Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak én nem jövök ki az anyámmal? fórum

Csak én nem jövök ki az anyámmal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
71. vica cica (válaszként erre: 68. - Szimbamacska1)
2011. márc. 5. 23:13
Ugy gondolod az agykontrollnak van hátránya?
70. Fille (válaszként erre: 67. - Vica cica)
2011. márc. 5. 23:05
engem egy pszichológus és a relaxáció, amit megtanitott velem, mentett meg az öngyilkosságtól...igen, már annyira depressziós voltam, hogy az utolsó utáni percben jött egy orvos és életem szerelme.
2011. márc. 5. 22:43
Nem csak Te, én sem...
2011. márc. 5. 22:39
Jógázom,szoktam relaxálni.Az agykontrollal most ismerkedem.Bizony sok a hátránya.Ezt kaptam,ezt kell cipelne,mindenki kap útravalót az élethez.
67. vica cica (válaszként erre: 66. - Szimbamacska1)
2011. márc. 5. 22:34

gyermek évek egész életeünkre kihatnak,kővérség,betegség stb.

Tanulj meg relaxálni vagy agykontroll amit tudnék ajánlani.

2011. márc. 5. 22:28
Én nem félek,de valami meghatározatlan szorongást érzek ,de szeretem is és gyűlölöm.Szar érzés.Egy pár éve figyeltem fel rá,hogy mindig nyirkos lesz a tenyerem ha telefonálok vele.Ha találkoztunk aznap nehezebben aludtam,most már nem.
65. vica cica (válaszként erre: 63. - Ab4b6bc17d)
2011. márc. 5. 22:24

Ez botszaztó,mert félsz a saját anyádtól!


Én legalább nem féltem,levegőnek néztem.Igaz nem volt erőszakos felnőtt koromban.


Nagyon közel laktok egymáshoz?

64. Fille (válaszként erre: 63. - Ab4b6bc17d)
2011. márc. 5. 19:54
nálam ez nem müködik, csak ha olyan helyen vagyok, ahol sok-sok ember, pl. bolt. akkor ölelget. na meg a testvére előtt is játssza magát, h semmi baj. de öülök h jól sikerlt a délután :)
2011. márc. 5. 17:52
Na, nálunk meg, most hogy régen láttuk egymást és nem "kell" minden nap hívnom őket, egész jól sikerült végre az együtt töltött délután. Igaz, vigyázok rá, hogy egyikőjükkel se maradjak kettesben.
62. Fille
2011. márc. 4. 11:22
nálam sem napontai hivások vannak, csak ha hetente nem hivom akkor nincs rendben semmi. meg ha történik vmi arról szólni kell. ha veszek vmit saját pénzből, mindig hizsti vna h miért nem szóltam előre, miért ne ők vehették miért nemadhattak vmit ami otthon van. (persze a kérem, akkor nem adják, igy van egy anyám által sose használt konyhagéppel is...)
2011. márc. 4. 11:16
Tudjátok, ez a kötelező dolog... én így voltam a telefonálással, egy ponton megmnondtam, hogy nem fogom őket minden nap hívni és ők se tegyék. Végre mostanság megértették :) ÍGY MOST BÉKE VAN? :)
60. Fille (válaszként erre: 59. - Juca80)
2011. márc. 4. 11:13
én a ténytől h tudom fel kell hivnom, rosszul vagyok, sirok, csapkodok veszekedek a párommal, és aznap a főztöm is ehetetlen....
59. Juca80 (válaszként erre: 57. - Fille)
2011. márc. 4. 10:39

Köszi!


Nálunk meg pont úgy van, hogy anyám jön, mert mi nem mehetünk hozzájuk (a párja miatt)... Pedig meglennénk nélküle is! Ha jön, akkor utána hetekig nem vagyok jól...

58. Fille (válaszként erre: 56. - Szimbamacska1)
2011. márc. 4. 09:02
jajez de ismerős, csak nekem kell hozzá járnom, m ő nem kiváncsi a leendő férjemre. de az anya-látogatás kötelező, akár van dolgom akkor akár nem....
57. Fille (válaszként erre: 48. - Juca80)
2011. márc. 4. 08:58
Jobbulást a gyerekednek!
56. Szimbamacska1 (válaszként erre: 55. - Ab4b6bc17d)
2011. márc. 4. 00:35

De vigasz,pont most vesztünk össze hosszú idő után.És pont megláttam ezt a fórumot.úgy látszik mégsem lehet megoldani a három lépés távolsággal.Kettesben maradtunk és azonnal belém mart minden létező módon kritizált.Megfogadtam csak úgy találkozunk ha a család is ott van.Egyébként nincs helye a házamban.mert egyébként képes letagadni amit mond és engem beállítani hülyéne

Kissslányooom már megint kitaláltad.Hogy te milyen vagy stb.Szerencsére a férjem pontosan ismeri.

55. ab4b6bc17d (válaszként erre: 53. - Szimbamacska1)
2011. márc. 3. 22:41
Pont így voltam/vagyok én is. Persze, egyikünknek sem vigasz, hogy te is hasonló cipőben jársz, de köszi, hogy leírtad.
54. ab4b6bc17d (válaszként erre: 52. - Vica cica)
2011. márc. 3. 22:40
Köszi. Nem szégyellem, csak szomorú vagyok néha miatta.
2011. márc. 3. 21:53

Nem vagy egyedül,ez van örökké a harc köztem és közte.Gyerekkoromban örökké kritizált,ebből aztán lett is megfelelési kényszer önbizalomhiány.A munkahelyemen vettem észre és mondták,hogy ügyeskezű intelligens ember vagyok.Addig elhittem amit ő mondott:böszme,lustastb.Ma már 35 évesen értékes embernek tartom magam,de addig megjártam a poklok kénköves bugyrát is......

De persze ő mindig jót akart....ő nagyon szépen nevelt....hagyjuk is.

52. vica cica (válaszként erre: 51. - Ab4b6bc17d)
2011. márc. 3. 21:42

Én nem vagyok mai "csirke",de kijelentem nem szerettem az anyámat! Sajnos már meghalt,de igy utólag is igy érzem.

Tanár volt,igy utólag tudom a maga modján szeretett,de az nekem nagyon rossz volt.

Öt sem szereték,igy Ő sem tanult meg simogatni,gondoskodni.

Ő nem kritizált,csak Ő volt és senki más.

Agykontroll tanfolyamon voltam és ott végén szülőknek tudjunk megbocsájtani relaxácios gyakorlat volt.Végig bőgtem és halála után 7 évvel megbocsátottam.

Igaz,Ő sokszor kérte "bocsás meg nekem",de én nem tudtam.Gyerekeimet tudta szeretni és Ők is Őt.

Ne szégyeld magad,sajnos több családban előfordul,de nem mernek beszélni rola.

Lányom és köztem a kapcsolat egész más,igazi anya-lánya kapcsolat.

Majd ha megszünik a kiváltó ok/anyukád/a sulyod is csőkken,mert egy kővér ember sem boldog!!

Nekem szorulásom volt,gyermekkor hozománya.

É.

2011. márc. 3. 21:00
Mi most elmegyünk hozzájuk. Rég nem voltunk, így egy ideig megint nem kell mennünk.
50. Juca80 (válaszként erre: 49. - Ab4b6bc17d)
2011. márc. 3. 20:50

Köszi!


Ez nálunk is így van! Ha van valami apropó, akkor legalább le van tudva telefonon.

Ebben a hónapban a Páromnak lesz a névnapja. Utal pénzt (így csinálja már egy ideje...), felhívja. És le van tudva. Holott régen mindig eljött...

49. ab4b6bc17d (válaszként erre: 48. - Juca80)
2011. márc. 3. 20:45

Jobbulást a gyermekednek!


Mi most abban a fázisban vagyunk, hogy szülinapja lesz holnap és fel fogom köszönteni, merthogy az anyám. Telefonon szoktunk beszélgetni, de már jó két hete nem volt itt. Így most pont jó.

48. Juca80 (válaszként erre: 47. - Fille)
2011. márc. 3. 20:38

Vihar előtti csend... Valami ilyesmi...

A középső gyerekemnek tüdőgyulladása van, de összesen egyszer hívott a héten, hogy mi van vele...

Így legalább nem veszünk össze...

47. Fille
2011. márc. 3. 18:55
Na, van vmi újság vkivel? vagy vihar előtti csend? nálunk volt veszekedés, elküldtük egymást mindenhova... utána meg szokásos kibékülés, fura szájizzel, h vajon most mi van...
46. ab4b6bc17d (válaszként erre: 45. - Cukinő)
2011. febr. 24. 14:34
Köszönöm. Pont erre gondoltam én is az elmúlt napokban. Hogy nem kell már nekik (anyámnak és nagynénémnek) megfelelnem. Most már saját családom van, csak feléjük vannak kötelezettségeim. Persze nehéz kitörni, de csak a kezdet nehéz, a mondás is ezt mondja, nem igaz?:)
45. cukinő (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2011. febr. 24. 14:10

Nem vagy egyedül ezzel!


Éld a saját életedet és ne akarj neki /sem/ megfelelni. Neki úgy kéne elfogadni ahogy vagy, ha ez nincs így akkor ne emészd magad. Hidd el meg fogsz erősödni, ha nem rágódsz ezen!

2011. febr. 24. 13:26
Nahát, lányok, napok óta nem hívtak! Vannak még csodák.
43. Fille
2011. febr. 24. 08:19
Viszont én ezt most elmondanám neki, hozzá vágnám h milyen is ő.... csak most nem tehetem.
42. ab4b6bc17d (válaszként erre: 41. - Fille)
2011. febr. 23. 23:01
Nem vagyunk kötelesek elmondani nekik semmit, elvégre már felnőttünk.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook