Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak egy ölelés fórum

Csak egy ölelés (beszélgetős fórum)


1 2
26. 2824ff738c (válaszként erre: 24. - Rekababus)
2012. szept. 27. 16:33

előítéletes vagy..

én is és a barátja is tiszteljük a páromat, és pont ezért nem lesz soha semmi csak a szenvedés, megegyeztünk, én a barátságukat se akarom tönkretenni, ezért nem találkozunk, ha nem múlik el az érzés akkor meg nincs mit tenni, kilépek a kapcsolatomból és elköltözöm, de nem leszek senkié, és ezt a párom barátja is tudja... őszintén kívánom hogy fordítva is átéld ezt az egészet, mert így csak azt a részét tudod látni, ami a páromra vonatkozik, nem bántanám sohasem, és nos azoknak akik féltékenyek hát én szívesen odaadom ezt az egész problémát akárkinek, mi mindíg csak bírátok voltunk és teljesen váratlanul ért ez az egész, csak egy vígasztalással kezdődött, semmi mással...

25. 30a842e5d4 (válaszként erre: 13. - 2824ff738c)
2012. szept. 27. 16:27

Szakíts meg vele minden kapcsolatot ne találkozzatok még véletlenül sem majd az idő eldönti a továbbiakat és elmúlik szép lassan az érzés.

Ha pedig nem múlik egyikőtök részéről sem akkor mégsem a jelenlegi párod az igazi.

24. Rekababus (válaszként erre: 23. - C6fc3a0d5b)
2012. szept. 27. 16:19
Ha ezzel esetleg rám is céloztál, egyáltalán nem a féltékenység beszél belőlem. Hanem mert voltam ilyen helyzetben , én voltam a szenvedő alany, a hátam mögött ment szépen az összebújás, aztán megtudni mindent szörnyű...És így ismeretlenül is sajnálom a fórumindító párját, hogy mit sem tud arról ami készülődik a háta mögött. Többre tartom az őszinteséget mindennél. isten őrizz, hogy engem a páromon kívül más is öleljen, pláne nem a legjobb barátja :O
2012. szept. 27. 16:13

ha ugyan úgy odajár akkor nem fogsz belőle kiszeretni. De így meg, ha nem a párodat szereted akkor minek vagy vele?

Hogy mindig szánd, sajnáld, ha ránézel?

Vagy eléálltok és elmondjátok vagy a srácnak mond meg, h ne járjon át annyit mostanság. Ha egyáltalán el akarod felejteni.

Amit meg a hoxai hidegzhanyról írsz: tudod hány emner lett rád féltékeny pusztán már a cím miatt. Hogy neked van párod+ egy másik pali ölelget. ne csodálkozz, ha bunkón állnak hozzád, mert sokak már a téma miatt is támadnak.

2012. szept. 27. 16:12

Hát...hol marad a tisztelet? Párod legjobb barátja....na ez aztán gyönyörű mondhatom...

"és azt sem szeretném ha más is történne mert előbb utóbb ha ez így folytatódik fog, nagyon próbálom magamat visszafogni. ." ez nagyon durva..döntsd el mit szeretnél...szereted e a párodat avagy sem? vagy ez csak egy fellángolás? Ha megcsalod a legjobb barátjával bizony *ibanc leszel a párod szemében, és ez a legaljasabb szerintem......Bocsi, de felhúz ez a téma kicsit.

2012. szept. 27. 16:09

Tapasztalatból tudom mit érzel és megértelek. De.... Ez csak a hormonok játéka.

Nekem sikerült ellenállni és nem bántam meg. A munkámat adtam fel miatta.

Ha mégsem tudod elfojtani magadban az érzést le kell zárnod a kapcsolatodat ,akkor teheted meg amit most magadnak sem akarsz bevallani.

20. f759f86ab5 (válaszként erre: 17. - 2824ff738c)
2012. szept. 27. 16:03
Egyszer biztos elmész..... :-D Bocsi ezt nem tudtam kihagyni:-)
2012. szept. 27. 15:52

Szerintem ennyire letargikusan azért nem kell ezt felfognod..... hasonló a helyzet, valaki ostromol a szerelmével, szerencsére én nem vagyok szerelmes belé, meg nem is szeretem, viszont valamiért vonz.

Ellenállok én... de vonz a veszély, a kihívás, saját határaim feszegetése.... De egyértelműen nem fogom megcsalni a párom....ha mégis, akkor azt biztos nagyon meg fogom bánni.... Ahogy Te is, de lehet, megéri majd.... nem tudom. Ezeket mind mind neked kell eldöntened, de nem ennyire depressziósan.....csak ész érvekkel, és zárd ki a szíved.

2012. szept. 27. 15:41
nem lehetek az övé soha. ez itt a lényeg. sehogysem.
2012. szept. 27. 15:39
tudjátok soha életemben nem éreztem még ilyet. ha átölel el tudnék ájulni a karjaiban.. ez nem olyan egyszerű mint ti azt gondoljátok. így is esz a fene, mert a párom minden nap elmondja hogy szeret és megöl lassan a bűntudat, de nem csak engem... és mivel nem vagyok az olcsó ri.anc kategória, ha ez nem múlik el és így marad, ha nem tudjuk elfojtani ezt az érzést azt hiszem hogy elmegyek.
16. kisj (válaszként erre: 15. - 2824ff738c)
2012. szept. 27. 15:32
Igen, rossz tud lenni, de némi józan ész hamar feledteti a dolgokat.
2012. szept. 27. 15:30
egyébként köszönöm a sok hidegzuhanyt, egy két pofon biztos rámférne. ezt belátom én is. de tudjátok mit azt kívánom mindegyikőtöknek kerüljön csak ilyen helyzetbe és majd meglátja, hogy milyen rossz tud lenni..
2012. szept. 27. 15:30
ez lehet egy egyszerű kis testi vonzalom is...kerüld el ha lehet
13. 2824ff738c (válaszként erre: 10. - Honeywald)
2012. szept. 27. 15:28
nem akartam a páromat elhagyni, és ő sem szeretné ha ez az egész folytatódna, de attól félek hogy milesz ha nem fogok belőle kiszeretni. Ha nem fogok tudni kiszeretni.
12. kisj (válaszként erre: 8. - 2824ff738c)
2012. szept. 27. 15:28
jó ötlet (az utolsó mondatod)
11. f759f86ab5 (válaszként erre: 10. - Honeywald)
2012. szept. 27. 15:27
10000000%....... Abszolút helyt adok az állásfoglalásodnak.
10. honeywald (válaszként erre: 8. - 2824ff738c)
2012. szept. 27. 15:25

ezaz! hergeld bele magad! ügyes vagy......

ne csinálj semmit, tudatosan kerüld el, építsd le ezt az állapotot. ha eddig semmi gond nem volt barátoddal és szereted, akkor meg fogod bánni. ez 120%

9. f759f86ab5 (válaszként erre: 7. - Honeywald)
2012. szept. 27. 15:21
Ez a normális.....
2012. szept. 27. 15:21

nem csak egy ölelés volt, viszont semmi mást nem tettünk, mert nem lehet... tudom hogy szeret. mert elmondta, és mert ha csak ránézek látom rajta, ez az egész úgy jött mint a villámcsapás, és egyszerűen nemtudom mit tegyek, egyenlőre próbálunk távolodni egymástól, de kínlódok méghozzául nagyon...

páromat szeretem, és nem is volt semmi gond egész idáig, de most össze vagyok zavarodva, és nem tudom hogy meddig bírom, és azt sem szeretném ha más is történne mert előbb utóbb ha ez így folytatódik fog, nagyon próbálom magamat visszafogni.. legszívesebben világgá mennék...

7. honeywald (válaszként erre: 6. - F759f86ab5)
2012. szept. 27. 15:20
igen az más kérdés... utálom az ilyet. háritom. véletlenül se találjon meg ilyen, bár nem vagyok hajlamos másba beleszeretni ha van barátom, ugyanis a barátomba is nehezen esek bele, de ha sikerül, akkor szívvel-lélekkel csak érte vagyok. nem volt kilengésem véletlenül sem. és most sincs.
6. f759f86ab5 (válaszként erre: 4. - Honeywald)
2012. szept. 27. 15:19
jó... csak egy fellángolásért feladni egy embert aki meg hónapok évek óta kitart.... az durva.... igaz szerelemért? az más kérdés......
5. f759f86ab5 (válaszként erre: 3. - Kisj)
2012. szept. 27. 15:18
Az élet nem egy habostorta.....:-D
4. honeywald (válaszként erre: 2. - F759f86ab5)
2012. szept. 27. 15:17

utálom mikor azt mondják sajnálatból lenni valakivel. ennek köze nincs a sajnálkodáshoz!

egyszerüen fellángolt. ha lelépne tuti megbánná, esetek legnagyobb százaléka ilyen

3. kisj
2012. szept. 27. 15:15
Ne már, egy ölelés és hipp-hopp itt a szerelem?:D
2. f759f86ab5 (válaszként erre: 1. - 2824ff738c)
2012. szept. 27. 15:13

Nos.... a párodat szereted? Vagy csak sajnálatból vagy vele?

Illetve ez fellángolás, vagy tényleg sírig tartó szerelem?

Bitos, hogy a párod barátja is szeret? Illetve biztos, hogy te fontosabb vagy mint a barátja?

2012. szept. 27. 15:10

nem tudom mit tegyek. nincs kiút. egy öleléssel kezdődött minden, és azóta mindketten kínlódunk...


van barátom. és a legjobb barátja sokszor eljön ebben abban segíteni, vagy csak hülyéskedni hozzánk, de az elmúlt évek alatt mindíg csak barát volt ahogy ez rendben is van.. egészen múlt hétig. nem csaltam meg a párom és nem is akarom, nem történt semmi, csak átölelt, mert sírtam. Túl közel kerültünk egymáshoz, először csak azt hittük hogy valami tévedés, de aztán rájöttünk hogy nem az... szerelmesek lettünk, és most mindketten kínlódunk, és nem látok kiutat... nem lehet köztünk semmi, tudjuk mindketten, de az érzéseinknek képtelenek vagyunk parancsolni...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook