Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cotifibra+lenmagolaj tapasztalatok fórum

Cotifibra+lenmagolaj tapasztalatok (beszélgetős fórum)


8. Enada (válaszként erre: 7. - Bjudit55)
2018. ápr. 23. 20:54
Köszönöm, kipróbálom :)
7. bjudit55 (válaszként erre: 6. - Enada)
2018. ápr. 23. 20:38
Amit használok az a Dénes Natura lágy zabpehely. 1000gr, 547 ft. Ellátja a szervezetedet többféle ásványi anyaggal, vitaminokkal, jó fajta szénhidráttal, és sok rosttal. Kíméletesen tisztítja a beleket, akkor is fogyasztható ha gyulladásban vannak a belek. Azonnali hatást semmitől nem szabad várni. Ez nagyon jó, főzhetsz kását is belőle. Tetszőlegesen rakhatsz bele magvakat, gyümölcsöt, amit szeretsz. Finom is, hasznos is. :)
2018. ápr. 23. 19:51
Én sem szeretném, hogy hasmenésem legyen, hanem végre tartósan szeretném rendezni a fennálló problémát :)kipróbálom a zabpelyhet, hátha :) natűrt szoktäl venni, és azt ìzesíted?
2018. ápr. 23. 12:23
A Cotifibra leradírozza a beleket, de nem okoz hasmenést. Legalábbis nekem nem volt tőle. Egyébként a zabpehely oldotta meg ezt a problémám, plusz sok folyadék :)
4. bjudit55 (válaszként erre: 3. - Bjudit55)
2018. ápr. 23. 11:46
Ja, és reggelire legtöbbször műzlit készítek. Apró szemű zabpehelyt beáztatok, szórok rá kevés mazsolát, diót, fél almát rádarabolok, megszórom kevés kókuszreszelékkel. Délig ellát minden fontos ásványi anyaggal, vitaminnal, rosttal. Ez is segíti a dolgokat.
3. bjudit55 (válaszként erre: 2. - Enada)
2018. ápr. 23. 11:42

Az útifű maghéj nálam szorulást okoz, ezért mikor nyáron sok fügét eszek ami meghajt, fogyasztom az útifű maghéjat.


A lenmag olajnál jobb eredményt érsz el a lenmaggal.

Hogy ne legyen szorulásom, nekem naponta 2x2 teáskanálnyi őrölt lenmagot kell fogyasztani. Frissen őrölöm hogy az omega3 tartalma friss legyen, pohár vízbe teszem, vagy várok, vagy nem egy keveset rá, és megiszom. Javaslom, próbáld ki te is. Az is jó lehet ha lenmag pehelyt veszel, mert abból is megemésztődik a sok hasznos anyag, de én jobb szeretem frissen ledarálni.

2018. ápr. 23. 11:34

Sziasztok!

Kisgyermek korom óta emésztési rendellenességekkel küzdök, konkrétan iszonyatosan lassú folyamat ez nálam... Próbáltam már több mindent, útifűmaghéj, búzakorpa, sok folyadék, testmozgás, etc....

Kicsit könnyítettek a helyzeten, de a várt csodát nem tapasztaltam.

Most szeretném kipróbálni ezt a cotifibra bélradírt, egy kis lenmagolajjal megtámogatva, hátha sikerül tartós javulást elérnem. Sajnos így - főleg hasi - hízásra is hajlmos vagyok, de igazából én nem csoda ogyasztószert szeretnék, hanem ami a bélrendszeremet helyrehozza. Van tapasztalatotok róla? Csak többéves fórumokat találtam itt erről a termékről, azok sem voltak aktívak.

Ha lenmagolajas tapasztalata van valakinek, azt is szívesen fogadom.


Köszönöm,

üdv: Enada

2018. ápr. 23. 11:31
Cotifibra+lenmagolaj

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook