Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak én vagyok ennyire hülye? fórum

Csak én vagyok ennyire hülye? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
86. reni79 (válaszként erre: 85. - Robi-Tina)
2008. máj. 22. 13:43
detto
2008. máj. 22. 13:41
Aki nálam hülyébb az már tud valamit! Elrontottam az életemet teljesen!
84. sandee
2008. máj. 6. 21:19
hát csak én vagyok annyira hülye hogy van egy imádnivaló pasim és mégis titkon másra gondolok! nem is hülye vagyok, hanem szemét :((
83. Adrusa
2008. máj. 5. 10:39
Nagyon tetszik a cím...sztem csak én vok ennyire hülye,hogy hazudjak a barátomnak..végülis nem volt akkora nagy hazugság,csak azért tettem h mesajnáljon és jobb legyen..de rosszabb lett,mert szakított velem,mondván,hogy nem tud mostmár bennem megbízni..segítsetek,hogy visszakaphassam..szeret én is szeretem,de asszem most felejteni akar..de nem hagyhatom...segítsetek kérlek!
82. Sirga (válaszként erre: 60. - Képzelet)
2008. máj. 5. 10:30

Tudod, mit? Engem is felháborít, hogy egyáltalán létezik ilyen! Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ezt bárki is megérdemelné! A barátnődet sajnálom: ilyen barát mellett, mint Te, nem nagyon lehet szüksége ellenségekre!

Ja, az önbecsülés - azzal tényleg hadilábon állok. Saját magam tisztelete? Passz! Tudom, hogy értékes vagyok - és lehet, hogy ez nagyképűen hangzik, de a 2 sorral feljebb írtakkal meg nincs összhangban -, hogy jobbat érdemelnék, de ez még nem jelenti, hogy ostoba vagyok! Csak ember. Aki érez - jót is, rosszat is. Szeret, és néha csalódik. Elbukik, aztán feláll. Oszd be Magadnak!

81. Sirga (válaszként erre: 56. - Tessay)
2008. máj. 5. 10:20
Igazad van: nincs mit mondani! Sajnos tökéletes képet ad az idézett oldal. Vagyis... az a sajnálatos, hogy ez ismerős! :(
2007. dec. 28. 21:34
Szerintem tul elidealizáljuk kapcsolatainkat,tehát rozsaszin ködfelhöben burkolozva nem vesszük észre hogy elszakadtunk a realitásoktól,romantikus filmnek tekintjük az életünket,holott a filmekhez semmi köze sincs a való életnek...
79. buboka
2007. dec. 28. 21:21
nem én is
2007. szept. 8. 11:55
Hannabébinagyon szomorunak találtam amit irtál.Azt hiszem jo tanácsot nehéz adni.Én mégis a külön élést választanám.Elöbb utobb talpra állnál és boldogabb lennél valaki mással.Igy az ideg fog tönkre tenni és a boldogság sem jön el.üdv Zsóka
77. mimmi
2007. szept. 8. 11:04
Szerintem senkinek nem áljogában ütni a másik embert, még akkorsem ha az a párja.Milyen ember az olyan?De engem például lelkileg terrorizáltak évekig,hát az sem jobb.higgyétek el.
76. semerre (válaszként erre: 75. - 283bf2f8af)
2007. szept. 3. 13:38

nem tudom...én örülnék ha valaki oda lenne értem...eddig mindig én voltam oáig másokért, a francba.

lehet hogy annyira domonáló személyiséged van, hogy te akarsz lenni az aki becserkészi a pasit...nem baj ez, van ilyen.nálam fordítva működik, de nem nézem le azt aki máshogy van beprogramozva.ha neked nem jó, akkor mondd meg ezt a pasinak.az őszinteség célravezető.

2007. szept. 1. 12:00

Bocs,h közbevágok,de muszáj kérdeznem valamit.

Szóval képzeljétek bele magatokat a szituációba: Megismerkedsz egy fiúval. Helyes,tetszik..ismerkedek, nagyon izgalmas. Alig ismeritek még egymást, mégis jól elvagytok. De a srác túlzottan oda lesz érted, és eléggé ki is mutatja. Hogy reagálsz?

Mert én ilyen helyzetekben legszívesebben elfutnék :S Egyszerűen kiborít ha valaki így odavan értem. Ha érzem, hogy sinen van a dolog, elveszik a varázs. Csak én vagyok ennyire hülye? Vagy más is van így ezzel? :S

74. képzelet (válaszként erre: 73. - Semerre)
2007. aug. 30. 09:19

De jó,hogy írtál!

Tudod,értem amit írsz,csak megérteni nem tudom!Ez biztos azért van,mert én nem vagyok,és nem is voltam ilyen helyzetben sosem.

Bár,nekem is volt "valamilyen" gyerekkorom.Sajnos az Apu szeretett a pohár fenekére nézni!Soha nem bántott minket fizikailag,de számtalanszor(!!)rettegtünk,hogy mikor és hogyan jön haza...

Mikor megszületett a kislányom,akkor tudott lemondani az italról,és teljesen megváltozott Ő is és a kapcsolatunk is!

Ő már nincsen közöttünk,talán a sors így büntette meg szegénykémet...

Én kívánom Neked és a Párodnak,hogy találjátok meg együtt a sikeres megoldást!

Az már nagy előny,ha Ő is ezt szeretné!

73. semerre (válaszként erre: 72. - Semerre)
2007. aug. 29. 20:55
szóval nem bunkóságból nem válaszoltam, csak át szerettem volna gondolni, mi lehet a lehetséges magyarázata annak, hogy egy ilyen ember mellett maradok....háááát lehet hogy nem jó magyarázat ez se, de így érzek.
72. semerre (válaszként erre: 71. - Semerre)
2007. aug. 29. 20:53
örülök hogy bocsánatot kértél, de sajnos nem tudok mást mondani...igazad van, mindenki saját sorsának a kovácsa.Viszont ez tényleg nagyon bonyolult dolog, a barátnőd is biztosan szereti a barátját ha vele van...én szeretem őt, és hiszem hogy tényleg ŐSZINTÉN megbánta amit tett...a nők hülyék, azt hiszik meg tudják változtatni a pasit, én is ebben bízom.Ha szakítanék vele lehet hogy megbánnám később...lehet hogy hihetetlenül hangzik, de mindezek ellenére szeretem, és ő kedves velem, nem olyan mint amikor elborul az agya.Az gyerekkori hülyeségek miatt van(elég rossz gyerekkora volt), és kialakult benne ez az agresszió, hirtelen harag, kezelhetetlen düh...ezt próbáljuk együtt legyőzni, mondhatni segítek neki.Persze mikor ellenem irányul a haragja, akkor utálom, és megfordula fejemben hogy elhagyom, elvégre nem vagyok mazoista,de azt is tudom, hogy ez nem az igazi arca.
71. semerre (válaszként erre: 64. - Képzelet)
2007. aug. 29. 20:47
mert ritkán látogatom az oldalt....
70. marcsy006 (válaszként erre: 69. - Wicca23)
2007. aug. 29. 19:56
Én tudom,hogy van kivétel az én párom is ilyen családban nőtt fel,/heten vannak testvérek/Ő sosem emelne kezet rám,vagy a gyerekekre.A testvérek közül kettő "folytatja a családí hagyományt" és csak ketten vannak akik teljesen normális családí életet élnek.
2007. aug. 29. 16:47
Szerintem semmi szin alatt nem szabad egy ilyen pasi mellett maradni.Aki egyszer megüt,máskor is meg fog.A gyerekekről nem is beszélve.Ha felnőnek,ők ugyanúgy ütni fogják a párjukat,hisz abban nőttek fel,nekik ez a normális.És egyáltalán,minden konfliktust úgy fognak megoldani,hogy odavágnak.Nagyon ritka a kivétel ez alól.
68. subszi
2007. aug. 29. 16:23

Sziasztok.

Tapasztalatom van e téren (sajnos). Érdemes elgondolkodni, hogy a gyerekeknek jobb egy ilyen apával, mint nélküle? Én örülök, hogy jó sok év után elváltak a szüleim! Anyu is a négy gyereke miatt nem akart, mert úgy gondolta nincs hová mennünk. Önkormányzati lakást kapott végül. Szerintem a gyereknek sokkal rosszabb ilyen körülmények közt élni!!!

Hannabébi, kívánom Neked és a gyerekeidnek, hogy a legjobban megoldódjon ez a probléma.

67. képzelet (válaszként erre: 66. - Marcsy006)
2007. aug. 29. 15:46

Engem is nagyon feltud dühíteni ez a dolog.Azért is jött le úgy az első hozzászólásom! Tök ideges lettem!!

A pasi aki üti a párját,az egy állat!

Üdvözöllek!

2007. aug. 29. 13:45
Bocs!! vrei=verí
65. marcsy006 (válaszként erre: 64. - Képzelet)
2007. aug. 29. 13:44
Nem tehetek róla,ha azt látom bántanak valakit,akár szóval,vagy tettlegesen egyszerűen muszály megírnom a véleményemet,annyira feldühít,hogy ki kell írnom magamból.Aki vreí a párját,hát legszívesebben örök magánnyal súlytanám,de szó szerint,hogy még olyan se legyen a közelében akihez szólhat.Talán rá jönne mit vesztett.
64. képzelet (válaszként erre: 63. - Marcsy006)
2007. aug. 29. 13:37

Őszintén örültem,hogy reagáltál erre a dologra!

"semerre" nem válaszolt...

63. marcsy006 (válaszként erre: 62. - Képzelet)
2007. aug. 28. 16:37
Megértelek Téged,engem is felháborít,hogy vannak olyan pasik,akik úgy érzik jogukban áll ütní-verní a másikat,azt akit állitólag szeretnek.Azt sem értem,hogy lehet az,hogy vannak akik ezt eltűrik.Szerintem senkinek nem volna szabad egy kapcsolatban áldozatnak lennie,hiszen egy kapcsolat,kölcsönös megértésről,szeretetről és megbecsülésről kellene,hogy szóljon, nem pedig a másik megalázásáról és elnyomásáról.
62. képzelet (válaszként erre: 61. - Semerre)
2007. aug. 17. 13:18

Kedves semerre!


Én el hiszem,hogy nem egyszerű a dolog,és elnézésedet kérem,ha az előbbi véleményemmel túl lőttem a célon...

Igen,lehet valóban durva volt,ahogy a véleményemet ki nyilvánítottam,de most is fenn tartom azokat!

Nem a szó szoros értelmében írtam,hogy megérdemled,ahogy a párod bánik veled,vagy hasonló esetben mást bánt a pasija!

De tudod,neked is el kéne gondolkodnod,hogy TE tényleg ezt érdemled?!Szerintem TE ennél sokkal értékesebb vagy,mint egy ilyen "alapjáraton" agresszív pasi miatt rettegj!!

Én elhiszem,hogy ennek az emberkének vannak jó tulajdonságai,de hidd el,később a sok rossz elhatalmasodik majd a kevés jó felett!

Fiatal vagy még,ne hagyd,hogy bántsanak,sem lelkileg,sem testileg!!

Én látom a barátnőm is mennyit szenved egy szemét miatt,nem egyszer jött hozzám kékre-zöldre verve...!!!

U.I.:Mindenki a saját sorsa kovácsa!


Mégegyszer! Nem akartalak megbántani!

61. semerre (válaszként erre: 60. - Képzelet)
2007. aug. 17. 01:33
köszönök minden hozzászólást, de az ilyenekre nincs szükségem.Már miért érdemelné meg ezt bárki is?Normális vagy?...gondolkodj már el azon amiket mondtál!..nem olyan egyszerű dolog ez, egyáltalán nem egyszerű, nem lenne szabad ilyen szintü véleményt alkotni másokról.Ehhez semmi jogod.De tudod mit a te bajod.
2007. aug. 15. 13:42

Te úristen!

Ti hagyjátok,hogy üssenek benneteket? Hát...meg is érdemlitek!!

Én úgy gondolom,aki ezt hagyja semmi Önbecsülése nincsen és saját magát sem tiszteli!

Barátnőmet is üti a pasija...,mondom is neki úgy kell neked!!

Nem akartam senkit sem megbántani,de engem ez annyira felháborít,egyszerűen itt kezdődik a női ostobaság.

De ha nektek ez így jó...?!

59. hannabébi (válaszként erre: 58. - Tessay)
2007. aug. 13. 11:49
Igen tudom.
58. tessay
2007. aug. 13. 11:46
Ja, te hát itt nem erről van szó. Ha visszaolvasol, itt a verekedős pasikról vólt szó. Aki csak egy kicsit rugdosott, meg egyéb ilyenek.
2007. aug. 13. 11:15
Hát akkor lehet hogy én is hülye vagyok.Én 7 éve vagyok a párommal van 4 gyerekünk. A kapcsolatunk egyre sivárabb. Namost. Elmenjek? Hová?Gyerekek? Én nem hagyom itt, ő nem adná őket, ja és nem is tudnám őket hová vinni, hisz nekem sem lenne hová mennem. Itthon? Mindig itthon vagyok, nem szereti ha elmegyek itthonról, a pénzemet mindig elkéri, nade nem húzok vele ujjat mert nem akarok úgy járni mint a voltfelesége hogy párszor felrugdosta. Igaz engem 7 év alatt nem vert meg, meg sem próbálta, nade nem is hiányzik az nekem. Inkább próbálok kompromisszumokat kötni, közben próbálok a párom tudta nélkül egy lakást venni, nade amig a gyerekem kicsi, 1 éves, addig nem akarok költözési, szakítási hercehurcát. Szeretik az apjukat és nem akarnám a családot szétszedni. Viszont én azt hiszem kiszerettem a páromból. Most a szomszédommal kialakult egy kapcsolat, ami elég jó, szex terén is és egyébként is, rengeteget beszélgetünk. Viszont mióta a párom sejti hogy valami van a szomszédom és én köztem azóta, állandóan rajtam tartja a szemét, főz nekem, vesz rengeteg hülyeséget, de azthiszem ezzel elkésett.Szeretnék vele maradni de csak a gyerekek miatt. Azt is max még 5 -7 évig. Továbbá nem tudom jó ötlet e de mivel én nem akarok egyedül lenni, ezért lakjunk továbbra is együtt de házon kívül/hogy a gyerekek ne tudják, ne lássák/ ő keressen egy másik nőt magának, én meg pasit. De nem tudom, mi legyen, ezek nem tervek csak kósza gondolatok.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook