! a meg lepetést nem csak a gyerekeknek lesz öröm hanem nekem is mert még vannak jó szándékú emberek akik segítenek !!!!

Nagyon hálás vagyok neked és isten áldjon meg azért mert volt benned annyi jóság,hogy nem sajnáltad az idődet ránk fordítani és a posta költséget!! ..

Nem tudom,hogyan is köszönjem meg neked de még élek biztos emlékezni fogok rád mert egy igazán jó szívű ember vagy!!!!

Nagyon szépen köszönöm neked.....

65. Mesüge (válaszként erre: 63. - Bujuli)
2010. dec. 3. 13:20

Nem bántotál meg amit írtál ez sajnos így van ..

a SZERETET A LEG FONTOSABB ÉS TE IS EGY SZERETNI VALÓ EMBER VAGY SOK PUSZI NEKED!!!

64. Mesüge (válaszként erre: 62. - Anka71)
2010. dec. 3. 13:17

Így jártam én is adtam mert már nem volt rá szükségem de mikor én kértem szó szerint rongyok voltak 80 éves nénikre{nem akarok senkit meg bántani}Most mikor nekem lenne szükségem senki nem tud vagy inkább nem akar segíteni!

Ha van játékod és ruhád én szívesen el fogadom!

63. bujuli (válaszként erre: 61. - Mesüge)
2010. dec. 3. 07:20
Remélem, nem értetted félre, amit a gyerekvállalásról írtam, úgy írtam le, ahogyan sokan gondolják. Nekünk a közvetlen család is ezt vágta a fejünkhöz, de nem érdekel, és ha még jön baba, fogadjuk. Ez nálunk elsősorban SZERETET kérdése, aztán pedig logisztikai. A baráti körünkben is mindenhol 3-4 gyerek van, ruhákat is kapunk mindig bőven, szóval, aki ad, az kap is, a gondviselés csodálatos dolog, csak bízni és hinni kell benne.
62. Anka71
2010. dec. 3. 07:03

Amúgy lehet, hogy nem pont annyira vág ide, de azért kapcsolódik, amit írok.

Ugye, többen írtátok, hogy kunyerálóknak nem, neten kéregetőknek nem küldtök, de pl a Vöröskeresztbe beadjátok (lehet, hogy nem ebben a topicban, talán másikban, ahol egy hölgy ruhákat kért).

A Vöröskeresztről meg van egy történetem: ismerős kiscsaj munkanélküli, és karácsony előtt pár éve még,behívták, hogy segítsen szétválogatni egy nagy halom ruha adományt.

Volt ott két idősebb hölgy, akik mindig ott dolgoznak, meg pár kiscsaj, akik csak akkor ugrottak be segíteni, szétrakni méret, minőség, stb szerint a holmit.

A slusszpoén: a két álladóra ott dolgozó idősebb nő így válogatott: "Ez jó lesz a te vejednek". "Ez meg jó lesz az én unokámnak". " Ez meg pont a te menyed mérete, nézd, milyen szép megkímélt darab".

Szóval, klasszul"lefölözték" saját család részére azt, amit Ti (meg én) beadunk úgymond a tényleg rászorulóknak.

Csak ennyit arról, hogy neten kéregetőknek nem ad valaki, és boldogan viszi a Vöröskeresztbe, mert ott a rászorulóknak jut. Nekem meg ettől fordul fel a gyomrom.

Inkább küldök (és már küldtem többször is) annak, aki közvetlenül kér.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook