Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Crown betegségről és ellenszereiről fórum

Crown betegségről és ellenszereiről (beszélgetős fórum)


10. Sicike
2010. febr. 22. 08:59

Én 96 óta vagyok crohn beteg,a pici gyermekem nekem is 2007-ben született.( a nagy 2000-ben)

Relatíve honnan nézzük.

Voltak már nagyon kritikus időszakaim,nem 1,de túléltem-szó szerint.

3 bélelzáródásom volt,mire anno megműtöttek és azt senkinek nem kívánom.

De lekopogom az állapotom teljesen más jellegű mint műtét előtt-nem jobb-más.

A tükrözések számát már nem jegyzem-ezzel jár.

Tény,hogy felfogás kérdése is.

A pozitív hozzáállás valóban sokat segít,már ha időnként hozzá lehet állni pozitívan ...

Egyébként üdv. a crohnos oldalon.

9. sesz
2010. febr. 21. 15:47

Szia!

2005 óta vagyis akkor vizsgált crohn beteg vagyok. Mikor kórházba kerültem 68 kg ról 50 kg ra fogytam.Gyógyszeres kezelés mellett azóta állapotom kitűnő lett,sőt még gyermeket is szültem.Két tükrözésen vagyok túl.Nem alattomos betegség csak meg kell vele tanulni élni,mint a magas vérnyomással.Egészséges gyermeket szültem 2007 ben gyógyszerek mellett.Most is jól vagyok.Igaz szerintem sok múlik a kezelő orvoson is hogy eltudja e találni a megfelelő kezelést.Én nem gondolom hogy ezt a betegséget tragikusan kell felfogni.Kezelhető ez a lényeg az utasításokat be kell tartani.Ha nem ihatók tejet ,meg nem ehetek csokit akkor azt csinálom,mindenképpen azért nekem legyen jó.Azért néha lecsúszik ez az.Esetleg ha valakinek van kérdése szívesen válaszolok.

2010. febr. 12. 19:22
Üdv. sajna, a crohn-os oldalon.
2010. febr. 12. 13:35
Nekem is ebben szenved több ismerősöm,barátom.Gyógyíthatatlan betegség egyenlőre,de megfelelő gyógyszerekkel szépen karban lehet tartani.Hátha megtalálják a gyógymódját,...
2010. febr. 11. 21:22

Szia!

Én csak annyit mondok,hogy alattomos és gyógyíthatatlan betegség.

tesóm ebben szenved

5. Brad (válaszként erre: 4. - Youlcsi)
2010. febr. 11. 21:22
Köszi! :)
2010. febr. 11. 21:21

itt a link:

[link]


keresni sem kell :)

3. Brad (válaszként erre: 2. - Youlcsi)
2010. febr. 11. 21:20
uh most pirulok... tényleg crohn.
2. youlcsi (válaszként erre: 1. - Brad)
2010. febr. 11. 21:02

leírnád, hogy mi is ez a betegség?

mert nem találok róla semmit...


esetleg crohn?

ha igen, írd a keresőbe, olyan topic van

1. Brad
2010. febr. 11. 20:57

Sziasztok!


Apukám crown betegségben szenved. :(

Szeretném tudni, hogy van-e olyan ezen a fórumon akik szintén ilyen betegségben szenvednek és ha küzdenek ellene, azt hogyan és mivel teszik?

Szeretnék apumnak segíteni mások tanácsaival!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook