Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Convulex szirup - tapasztalatok? fórum

Convulex szirup - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2017. jan. 28. 21:13
Sziasztok! Értedklődni szeretnék, hogy akinek szedi a gyermeke a corvulex szirupot az hogy adj be? Várom mielőbbi válaszokat.
2012. jan. 26. 08:53
sziasztok, ha van itt valaki, akinek a gyereke szed vagy szedett convulex szirupot, érdeklődnék, hogy alacsony gyógyszerszint esetén tapasztalt-e a gyereknél agresszív viselkedést, álmatlanságot. Sajna a doktornőt leghamarabb hétfőn tudom elérni, és arra gyanakszom, hogy ez lehet a gond, mert az utolsó emelés óta nőtt is, és a súlya is 1 kg-al több. Minden elalvás előtt 1-1,5 órát kínlódik, nagyon sajnálom szegényt. Van, hogy éjjel is felkel és fent van egy órát, emellett agresszív a viselkedése is. Ha valaki tapasztalt hasonlót, légyszi írjon, köszi.
7. Kittycat2 (válaszként erre: 6. - Szen)
2010. márc. 22. 20:50
Szia, 2-3 napig az én kisfiam is aluszékonyabb volt, de aztán nála elmúlt. Most emelték neki az adagot mert túl jól bontotta a mája, és most kicsit megint aluszékonyabb. 3,5 hónapos a kislányod? És megkérdezhetem, hogy nálatok mik voltak az epilepszia-gyanús tünetek?
6. szen
2010. márc. 19. 10:32
Szia! Az én kislányom is most kezdte kapni a convulex szirupot, kb. 3 napja szedjük, és én nagyfokú aluszékonyságot tapasztalok azóta. nem tudom, talán van benne nyugtató, és azért?... Egyébként 3 és fél hónapos, nála is epilepsziagyanús tünetek, rohamok léptek fel, rángás nem volt, tehát nem egyértelműen az, mégis felírtak a doktornő.
5. Kittycat2 (válaszként erre: 4. - 9c6a3d164e)
2010. febr. 5. 21:27
köszi!
4. 9c6a3d164e (válaszként erre: 3. - Kittycat2)
2010. febr. 4. 22:20
Az én gyerekem egyébként súlyos értelmi fogyatákos(autisztikus) Őt egyáltalán nem nyomta le! Szerintem a te gyerkőcödnek se fognak egy lóadagot adni! A Te döntésed,de ha a görcsöket ki lehet kerülni, akkor miért ne?!Nem tudom,számba kell venni, hogy mivel ártassz többet, ha adod, vagy ha nem!
3. Kittycat2 (válaszként erre: 2. - 9c6a3d164e)
2010. febr. 4. 21:43
köszi a választ! és ti tapasztaltatok egyébként bármilyen mellékhatást? ma voltunk egy 2. orvosnál szakvéleményt kérni, szerinte a mellékelt tájékoztatóval nem kell foglalkozni,mert nagyon ritkák a mellékhatások, maximum bágyadt lehet a gyerek. Nekünk lázgörcs miatt kellene adni (kétszer volt neki, mindkétszer intenzív osztályra került), az EEG negatív, ezért dilemmázunk mi legyen. Az orvos pedig ránk bízta a döntést.
2010. febr. 4. 13:03
12 évig szedte a gyerekem a convulexet(most hagytuk el hála az égnek! Úgy néz ki kinőtte!5 éve rohammentes))semilyen mellékhatást nem vettem észre!Nálunk se volt egyértelműen kimutatott az epilepszia, de ha jól beállítják az adagot, biztosan nem lesz probléma!Minden gyerek más,minden gyógyszernek van mellékhatása, sajnos ):
2010. febr. 4. 12:54
Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy Convulex szirupot adott-e már valaki a gyerekének. Elég nehéz döntés előtt állok, a nem epilepsziás gyermekemnek kellene anti-epileptikumot adnom az orvos tanácsára, de elrémisztenek a lehetséges mellékhatások. Igen, tudom, hogy minden gyerek más, és mindegyik másképp reagál... Mégis ha van valakinek ilyen irányú tapasztalata, kérem, hogy írjon, akár priviben is, tapasztaltak-e a tájékoztatóban leírt mellékhatások közül bármit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook