Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Combban idegbecsípődés hogy mulasztható el? fórum

Combban idegbecsípődés hogy mulasztható el? (tudásbázis kérdés)


8. ancsyangel (válaszként erre: 7. - Dóry87)
2010. márc. 22. 19:16

:) mégicsak csináltunk egy cicamosdást :) A kiskádat a mosógépre tettem :) Most megyek bebujok mellé a mi ágyunkba és majd Apa átviszi a sajátjába amikor hazaér :) Szerencsére Bettim meg ilyen sztinten már önálló :) Ő segített felállni is és láttad volna hogy instruált hogy a nem fájós lábamra támaszkodjak és ugy húzodjak fel :) Ezt mondani könnyebb volt mint kivitelezni hisz a jobb oldalon van a csípődés :S Ja a pezsgőtablettát megittam :)

Jó éjt és mégegyszer köszönöm!

7. Dóry87 (válaszként erre: 6. - Ancsyangel)
2010. márc. 22. 18:53
Próbáld hamar ágybadugni aztán Neked is irány az ágy és tessék pihizni:)
6. ancsyangel (válaszként erre: 4. - Dóry87)
2010. márc. 22. 18:38
Köszönöm igyekszem majd pihenni is csak ugye a 2 évesem még nem fürdött csak délután hajnyírás után zuhanyoztattam le :( De lehet ma elsumákoljuk mert az a hajolgatás most mégse menne :(
5. ancsyangel (válaszként erre: 3. - 3c111cc40f)
2010. márc. 22. 18:36
Köszönöm megpróbálom bár csak pezsgőtablettában van itthon most csak :)
2010. márc. 22. 18:35

MagneB6-ot vehetsz be, azzal nem ártasz a babának!Nah meg pihenés ahogy a párod is mondta!

Javulást kívánok!

2010. márc. 22. 18:34
magnézium, pihenés. nekem is rendszeresen szokott lenni, ez használ
2010. márc. 22. 18:32

SZiasztok

18 hetes kismama vagyok és ma egész nap néha fájdogált fenekem alatt a combomnál valami. Szerintem valami ideg. leültem a földre az elöbb átnézni egy dobozt de felállni már csak nagy fájdalmak közepette tudtam. Páromat hívtam ő csak pihenést tudott javasolni. Van valami más tanácsotok is esetleg? mert ülni is nagyon rossz most :( Mert hiába van itthon ilyesmi krém a baba miatt azt nem használhatom :(

2010. márc. 22. 18:32
Combban idegbecsípődés hogy mulasztható el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook