Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Crocs papucsok - vélemények fórum

Crocs papucsok - vélemények (beszélgetős fórum)

2011. jún. 21. 13:43

Nekem van eredeti és utánzat is!

Ha zongorázni lehetne a különbséget, Én lennék a Fischer Anni!


Az eredeti kellemes, könnyű, nem izzad a láb és az enyém már a 4. szezont bírja! Kicsit kopott már a talpa, de ha bedobom a mosógépbe, szinte újnak néz ki :)


(A kínait munkába vettem, hogy ne menjen tönkre az igazi, de már nem hordom, mert izzadós!!)

2011. máj. 10. 15:57
Én arra lennék kíváncsi, hogy a sima, egyszerű papucsoknak elvékonyodik a talpa, főleg a saroknál, ennél van-e ilyen probléma?
2010. júl. 28. 15:13
Eredetink van, most nőtte ki, és olyan mint ha új lenne, pedig nyáron szinte végig ez volt a lábán, és szandált nem is volt hajlandó felhúzni, hanem csak ezt.
2010. ápr. 6. 20:41
eredeti van a gyereknek és nagyon jól bírja a gyűrődést.
2010. ápr. 6. 14:52

Nekem utánzat van, abba sem izzadt bele nekem a lábam, pedig egész nyáron azt hordtam aztán ahogy jött a rosszabb idő, most ez a benti papucsom és nem lett semmi baja, már lassan 1 éve olyan mint új korában.

Az eredetiről sajnos nincs tapasztalatom

2010. ápr. 6. 14:51
Gyyerekről nem tudok nyilatkozni,de ami nekem van azt több mint 2 éve hordom egész évben kint és bent,szinte hibátlan állapotban van!
2010. ápr. 6. 14:48

Sziasztok!


Akinek volt/van crocs márkájú papucsa, azoktól kérdezném elsősorban, hogy mennyire tartós??

(főleg gyerekeknél)


Ti. tavaly nyárra vettem a gyereknek egy crocs-utánzat papucsot, ilyen itthoni szaladgálósnak, nagyon bejött és szerette is, de nyár végére szétszakadt a hordástól. :-S


Az eredeti Crocs is ilyen minőség??

az árából ítélve jobbnak gondolnám, de személyes tapasztalatokat várok, mert ennyi pénzért egy nyárra nem veszek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook