Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » COVID19 - nekem fórum

COVID19 - nekem (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: COVID19 - nekem

2020. júl. 28. 00:45

Jó cikk! És valahogy őszintébbnek hangzott a "vigyázz magadra" és a "hogy vagy?" :-)

Hat, minden rosszban van valami jó...milyen igaz!

2020. júl. 16. 22:44

Iszonyat jó cikk

Le a kalappal elöttetek.


És én két gyermek mellett a csendet nem élvezhetted, de családunk sokkal jobban összekovácsolódott ebben az időben és ilyenkor köszönetet mondtunk Annak aki a messengert kitalálta, hogy képernyőn, de szereteinket láthattuk.

2020. júl. 6. 15:53
Gratulálok a cikkhez:)
2020. júl. 6. 15:38

Nagyon jó lett :-) és egyetértek.. volt valami jó ebben a csendben, a lassulásban.


Azóta sem kívánok visszatérni teljesen "abba" az életbe. Nagyon megtanultam értékelni az otthon csendjét, pedig előtte borzasztóan pörgős voltam.


Ha mást nem is, ezt nagyon megköszönöm ennek a "vírusnak".


És igen, elismerés mindenkinek, aki helyt állt a fronton.

2020. júl. 5. 16:18
Nagyon tetszett a cikked gratulálok hozzá! 😘
4. f047cd7294 (válaszként erre: 1. - Matyi78)
2020. júl. 2. 06:56
Nagyon jól összerakott dolgot írtál, bizony benne van a történés, és a félelem, mert még mindig nem tudjuk a teljes igazságot! Köszönet a szociális dolgozóknak! Jó egészséget kívánok!
2020. júl. 1. 10:09

"ti szociálisok" sokkal de sokkal nagyobb elismerést érdemeltek, mint az ablakon át táppénzes papírokat kiadogató háziorvosi asszisztens pl.

Tudom, nem erről szól a cikk, de muszáj volt megjegyeznem.

Majd ha nem a bolondok hajójában ülünk, vagy lesz egy valamirevaló szakszervezet, akkor majd talán talán ...

Addig is további szívvel-lélekkel munkát és jó egészséget kívánok, nektek, szociálisoknak! 🌷

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Matyi78)
2020. júl. 1. 10:01

Bizony, bizony kiderült, hogy a szomszéd kertje sem mindig zöldebb, mint a mienk.

De itt-ott az is láthatóvá vált, hogy nálunk sincs mindenütt fű-fa-virág, ahol eddig látni véltük a zöldet.

2020. júl. 1. 09:35
Amióta a kezdeti híresztelések felerősödtek, és a távolság csökkenésével, az egyre közelebbi országokból érkeztek a rosszabbnál rosszabb hírek...
Kicsit másként forog nekem ez a világ.

Ugrás a teljes írásra: COVID19 - nekem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook