Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » COPD-al élők, küszködők beszélgessünk fórum

COPD-al élők, küszködők beszélgessünk (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. c9cd845d08 (válaszként erre: 3. - A9e1c02a7b)
2009. nov. 18. 18:14

Sziasztok!

Látom nagyon csendes ez a topik, pedig rengeteg COPD-s beteg van, szinte hihetetlen hogy ebben a témában nincs hozzászólás. Pedig a betegek tapasztalatából is sokat lehetne tanulni. Én is szívesen beszélgetnék erről, mert jó magam is érintett vagyok.

2009. febr. 23. 14:16
Apukámnál állapítottak meg ilyen betegséget. Diákkora óta dohányzott, most szokott le pár hónapja. Iszonyúan köhögött, fulladozva. Még mindig nem sokkal jobb a helyzet. Amúgy asztma gyógyszert kapott, meg valami reflux ellenit is. Nem tudom, ezek összefüggnek-e egymással, vagy ezek külön betegségek.
2009. febr. 9. 14:17
Én is örülnék, ha lennének olyanok, akiknél diagnosztizálták a COPD-ot és mesélnének róla. Hogy kezdődött? Mit szednek? vannak-e alternatív terápiák? mennyire tud súlyossá válni?
2008. júl. 9. 00:45
Jó lenne tapasztalatokat, módszereket megosztani egymással, vagy egyszerűen csak beszélgetni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook