Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Concord Trimax gyerekülés tapasztalatok? fórum

Concord Trimax gyerekülés tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


6. Első (válaszként erre: 5. - 006373a427)
2010. aug. 18. 21:28

Köszönöm a segítséget!

Az én fiam 8 hónapos múlott és 10 kiló. És már stabilan ül. Akkor talán ez jó lesz nekünk.

Vásárlásnál mindenképp ott lesz.

2010. aug. 18. 20:43

Sok szempont van amit figyelembe kell venni mielőtt ülést veszel,a legfontosabb hogy pici hány kilo illetve mennyi idős mert ezt az ülést egy fokozatban lehet dönteni,ha pl nagyobb sulyu de még kicsi baba mint az én kisfiam aki 5 hos 8.6 kg akkor inkább vagy 0-18kg vagy 9-18 kg kategoriáju ülést érdemes választani mert ezek sokkal mélyebben dönthetők,ha viszont idősebb és stabilan csücsül akkor nyugodtan választhatod mert végig kiséri még ülésre szüksége lesz hiszen ülésmagasitó lesz belőle és ami nagyon fontos hogy az oldal védelme kitűnő nagyon masszív ülés.

Viszont ha eldöntöd és megszeretnéd vásárolni akkor mindenképp vidd magadal a picit és csücsültesd bele mert akkor fogod igazán látni hogy neki melyik a legideálisabb:-)

Remélem tudtam segiteni:-)

4. Első (válaszként erre: 3. - 006373a427)
2010. aug. 18. 18:54
Mi most akarunk venni gyerekülést, de olyan sok féle van. Próbáltam utána nézni és ez tetszett meg a leírások alapján.
2010. aug. 18. 17:45
nekünk az van és nagyon szeretjük,mondjuk én tudatosan ezt is akartam mert 6 évig gyermekáruházban ilyenekkel foglalkoztam elég jol ismerem őket:-)
2010. aug. 17. 14:16

Sziasztok!


Valakinek esetleg van-e közvetlen tapasztalata?

Mennyire biztonságos, kényelmes az ülés?

2010. aug. 17. 14:15
Concord Trimax gyerekülés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook