Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csak a drága forgószszékek jók? fórum

Csak a drága forgószszékek jók? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 27. 15:19

Nekünk kb. 30000Ft volt a szék, jó minőségű és kényelmes. Nagyon sok helyen megnéztük, mire találtunk használhatót. Már azt hittem, hogy 85e-nél olcsóbban nem is lehet széket venni. Műbőr még nem repedezett meg, nem úgy mint a kanapénál:(

Elsősorban nem az én 57kg-om gyötri, hanem egy 90kg-os, de ha én használom törökülésben ülök benne:)

2013. máj. 27. 11:25

Nemcsak a drága székek a jók. Nekem van egy - eladó - használt forgószék, kb. 10 éves, semmi hibája nincs, remekül működik most is.

Akinek szüksége van rá, 2500.-ft-ért már viheti is.

2013. máj. 27. 11:13
Nekem is és páromnak is jyskból van. Enyém 30 ezerről volt leértékelve 15 ezerre, de nagyon szeretem. Igaz, a huzat kicsit szakadozik, mert nem tudok normálisan ülni rajta. Legtöbbször törökülésben ülök, fészkelődök, vagy felhúzom magam alá/mellé a lábamat. Ha rendesen tudnék rajta ülni, akkor az se szakadozna. De az is már 2,5 éves szék lesz.
2013. máj. 27. 11:04
Nekem a Jyskből való minden nap nyúzuk és nem is vagyunk soványak 25000 Ft volt már 3 éves lesz.
2013. máj. 27. 10:56
Bocsi a két sz betűért
2013. máj. 27. 10:56
Úgy érzem,hogy a drágább jobb.Azért nem kell talán a 40ezrest venni,de a kettő között is van.Szoktak akciók is lenni,figyeld!
2013. máj. 27. 10:54

Kicserélném a számítógépnél lévő ülőalkalmatosságot,mert nyaklik hátra és a legkisebb baja hogy kirepedezett a műbőr.A gyerek is sokat ül itt sajnos,ő miatta gondoltam rá főleg.Nézegettem már párat,de olyan drágák,igaz ez a mostani 8000ft volt és nem nevezhető jónak.Ha bevált nektek valamelyik örülnék a tanácsoknak.

Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook