Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Covid fertőzés után hasmenés fórum

Covid fertőzés után hasmenés (beszélgetős fórum)


2022. márc. 16. 12:49

Sziasztok,

Nekem is több, mint egy hete megy a hasam, a pozitív kovid teszt után 3.napra jött ez ki.

Bár én előtte antibiotikum kúra utáni szintén gyomor problémákkal is bajlódtam(szintén hasmenés), de a vírus ezt újra felerősítette. S, gondolom a szorongás is hozzá járul, amit szintén ez a betegség hozott el, ill. erősített fel.

Neten is olvastam, hogy sok embernek még hónapokkal utána is megy a hasa. :(

Kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok mindenkinek!

2022. márc. 13. 20:22
Szia. Nekem 3 hónapig volt hasmenésem. Ebédeltem és mint ha átszaladt volna rajtam az étel. Néha folyt belőlem, néha csak lágyabb volt. Viszont ízt és szagot még most sem érzek, november elején kaptam el a covidon, aggaszt kicsit már hogy csak azt érzem az ételeken hogy édes vagy sós 😔
2022. febr. 11. 23:36

És igyanak sokat!

Nehogy kiszáradjanak!

2022. febr. 11. 22:36

Felfoghatatlan, hogy nem foglalkoznak a problémával. Bár sajnos nem tudok meglepődni.

Protexin segít, plusz mint prebiotikum banán, kefir, savanyú káposzta.


Jobbulást!

3. maxamaxa12 (válaszként erre: 2. - Pteri)
2022. febr. 11. 22:22
Kapják, illetve kímélő kajákat csinálok nekik!
2. pteri (válaszként erre: 1. - Maxamaxa12)
2022. febr. 11. 22:19
Màs betegség utàn is előfordul. Adj nekik bélflóra visszaàllítót. Egyszer csak visszaàll a rend.
2022. febr. 11. 21:56

Sziasztok!

Átestünk ezen a valamin, szerencsére már negatívak vagyunk, viszont a gyerekeknél megmaradt a hasmenés, meddig lesz így náluk ? Kb egy hete negatívak, szerencsére csak ennyi jelentkezett náluk meg egy kis nátha, viszont a hasmenés aggaszt!

Voltunk dokinál ez miatt de nem foglalkozik vele, majd elmúlik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook