Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csajok, akik már megtaláltátok az igazit! Honnan tudtátok, hogy Ő az? fórum

Csajok, akik már megtaláltátok az igazit! Honnan tudtátok, hogy Ő az? (beszélgetős fórum)


1 2 3
51. biológus (válaszként erre: 46. - Citromostea)
2009. márc. 30. 23:11
Pedig sztem Kyrának igaza van, csak ő jobban fogalmaz, mint én.
50. Citromostea (válaszként erre: 49. - Spinneli)
2009. márc. 30. 23:10
Ezt hogy érted? Például azt a lángoló szerelmet mondjuk csak fiatalon élheted át?
49. spinneli (válaszként erre: 47. - Citromostea)
2009. márc. 30. 23:07

Van, hogy bizonyos érzelmekhez túl öregnek, vagy túl fiatalnak kell lenni.

:)

Egyébként nekem tetszett ahogyan leírta, nagyon melengető volt.

2009. márc. 30. 23:07
az a nagyobb baj, ha utólag derül ki, hogy mégis Ö lett volna, és elpazaroltad az idöt nélküle. Bár fogalmam sincs honnan lehet ezt tudni elöre...
47. Citromostea (válaszként erre: 44. - Meliga)
2009. márc. 30. 23:06
Mennyi időre? És ha utólag kiderül, h mégsem ő az, akkor "elpazaroltad" a legszebb éveidet?
46. Citromostea (válaszként erre: 43. - Kyra_Owens)
2009. márc. 30. 23:04
És még évek után is ugyanúgy dobog, ugyanúgy csak ő jár a fejedben? Nekem ez annyira hihetetlennek tűnik, h ez lehetséges.
2009. márc. 30. 23:03
Amikor meglátod teljesen úgy érzed, mintha megállt volna az idő, a szemébe nézel az első pillanatban tudod, hogy erre a pillantásra vártál... hát ilyen a szerelem.
44. Meliga
2009. márc. 30. 23:02
:)Nem tudod.Ídőre van szükség,hogy bebizonyosodjon.:)
2009. márc. 30. 23:01
Onnan, hogy egyfolytában csak rá tudsz gondolni. Hevesen dobog a szíved. S úgy érzed ha vele vagy... mintha végre "haza" értél volna. Olyan, mintha egyek lennétek. Mintha lelked egy elveszett darabkáját találtad volna meg benne. S néha akkor is érzed a jelenlétét, mikor távol vagytok egymástól. Én a páromért gondolkodás nélkül feláldoznám az életemet is. Szerintem, ha megtaláltad az Igazit biztosan észre veszed :) A Szerelemnél nincs nagyobb erő a földön.
2009. márc. 30. 22:54

Miből lehet ezt tudni?


ÉS miből lehet azt tudni egyáltalán, h szerelmes vagy?

2009. márc. 30. 21:07
tehat a legjobbha az erzesekre hagyatkozunk es hagyuk a dolgokat menni a maguk utjan?
40. d78161f793 (válaszként erre: 38. - Wickucy)
2009. márc. 30. 21:05

Mert mi történt? meddig voltatok együtt?

ha nem publikus írd nyugodtan,nem kell az orromra kötni :)

39. liki28
2009. márc. 30. 21:02
mi nagyon sokat szenvedtunk hogy együtt lehesünk a szüleim ellenezték a férjem , mindent megtettek hogy elszakitsanak minket, utánna terhes lettem,azt mondtam a szüleimnek hogy vagy elfogadják vagy nem látnak engem,,megszületett a kislányom és a szüleim beletörödtek azota eltelt 12-év és most jobban szeretik a férjem mint engem:))tehát ezt szerintem érezni kell ha biztos vagy benne nincs akadály semmi elött..
2009. márc. 30. 21:00
Hát én ezt csak úgy éreztem és miután elveszítettem még biztosabb lettem benne, hogy Ő volt az. :(
2009. márc. 30. 20:56
Én onnan tudtam,hogy ő az igazi,hogy az életemet adnám érte!!! Minden vicc nélkül! Hiányzik már akkor ha pár órát nem vagyunk együtt. Pedig májusba leszünk 5évesek. Valójában a szerelem elmúlt(úgy érzem),vagyis a rózsaszín felhő,de az egymás iránt érzet szeretetünk is pont olyan erős,mint anno szerelmesként. SZERETEM! :DDD
36. buzasi1983 (válaszként erre: 34. - 244ed1c739)
2009. márc. 30. 20:55
mit?
35. buzasi1983 (válaszként erre: 32. - 4ca460d3e8)
2009. márc. 30. 20:54
oszinten szolva en is igy gondolom de a paromnak ez az elso komoly kapcsolata es szereti a hagyomanyokat (en 5 ev nem elek az exemmel de meg en sem valtam el) van bennunk par kozos vonas; megyek meglesem az adatlapodat
2009. márc. 30. 20:53
...éreztem
2009. márc. 30. 20:50
az az igazi aki mellett elvesztzd a fejed vagy akinel azt mondja a mamad na lanyom megfogtab az isten labat e mellett jo eleted lesz
2009. márc. 30. 20:49

Ha bizonytalan vagy, ne menj hozzá, papír nélkül is boldog lehet az ember! Én még nem váltam el, külön élek a férjemtől három gyerekkel, de ha elválnék, senkihez nem mennék hozzá mégegyszer!

A másik, hogy mit gondol a lányod, Én úgy gondolom, ha nyugodt boldog környezetben vagytok, nem gondol rosszat! Sok boldogságot!:)

31. lilura (válaszként erre: 30. - Buzasi1983)
2009. márc. 30. 20:48
Azt megkérdezhetem, hogy az elsőnél mi volt a baj? Miért lett vége?
2009. márc. 30. 20:46
es a masik amitol felek hogy ha szet mennenk a lanyom mit gondolna rolam es en milyen peldat mutatnek ezzel neki
2009. márc. 30. 20:45
orulok hogy itt vagytok remelem tudtok segiteni mi 2 eve vagyunk egyutt
28. lilura
2009. márc. 30. 20:35

Nálam is ez volt, ez van. Hogy nincs semmi kétséged, hogy Ő az. nem kell köntörfalazni, taktikázni, megy minden úgy, mint a karikacsapás.

Tudod, és kész. Ezt valahogy megérzi tényleg az ember.

2009. márc. 30. 20:35
mióta vagyok együtt?
26. csgal (válaszként erre: 25. - Buzasi1983)
2009. márc. 30. 20:33

Ugyanezt érezted? Így már sokkal tapasztaltabb vagy, jobban látod, mit mond a szíved.

Én a szívem legmélyén éreztem, hogy ő az az ember, egyszerűen tudtam.

2009. márc. 30. 20:29
en 26 eves vagyok elvalt egy gyerkocel.van egy kapcsolatom amiben boldog vagyok egyutt is elunk es minden nagyon szuper . a parom el akar vennei felesegul de en felek hogy megint valas lesz a vege. sok ismerosomtol (idosebbektol) megkerdeztzm ok honnan tudtak hogy a ferjuk az igazi tarsuk az eletben. a legtobben azt feleltek ezt az ember megerzi. de hat en ezt ereztzm az elsonel is???
24. biológus (válaszként erre: 11. - Mókusrágtamadárka)
2009. márc. 29. 14:50

Sztem ne félj ettől :D

Az egész azon múlik, hogy egymásnak vagytok rendelve, vagy sem? ... Érzed-e azt hogy igen, erre várok ezer éve?

Ha nem akkor még nem. Ha meg igen és tényleg ő a párod, akkor együtt fogtok maradni. Kár ezen rágódni. De amúgy már én is sokszor estem pofira... :D sztem reménykedj, hit nélkül nem megy!

23. Zizisicc (válaszként erre: 15. - Mókusrágtamadárka)
2009. márc. 29. 14:23

Óh, az a 6 év nem volt kidobott idő! Csak tanulnod kell belőle, és tovább vinni belőle azt, ami szép volt.

Attól még, hogy nem mondod ki a félelmeidet, attól még azok ott vannak köztetek, léteznek! És a mostani párod is érezheti azt, hogy vmi nincs rendben. Talán ezért nem volt őszinte hozzád.

Ahogy asszem Castellina is írta, bíznod kell benne, nem büntetheted őt, az exed "hülyesége" miatt.

Szerintem nézz szembe a félelmeiddel, akár beszéld is meg a pároddal, ha akarod, és lépj túl rajtuk. Zárd le a múltat, és élj a jelenben.

22. c1e9612cd3 (válaszként erre: 19. - Mókusrágtamadárka)
2009. márc. 29. 14:16

1 vmit ne felejts el! Nincs olyan ember, aki soha ne hazudna, ne beszélne félre! Az ember ezzel is védi, őrzi a magánszféráját! Ha soha nem fülletnő emberre vágysz/ vársz akkor el kell, hogy keserítselek, mert olyan nincs! És ha alaposan magadba nézel, biztos vagyok benne, hogy tisztában vagy azzal, hogy Te is szoktál kissebbet, nagyobbat füllenteni!

Viszont, az a nem mindegy, hogy milyen minőségű az a hazugság. Ezt viszont már neked kell tudni, mert nem nekem/ nekünk hazudtak! Döntsd el te magadban, hogy mennyire nagydolognak számít ez az életedben!

Viszont 1vmit azért engedd meg, hogy még mondjak. Ha sokminden van, amire bedurcizol, dacoskodsz órákon/ napokon, vagy x időn át (vagy akárcsak 1 valamin is, de az huzamosabb ideig tart), akkor bőven van mit alakítanod magadon is, ahhoz, hogy megtalálhasd a nagyŐ-t...

Egy nagyon jó barátom anyukája mondta nekem annó, akit imádtam, és neki is sokat megélt már a házassága, hogy az, aki igazán szeret, meg tud bocsájtani. És úgy, hogy nem hányja a másik szemére a hibáit, a bakijait...

És milyen igaz ez! Én a mostani kapcsolatomban jöttem erre rá! És igaz a mondás is, mely szerint, a lónak is 4 lába van, mégis megbotlik....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook