Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cross 3 rózsaszín kismotor fórum

Cross 3 rózsaszín kismotor (beszélgetős fórum)


2011. márc. 11. 16:35

Férjem hazaért a motorral...

Leér a lába simán Vandinak, a teljes talpa is. Viszont a hátsó kerekekbe beleakad a lába. :-(

Ez mitl lehet? Még kicsi hozzá? Nagy neki? Vagy rossz konstrukció? Szerintetek?

14. cooltim (válaszként erre: 13. - Anyucika3)
2011. márc. 11. 15:32

Oké. Köszönöm a segítséget mégegyszer!

További szép napot!

13. anyucika3 (válaszként erre: 12. - Cooltim)
2011. márc. 11. 13:05
Értem.Hát sajna már nem tudom,mert mi 3 éve kaptuk húsvétra.
12. cooltim (válaszként erre: 11. - Anyucika3)
2011. márc. 11. 12:54
Aukcios oldalrol. Csak, mert egy elado pont ott lakik, ahol a Ferjem dolgozik. Igy ma mar hozza is haza du.! :-) Regioban mennyi volt?
11. anyucika3 (válaszként erre: 10. - Cooltim)
2011. márc. 11. 12:36
Honnan rendeled?Én regioba vettem,csak mert látom Pesti vagy.
2011. márc. 11. 12:25
Dontottem vegre. Megrendeltem ezt a fajtat. Lemertem a hintalovat, amirol leer a laba szepen es az 25 cm ulomagassagu. Ez a motor 4 cm. SZoval nincs nagy differencia. Ha pedig nem jo, hasznalja kesobb. Koszojom a segitsegeket!
9. cooltim (válaszként erre: 8. - Anyucika3)
2011. márc. 11. 10:03

Igen, néztem én is a nyuszisat pl. Az biztonságosabb nekik. nah, majd meglátjuk... :-)

Köszönöm a segítséget!

8. anyucika3 (válaszként erre: 7. - Cooltim)
2011. márc. 11. 10:00

Szerintem megvehetitek,csak vigyázni kel a babára játék közben.Amíg nem ér le a lába róla,és biztonsággal nem tudja hajtani,felborulhat vele.

Nem elég ha épp leér a lábujja,mert nem tudja megtartani a motort ha dől.

Az én kisebbemet is jobban érdekelte mint a sajátja már akkor is,amikor még nagy volt neki,esett is párat vele.(Persze,mert a tesó dolgai mindig vonzóbbak:D)Én ebben a korban még jobban ajánlanám a kisebb méretű 4 kerekűt egyébként,sokkal biztonságosabb,és nem vészesen drágák.

7. cooltim (válaszként erre: 6. - Anyucika3)
2011. márc. 11. 09:52

Nagyon kedves vagy, nagyon köszönöm!!! :-)

Azt beleszámítva is, hogy ugye nem a talpának kell leérnie, hanem a lábujjainak? :-) Én még nagynak tartom, de a férjem már megvenné. :-)

6. anyucika3 (válaszként erre: 5. - Cooltim)
2011. márc. 11. 09:39
Megmértem.29cm magas a motor,10,5cm széles az ülőfelület.Ha 35 cm a belső lábhossza,akkor arról ép,hogy csak leér,hajtani még nem tudja.Az átmérő egyik oldaltól a másikig 70 cm.
2011. márc. 11. 09:27
A kislányom 20 hónapos. Szerintem a nagyobb méret egyébként, mert ennek 3 kereke van, nem 4. Azt írják róla, hogy az ülőmagasság 29 cm, egy másiklapon meg 32 cmírnak. A kislányom belső lábszárhossza 35 cm. Szóval nem tudom... Viszont alkalmam meg nincs elmenni megpróbálni Vele. :-(
2011. márc. 11. 09:16
Ez a kisebb,vagy nagyobb méret?Mert nekünk kicsibe 4 kerekű van,az nem borul könnyen.Az ilyenünk viszont nagyobb méretű,és 3 éves kortól van,direkt így is vettük a nagyobbnak,amikor kinőtte a kisebbet.Arra nőtt rá a kicsi 2 évesen.A nagyobb méret kizárt,hogy jó legyen 1 éves gyereknek.
3. EpresKrisz (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2011. márc. 11. 09:11
Nálunk méretben ugyan ekkora motorunk van,csak fiúnak.Az én kisfiamnak már 1 évesen jó volt és ő is 80-86-os ruhákat hord.Mikor elkezdte használni,1 évesen akkor volt 81 cm magas.
2. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2011. márc. 11. 09:08
Nekünk van,imádták a gyerekek.A Te kicsidnek még lehet,hogy nagy lesz picit,olyan 2 éves volt a kisebbem amikor már leért róla a lába.Mi a nagyobbnak vettük még anno,amikor kinőtte az egyel kisebb motort.
2011. márc. 11. 09:04
Az adatlapomra feltettem a motorról képet. Ha valaki gyermeke használ ilyet, szeretnék tapasztalatokat kérni tőle. Milyen magas gyermeknek jó? Kislányom 80-86 - os ruhákat hord, leérne már a lába róla? A Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook