Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Couch surfing - ingyen szállás idegeneknél fórum

Couch surfing - ingyen szállás idegeneknél (beszélgetős fórum)

2014. jan. 8. 18:03

Sziasztok!

Nem tudom jár-e még erre valaki, de google-ben még mindig nagyon elöl jelenik meg ez a fórum, gondoltam (mint teljesen elhivatott Couchsurfinges) leírom/ megmutatom az arra vonatkozó tapasztalataimat. Én már vagy 30-szor használtam az utazás e módját, töhbb helyen Nyugat-Európában, és Dél-Amerikában is. Eddig csakis jó tapasztalatokat gyüjtöttem, rengeteg érdekes embert ismertem meg, mindenkinek csak ajánlani tudom. Akit érdekel egy-két beszámoló, az itt lévö blogomban leírtam öket:

[link]


Üdv Mindenkinek, CS-re fel!:)

7. sunshine24 (válaszként erre: 6. - Nusi85)
2010. nov. 12. 11:02
Egyébként tényleg nagyon szimpatikus ez a kezdeményezés, jó dolognak találom. És azt is, hogy értékelni lehet a másikat. Csak sajnos olyan kegyetlen ez a mai világ, hogy muszáj az embernek egy kicsit bizalmatlannak lennie.
2010. nov. 12. 10:41
Hát sajnos ez a baj, hogy manapság már nem bízunk meg senkiben! Amúgy elég jól ellenőrizhető, mert minden ilyen alkalom után értékelést írnak egymásról az emberek. Szóval ha bizalmatlan vagy, válassz olyat, akinek a neve mellett már sok pozitv vélemény van. Egyébként pár hónapig én is csak beszélgettem az illetőkkel, tehát valamennyire már megismertem őket.
2010. nov. 12. 10:36
Én biztosan nem mernék belemenni ilyenekbe. Biztos csak sok horrorfilmet meg híradót nézek, meg rosszak a tapasztalataim, de nem tudnék nyugodt szívvel megszállni egy tök idegennél, akinek ki tudja milyen hátsó szándéka van manapság.
2010. nov. 12. 09:45
Én próbáltam! Így szereztem barátokat az USA-ban és így jutottam ki, már 2x is voltam. Persze sok más embert megismertem ezen az oldalon keresztül, néhányuknak én adtam szállást, csak pozitív tapasztalataim vannak.
3. Warnika (válaszként erre: 1. - Verebtunde)
2010. nov. 12. 09:39

még nem, de nagyon kíváncsi vagyok rá :) a holiday c filmben nagyon jó a csere...jó cikk itt:


[link]

2010. nov. 12. 09:26
Szia mi nemrég regisztráltunk...
2010. nov. 12. 09:19
Próbálta már valaki? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook