Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » COVID-19 teszt otthonra. Használta már valaki ? fórum

COVID-19 teszt otthonra. Használta már valaki ? (beszélgetős fórum)


10. liliom10 (válaszként erre: 9. - Channa*)
2021. febr. 22. 18:48
Ezt a Biosynex-et tartja megbízhatóbb tesztnek a férjem.
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Liliom10)
2021. febr. 22. 18:41
Most van ez az ingyenes tesztelés. Miért nem jelentkeztek arra, bár az itt van Pesten, azt nem tudom, hogy ti hol laktok...
8. liliom10 (válaszként erre: 7. - Asgardi)
2021. febr. 22. 15:04

A férjemnek vannak krónikus betegségei, néha megy kórházba, vizsgálatra. Attól fél, hogy ott összeszedheti a COVID-ot. Ő szeretne ilyen tesztet venni, hátha már átesett a fertőzésen.


Én optimista és pozitív gondolkodású vagyok, ezért nyugodt is. :)

2021. febr. 22. 09:13

Ha régebben ment át rajtad vagy nem volt "nagy" immunválaszod (tüneted sem volt), elképzelhető, hogy nem lesz antitested.

Ettől még ha érdekel és megteheted, vegyél, maximum negatív lesz. :)


Nekem másfajtával van tapasztalatom, azzal megbízhatóan lehetett követni a betegség lefolyását. A korai antitest megjelenésétől a csak IgG pozitivitásig. (Voltak tünetek.)

A használata egyébként nagyon egyszerű. Vegyél, ha megnyugtat (szerintem)!

2021. febr. 22. 08:08
Patikában kapható, és ennek az a lényege, hogy megtudhatod elkaptad-e már a fertőzést. Én ezért szeretném megcsinálni, kiváncsi vagyok. Nyilván semmiféle tünetem nem volt soha.
2021. febr. 22. 07:16

Mi munkahelyen csináltunk ilyen tesztet.

Akik átestek igazoltan a betegségen, pl én, azoknak pozitív lett, IgG-re. Tavak év végén voltam beteg.

Illetve lett még egy valaki, aki novemberben “taknyolt”, de kihúzta otthon PCR teszt nélkül, neki is pozitív lett az IgG-re.

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Liliom10)
2021. febr. 22. 05:13

Én használtam. Ősszel sorozatban voltunk betegek, légúti tünetekkel. Egyszer a munkahelyi szobatársam is koronás volt.

Negatív lett ez a teszt is. Sima bölcsis kórság volt ezek szerint az összes megbetegedésünk, amit a gyerek hozott haza.

(A főnököm is csodálkozott. Jó sokat voltam táppénzen, ő nem engedett vissza normális időben dolgozni...)

2021. febr. 22. 03:28

Kicsit utána kerestem/olvastam ennek a tesztnek. Lehet olcsóbb, hasonló tesztet kapni. IgG és IgM.

Amit leírnak róluk, hogy végülis egyik nyújt biztos információt, mert bármi előfordulhat.

Valójában még a laboratóriumi tesztek is adhatnak fals eredményt.

Abszolút bizonyosságot csak a tüneteket produkáló betegeken végzett teszt nyújt - szerintem.

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Liliom10)
2021. febr. 21. 23:36
Nekünk valadekbol vett gyostesztunk van egy doboznyi. A páromnak hetente meg kell csinálni.
2021. febr. 21. 22:52

Biosynex Autotest Covid–19 gyorsteszt



A Biosynex Autotest Covid–19-teszt megmutatja, a szervezet találkozott-e már a koronavírus kórokozójával és vannak-e ellene antitestjei.


Az eszköz egy csepp ujjbegyvérből tíz perc alatt kimutatja, hogy az illető átesett-e a betegségen.


A gyorsteszt a tünetek jelentkezésétől számított ötödik-hatodik naptól képes eredményt produkálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook