Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak egy szerelmeslevél fórum

Csak egy szerelmeslevél (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csak egy szerelmeslevél

26. marcsi 61 (válaszként erre: 25. - Zsorzskujon)
2012. márc. 3. 11:16
Hát nem is lenne rosz, ha egy ilyen kényeztetést kaphatnék!! mivel egyedül élek, hát bizony most csak irigykedem majd arra a nöre aki ezt megkapja majd!!
2012. márc. 2. 01:08

Nekem mindig az volt az álmom, hogy egy pezsgőzök egy hölggyel kelemenes egy hatalmas fürdőkádban ahol

kellemes romantikus környezetben egymással foglalkozva elcsábítani egymást de ez csak álom mint az örök szerelem. És gyengéden olajjal bekeni a testét és boldoggá tenni.

24. Suzy11
2012. febr. 21. 07:12
De jó lenne elvágni, elásni, elfelejteni , hátat fordítani, eltaposni a bennünk élő szerelmet.Vannak az éleben olyan helyzetek amikor látszólag értelmetlenül tör ránk és tehetetlenül vergődünk csak ebben a zombi létben!
2012. febr. 18. 21:22
Nagyon megérintett a leveled. Azt az érzést,amiről tanúskodik,nem szabad elengedni!!!!
2012. febr. 18. 18:10
Elment már az életedből? nagyon szép levél. Meg is kapta?
21. f18a14c8fb (válaszként erre: 20. - 63d6abf1d7)
2012. febr. 18. 13:14
Köszönöm. ♥
2012. febr. 17. 19:14

"Az én lelkem soha nem volt otthon, ahová mentem. Nálad volt mikor ott voltam."


Szerintem ez a legfontosabb az életben. Menj Hozzá haza! Legyél boldog!

2012. febr. 17. 18:45
A boldogságnál nincs nagyobb gazdagság!!
2012. febr. 17. 14:41
El ne engedd!!!! Miért is???? A biztonságért??? Ugyan már! Olyan nincs. Lehet, holnap elüt egy autó, vagy a Biztonság lép le valakivel az úgy tűnik nem túl érzelemgazdag kapcsolatotokból. Mi a baj? A jóhíred? Ki nem sz*rja le? A gyerekek? Lehet külön élve is közösen nevelni, úgy, hogy nekik azért jó legyen. Nem akarod megbántani a Párod? Így jó neki? Veled, érzelmek nélkül, ritka, nem szívből jövő ölelésekkel? A pénz? Megszerezhető olyan szinten, am kell, hidd el, sokkal kevesebből élek évek óta, mint amennyi kelene, és itt vagyok.
2012. febr. 17. 13:22
Rövid az élet és mindent használj ki, nehagyd, hogy más tegye boldoggá azt akit neked kellene!! hiszen Ő a Te párod!!! vállaljátok fel egymást hiszen a lopott órák csak pillanatai az életnek, mig ha vele élsz az életed tartalmas lesz és nem pillanatokat hanem éveket kapsz!
16. hte23
2012. febr. 17. 11:18

Ja! és jó reggelt, ébresztő...

Ne hagyd hogy az eszed diktáljon.. legyen a sziv az erősebb... mindenki tisztelni fog érte később.Tessék bátornak lenni...

15. hte23
2012. febr. 17. 11:16

És ugyan miért kéne elfelejtened?

A biztonság? ugyan már...meg fogod bánni.. lépj és legyél erős.. akard őt teljes szivedből..

14. kenzol
2012. febr. 17. 10:12
Annyi sok-sok régi érzést, emléket szakítottál fel bennem a soraiddal. Az a sok lopott pillanat, a tiltott csókok, érintések. Te jó ég, de rég is volt és milyen borzongatóan édes. Köszönöm a cikkedet, és légy igazán boldog!
2012. febr. 17. 08:43
Keresd meg újra a fiút és tartsd meg ameddig így mehet. Ő is így érez irántad?
2012. febr. 16. 16:12
Valóban igy van, soha ne engedd el a boldogságott!!! és ne add oda másnakkkk!!! ami a Tied azt tarcsd meg és éljjjj vele!!nincsenek véletlenek, mindenre van magyarázat ok és indok!! Ha végre megtaláltad azt aki boldoggá tesz és ugy érzed az életben csak rá vártál akkor igen is azért kaptad, hogy élj vele mert ezt soha nem fogod még egszer az égiektöl megkapni!!!
2012. febr. 16. 15:30
Köszönöm szépen, kedvesek vagytok. Érdekesség, hogy nem ezt a képet tettem a cikk mellé...
10. Lilu44
2012. febr. 16. 14:40
Soha ne engedd el, soha ne add fel!!! a Te életed, tegéyl érte,hogy boldog legyél!!! Istenem...sosem fogom megérteni,hogy az emebrek mirét dobják el a boldogságot... lehet találni a kifogásokat, emrt házas, mert gyereke van , mert mások boldogtalanságára nem lehet építeni a boldogságod... De ezek mind csak kifogások, nincs kifogás ha a saját boldogságofról van szó, nem lehet kifogás! Nem...!!!
2012. febr. 16. 14:07
hm... sorstárs... :(
2012. febr. 16. 11:59

Nem is értem miért nem mersz boldog lenni,, miért nem vállaljátok fel?? egy életed van és ha tudod Ö az akire vártál akkor tedd magatokat boldoggá!! ennyi neked is jár!!

ugyan is nem csak a múlt számít hanem a jelen és a jelent éld meg mert a jövöd semmilyen nem lesz!!!!


üdv

2012. febr. 16. 11:44
Miért kell elfelejtened, ha neked ez a jó? Ha Vele lennél boldog?
2012. febr. 16. 11:32
És hányan vannak még így, hogy leélik az életüket a biztonsággal. Megéri?
5. burberry0324 (válaszként erre: 1. - F18a14c8fb)
2012. febr. 16. 10:36
Szia! Hát végre itt a várva várt cikk! Igen, vártam, de ez nagyon szomorú. Szerintem ne engedd el! Ne add fel!
2012. febr. 16. 10:18
"Es megis el kell, hogy felejtselek".... Miert kellene elfelejtened???? Miert kellene elengedned?? Hmhmhm....
2012. febr. 16. 10:04
Nagyon szép..
2. Sly7105 (válaszként erre: 1. - F18a14c8fb)
2012. febr. 16. 09:49
Szomorúan szép! De még egy csomó minden rejtve maradt....
2012. febr. 16. 09:08
Megint Neked írok, kis titkos Szerelmem. Talán ez az utolsó, hogy Rád emlékezem. El kell engedjelek, de olyan nehéz, így még inkább emlékezem. Még húzom az időt, még kínozom magam. Zorán énekli: "a szerelemnek múlnia kell, ha múlik akkor fájnia kell, hogy érezd mennyit ér míg tart míg él..." Hát valahogy így. Én már rájöttem, hogy sokkal többet értél, mint azt valaha is hittem volna. És csak remélni tudom, hogy ezt tudtad s érezted. Talán még most is.

Ugrás a teljes írásra: Csak egy szerelmeslevél

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook