Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credithilltől hitel fórum

Credithilltől hitel (beszélgetős fórum)

2011. júl. 8. 23:03
Valaki?
2011. júl. 8. 15:56
Engem is érdekel, hogy vett már fel valaki mostanában a CREDITHILL-nél hitelt?
2010. febr. 20. 21:01

Ha nagyon kell a pénz, akkor tök mindegy hova fordulsz úgy is adósságba vered magad.

Amúgy valóban, a Credithill csak közvetítő és szerintem nem éri meg.

Ők intéznek minden, ők tárgyalnak azzal a bankkal ahonnan a hitelt akarod felvenni, de meg is kell őket fizetni.

Szerintem ha személyesen érdeklődsz és esetleg intézkedsz többet is megtudsz spórolni, mint velük.

2010. febr. 19. 19:45
nézd meg a bank oldalát, akinek a hitelét hirdetik.
5. Mayalina (válaszként erre: 4. - Moonika80)
2010. febr. 19. 19:39

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ők hogy dolgoznak, hanem arra ,hogy valaki vett-e már fel tőlük hitelt, és ha igen, mik a tapasztalatai?

Téyleg ilyen jó ajánlatba botlottam volna, vagy azért van valami kemény feltétele ennek, amiről ha nem muszáj, nem beszél a cég?

2010. febr. 19. 19:36
szoval ől is csak a bankoknak dolgoznak. igy ne azt nézd, h a credit hill hogy dolgozik.
3. Mayalina (válaszként erre: 2. - Moonika80)
2010. febr. 19. 19:34
Ezt kifejtenéd bővebben? Nem igazán értem, hogy mire akarsz kilyukadni... :(
2010. febr. 19. 19:32
nem a credithill-lel kell tapasztalatot szerezni, mert ők is csak kőzvetítők.
2010. febr. 19. 19:29

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt valaki, akinek van tapasztalata a Credithilnél?

Hitelre van szükségem, és egy csomó bank ajánlatát átböngészve itt egy olyat találtam, ami lényegesen alacsonyabb kamattal és így alacsonyabb törlesztőrészlettel rendelkezik, és nekem ez kicsit túl szép...

Érdekelne, hogy mi lehet a buktató?

Jah, szabad felhasználású hitelről van szó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook