Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Combom belső oldalán van egy kemény pukli. Mi lehet? Orvoshoz kellene fordulnom? fórum

Combom belső oldalán van egy kemény pukli. Mi lehet? Orvoshoz kellene fordulnom? (tudásbázis kérdés)


2008. máj. 2. 15:13

Köszi az ötletet, lehetségesnek tartom, hogy az és utána is jártam ennek a zsírdaganatnak, ezeket találtam:

Wikipedian: [link]

Fórum erről: [link]


A doki már biztos, remélhetőleg meg tudják állapítani, pontosan mi.

Egyedül az nem stimmel a kialakulásnál, hogy hirtelen találtam rá és már elég nagy. Nem vettem észre, hogy sokáig növekszik. Ezek a lipómák meg lassan alakulnak ki...

2008. máj. 2. 15:12

Ha nem piros, akkor nem egy gyulladt acut esetről lehet szó.

egyetértek Bittibettivel, leht, hogy lipoma, vagy valami pici idegentest belekerült és betokosodott.

Ha nem gyulladt megvárhatod a munkanapot, nem sürgős.

2008. máj. 2. 14:09

Nem lehet, hogy régebben megcsípett vmi és az változott át, mintha vadhús lenne?


Másik tipp: lipóma - zsírdaganat.


Mindenesetre menj el dokihoz!

2008. máj. 2. 14:01
Lázam nincs. És nem is piros (úgyhogy remélem, hogy nem furunkulus :) )! Ezért nem értem. Csak úgy ott termett a semmiből. Nem is erőltettem meg magam...
2008. máj. 2. 13:59
Mekkora? Lehet, hogy egy kezdődő furunculus!- de lehet más is.Látatlanban elég nehéz véleményt alkotni. Feltétlenül lássa orvos! Lázad nincs?
2008. máj. 2. 13:57
Nem fáj, de kb. 1 cm-es...
2008. máj. 2. 13:55
Combom belső oldalán van egy kemény pukli. Mi lehet? Orvoshoz kellene fordulnom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook