Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csajok, akik már megtaláltátok az igazit! Honnan tudtátok, hogy Ő az? fórum

Csajok, akik már megtaláltátok az igazit! Honnan tudtátok, hogy Ő az? (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. mókusrágtamadárka (válaszként erre: 20. - 769918d4ef)
2009. márc. 29. 13:58
Nahát! A te sztorid igazi tündérmese :)
2009. márc. 29. 13:54

En amikor megismertem a parom eppen azelott hataroztam el hogy inkabb nem szeretnek ujabb kapcsolatot ,hanem boldog szinglikent elem az eletet:)Ez az elhatarozas amiatt is volt mert az elozo kapcsolatom egy nagy kudarc volt,es en arra a kovetkeztetesre jutottam hogy jobb egyedul mint egy rosszul mukodo kapcsolatban.Raadasul akkor koltozes elott alltunk,1500 km-re koltoztunk a szulovarosomtol.De nem ugy sikerult semmi ahogy en elkepzeltem(hal'Istennek:))mert "veletlenul"megismertem a paromat ,aki mar 3 eve a ferjem,:)Latasbol ismertuk egymast ,de azt nem tudtam hogy egyik baratnomnek a testvere:)Es ugy ismerkedtunk meg hogy a baratnom elhivott a strandra es mivel o is jott jol elbeszelgettunk(tobbek kozott azt elozo kapcsolatomrol is meseltem neki es elmondtam hogy most milyen jol erzem magam hogy vegre kicsit egyedul vagyok es rendbeszedhetem a gondolataimat,es hogy nem szeretnek a kozeljovoben egy ujjab kapcsolatba belekezdeni)Neki akkor volt baratnoje,de eppen mosolyszunet volt es o is meselt magarol.Szoval elso nap ez egy tiszta lappal indulo baratsagnak indult ,de mivel egymasba szerettunk eszrevetlenul,mire "felebredtunk" rajottunk hogy egymas nelkul mar nem tudnank elkepzelniaz eletet.Erre akkor jottunk ra mikor elkoltoztem(1 honapra hogy megismertuk egymast)A parom eljott,1500 km utazott es megkerte a kezem!En boldogan igent mondtam:)Azutan nemsokara hozza koltoztem,utana eskuvo ,es mar van egy 2 eves kisfiunk is:)es meg mindig ugyanugy szeretjuk egymast:)


Ugy hogy ne csuggedj mert te is megtalalod az igazit,de arra recept szerintem nincs hogy megtudjad tenyleg o az...azt erezni kell..(nalunk is csak ugy jott monden magatol,anelkul hogy eszrevegyem hogy mi lett a nagy "egyedul akarok lenni"tervembol:)

Te csak erezd jol magad,probald mindenbol kihozni a legjobbat es elvezd minden pillanatodat es ne varj semmire ,mindig a jelent hasznald ki 100%-ban.Es erezd jol magad a sajat borodben meg akkor is ha tisztaban vagy a hibaiddal,ez majd oda vonzza az igazit:)Es sztem ugy veszed eszre majd hogy megtalaltad,hogy nem gondolkozol azon hogy igazi vagy nem,hanem egyszeruen csak jol erzed magad vele es boldog vagy:)


SOK SIKERT KIVANOK:)

19. mókusrágtamadárka (válaszként erre: 16. - Castellina)
2009. márc. 29. 13:45

Hát ezaz! Egyszer hazugságon kaptam. Nem volt nagy hazugság, de nagyon emlékeztetett az előző pasim dolgaira. Azóta "figyelőállásba vagyok".

Meg lehet, hogy hibát követtem el, mert ma egy beszélgetés kapcsán azt mondtam, hogy én nem megyek férjhez. Pedig valójában nem is vágyom másra. :)

Csak a dac mondatta ki velem..

18. c1e9612cd3 (válaszként erre: 13. - Castellina)
2009. márc. 29. 13:40
Ebben igazad van, én pld. soha nem voltam 1 szerelmes típus. Pont ezért tudtam, amikor a páromba fülig beleszerettem, hogy Ő az az ember...
17. c1e9612cd3 (válaszként erre: 15. - Mókusrágtamadárka)
2009. márc. 29. 13:38

Ugyan már! Dehogy pazaroltad el azt az időt! Ezekből a "volt" kapcsolataiból az ember mindig tanul! Ezt nem szabad elpazarolt időnek venni soha! Mindig van értelme a régi kapcsolatoknak! Szembesítenek a saját hibáiddal is, és tényleg segít elsajátítani bizonyos szituációk megoldását, stb!

Én se mondom azt, hogy elpazarolt idő volt az a 10 év az exemmel (mégha a szakításunk utáni közvetlen időben annak is éreztem!)! Nem bántam meg azt se, hogy vele, és azt se, hogy ennyi időt töltöttünk együtt! Sőt! Az kellett! Pedig én még anyagilag is megszívtam azt a kapcsolatot...

16. Castellina (válaszként erre: 15. - Mókusrágtamadárka)
2009. márc. 29. 13:38

De ha tanultál az esetből, akkor nem volt hiába való az a 6 év! Mindenkinek meg kell előlegezni a bizalmat, nem szabad egyből rosszra gondolni. Egészen addig, amíg rá nem szolgál a bizalmatlanságra, pl ha hazugságon kapod rajta.

Akkor érthető a bizalmatlanság, de addig...

15. mókusrágtamadárka (válaszként erre: 14. - Zizisicc)
2009. márc. 29. 13:33

Igazad van! De én nem mondom ki a félelmeimet, pont azért, hogy ne tegyem tönkre. De attól még félek. Annyiszor ejtettek pofára. Én meg nem vágyom kalandokra csak az igazira.

Csak nem akarom az időmet pazarolni úgymond...mert 6 évet már elpazaroltam az előző páromra!

14. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Mókusrágtamadárka)
2009. márc. 29. 13:30
Miért félsz? Miért a jövőn gondolkodsz, hogy jaj, mi lesz, ha ....? Miért nem élvezed azt, amit a jelen nyújt? Így szép lassan azt is tönkreteszed, ami most szép és jó!
2009. márc. 29. 13:29

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy vannak szenvedélyesebb és kevésbé érzelmes emberek. Vannak, akik könnyebben szerelembe esnek, és vannak akik mindenen rágódnak és határozatlanok.

lehet, hogy ami az egyik embernek egyértelmű, az a másiknak még nem elég.

2009. márc. 29. 13:26

Én spec onnan tudtam, h előtte még soha nem éreztem olyat, mint vele/ mellette! Volt előtte 1 10 éves kapcsolatom, ott a párom volt, mikor már bőgött, hogy ő családot szeretne, szüljek neki gyereket. Nem-et mondtam mindig neki. A nagyŐ-nél, vagyis a mostani páromnál pedig folyamatosan úgy érzem, hogy neki szülnöm kell. Mellette annyira erős ez a vágy, hogy még a peteérésemet is megérzem. A szerelem pedig nem csak jött, és elmúlt, hanem folyamatosan lángol, olyan dolgokat is el tudok nézni neki (és az a röhely, h sokszor fel se tűnik, csak max. utólag), amiket soha senkinek nem tűrtem volna el. És nem csak mi érezzük, hanem a környezetünk is látja a szikrát, a szenvedélyt köztünk. Látják abból, ahogy 1másra nézünk, a testbeszédünkből, stb (mai napig, és 2,5 éve vagyunk 1ütt)). Pld. hamarabb megjósolta a környezetünk az együttlétünket, mint ahogy mi tényleg összejöttünk volna.

Te pedig ne erőltesd a dolgot! Jön az magától! És úgyis érezni fogod, ha nem is azonnal, de idővel biztosan, hogy az éppen aktuális-e a nagyŐ neked!

11. mókusrágtamadárka (válaszként erre: 8. - Biológus)
2009. márc. 29. 13:25
Jó de most van párom, és minden percben hiányzik és útálom a hétfőt, mert nem látom egész nap. Máson se jár az agyam. De félek, hogy elhagy, becsap, hogy elmúlik...Az ő családjával minden ok. Az enyém meg...:( Lehet, hogy a családom miatt nem lesz jó.
2009. márc. 29. 13:24
Én mielőtt megismertem a jelenlegi párom előtte nem tudtam beleszeretni a többi páromba.De ahogy megismertem a jellenlegi párom egyből beleszerettem.Szerintem ez azért lehetett mert megtaláltam azokat a tulajdonságokat benne amiket én kerestem egy fiúban.Ma már a férjem és mindenben megértjük egymást.
9. Zizisicc (válaszként erre: 7. - Castellina)
2009. márc. 29. 13:24

Hmmm ... :o))

Talán az se gáz, ha csak a második történik meg. :o))

2009. márc. 29. 13:17
Tudni fogod én is tudtam. Ez nem összehasonlítható semmivel. Az első percben eldől.
2009. márc. 29. 13:17
valaki azt mondta, hogy egy emberbe kétszer kell beleszeretni: egyszer, amikor meglátod, és másodszor, amikor megismered...
2009. márc. 29. 13:16

Nem csak testiség a fontos kettőtök között, hanem a szellemiség is. Ne csak az ágyban érezzétek jól egymást, magatokat, hanem azon kívül is. Hiányozzon mindig.


Egyszerűen csak érzed, hogy Ő az!

2009. márc. 29. 13:13
és amúgyis csak az aranylagzin derül ki;-))
2009. márc. 29. 13:13
teljesen más,mint egy fellángolás.Hiányzik minden percben és évek után is egész nap rajta kalandozok.Ezt meg lehet érezni.Nagyon jó!!!!!!!!!!
2009. márc. 29. 13:11
azonnal tudni fogod! semmi kézzel fogható, egyszerűen érzed...
2009. márc. 29. 13:09
Tudta a fene :)) Próba cseresznye!
2009. márc. 29. 13:07
Nagyon szeretném, ha végre megtalálnám a társam. Ti honnan tudtátok, hogy megtaláltátok? Én szörnyen bizalmatlan vagyok, mit tegyek ez ellen?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook