Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Covid teszt menete? fórum

Covid teszt menete? (tudásbázis kérdés)


19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Pasionella)
2020. okt. 6. 07:22
Igaz más tészta ki mennyire tart a ,,létező, nem létező eltúlzott média által felfújt vírus körüli káosztól" De a menetét nem ismerem.Pl erősebb köhögès elég e a Corona gyanúsitgatáshoz.De az biztos abban az örűlt időszakban élünk ha tüsszög vagy köhög valaki Megfelelő illem melellet is úgy néznek egymásra az emberek, mintha a homlokára lenne írva az illetőnek Pestis járványom van .... Annyira hiányzik au emberekből az empátia.Arra már nem is gondolnak valaki köhöghet, tüsszöghet úgy is hogy pusztán allergiás,vagy egyszerűen sima náthás. Mintha az már elis tűnt volna a színről csakis Corona gyanús lehet az ember.Sajnos média hatása elèrte a cèlját.De az igazi betegekkel érdekes mód nem foglalkoznak gyógyítanak az egészség ügyben sem.
2020. okt. 5. 10:21
Nehogy azt hidd ennyit foglalkoznak jelenleg az emberrel :-D nem fogják rád küldeni a mentőket, nem fognak ott tartani. Jelenleg akkora káosz van a tesztelés körül és jóformán kontaktkutatás jó ha azoknak az eseteknél van ahol az illető covidos.
2020. okt. 5. 08:38
Betelefonáltam a bizottsághoz.Azt mondták ha csak köhögés van menjek.Ott úgyis mérnek lázat.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 23:32
Akkor simám megcsinálják iratból, ha mellékelsz friss leletet.
2020. okt. 4. 23:19
Holnap mindenképp oda telefonálok a bizottság felé Jelzem a helyzetet. Csak a tesztelèssel nem voltam /vagyok tisztában ebben az esetben, mi az eljárás. Holnap többet tudok arról, fogadnak e ebben az állapotban vagy nem.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 4. 23:16
Ez más járulék.Önjogú emelt összegű családi pótlék. Amit születés korom óta kapok. Persze időközönkénti felülvizsgálattal.
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 22:10
Már leszázalékolt vagy, most szeretnéd indítani?
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 22:02

Ha vannak friss papírjaid, akkor azokat juttasd el oda, ahol, a vizsgálat történne, és úgy nevezett, iratosan is véleményezhetnek.

Ha nem akarsz elmenni, akkor természetesen, jelents beteget.

2020. okt. 4. 21:42

Javítva

Ezzel a panasszal voltam az orvosomnál*

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 4. 21:41

Általában ezzel a panasszal voltam az orvosoknál. De nem

Igazán fogallakozott vele.Rutin gyógyszer és ennyi.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 21:26
Az orvosod nem tudja, hogy neked szokott lenni ilyen köhögésed? A szomszédomnak allergiás köhögése van, kap igazolást ilyenkor, hogy ez nála újból visszatérő probléma.
2020. okt. 4. 21:24
A bizottságnak kell jelezni, hogy nem mész felülvizsgálatra. Ha ezt elmulasztod, megszüntetik az ellátásodat. Majd ők megmondják, hogy ilyen esetben mi a teendő. A háziorvos miért is köteles covid tesztet csináltatni?
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 21:17
Hát nem tudom. Szerintem nem küldenek mentőt teszttel minden köhögésre. A 3 eredményt sem értem. De tény, hogy nem voltam ilyen helyzetben. Fizetős tesztet vettünk eddig csak igénybe.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 21:08

Az orvosibizottság tuti nem hív rád mentőt. Tudod hány köhécselő ember megy oda, asztmás, tüdőbeteg, allergiás. Ha mindenkihez tesztelőt hívnának, ott állna egésznap a mentő.

Ha viszont úgy gondolják covid fertőzésed van, naná, hogy nem mehetsz sehová, de a családod sem, hiszen közeli kontaktok.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2020. okt. 4. 20:51
Mert a bizottság előtt orvosi igazolás kell miért nem jelentem meg a megadott időpontban. Akkor is ha betelefonálok és kérek másik időpontot. És ha köhögès az oka akkor az teszttel jár. Negatív teszttel mehetek legközelebb.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 20:42
Egyébként miért lesz kötelessége tesztet csináltatni?
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 20:41
Csak arra tudok válaszolni, hogy ha holnap felhívod a bizottságot, kérhetsz és kapsz is későbbi időpontot. Teljesen jogos, hiszen akut betegséged van, korábban nem tudtad jelezni. Holnap mindenképpen.
2020. okt. 4. 20:36
Annyira elegem van ebből az egészből.
2020. okt. 4. 20:34

Kérem olyan írjon aki ténylegesen tudja mi a menete.Aki benne volt hasonló helyzetben.

Kezdem az elejéről.Orvosi felül vizsgálaton kellene rèszt vennem.Holnapután. Igen ám,csak nekem pont most kellet előjönnie hurutos köhögèsnek. Hozzá teszem csecsemő koromtól ez nálam visszatèrő minden infulenzás időszakban.Addig köhögtet reggelente mig nem hányok.Lett volna egy MRI vizsgálatom is ,de lemodntam ez miatt. Sőt a többit is kénytelen leszek.Lázam nincs, orrfolyás, hasmenés, stb semmi más tünetem nincs.Köhögok a hurut miatt.

Kérdésem: Holnap telefonálok a háziorvosomnak.Elmomdom a tünetem és hogy nem birok megjelenni a bizottságon sem.Tesztet tudom hogy kötelessége lessz csináltatni.Milyen folyamatai vannak? Kijönnek hozzam házhoz mintát venni 3 eredmény után lessz eldöntve hogyan tovább.Addig ki sem mozdulhatok? És akik velem élnek? Kérem az írjon akitől vettek mintát.Muszaly önként karantént vállalnom.Igy bizottságon mehjelennèk hogy köhögök,tuti nen engednènek haza,tömegközlekedèssel.Ha meg simán nem megyek be, igazolni kell az okát.Ès ha az oka: Köhögés bizony teszt elkerülhetetlen. És majdcsak negitv igazolassal mehetek bizottságra? A velem együtt élőket is tesztelni fogják? Ők sem mehetnek ki a házból? Hogyan zajlik ez?? Válaszokat tapasztalokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook