Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Comb simogatása, egyszerű kedvesség? fórum

Comb simogatása, egyszerű kedvesség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
12. Csenge2001 (válaszként erre: 7. - Iszkiri)
2017. nov. 25. 08:55
én sok infót gyűjtök általában :) igen, általában mindenki erre jutott, mint Ti. Általában férfiak írták le a véleményüket.
11. Csenge2001 (válaszként erre: 8. - 124637ff9b)
2017. nov. 25. 08:54
Nem gondolom, hogy gibbon...: )
10. Csenge2001 (válaszként erre: 2. - 124637ff9b)
2017. nov. 25. 08:53
Köszi :)
9. Csenge2001 (válaszként erre: 4. - Metalshock)
2017. nov. 25. 08:52
Lehet ;)
2017. nov. 25. 08:46
Ha nem gibbon a pasi, akkor jó közel kell állni hozzá az 1 perces simiért.
7. iszkiri (válaszként erre: 1. - Csenge2001)
2017. nov. 25. 08:42

Hali Csenge!

Na, és ahol már több ízben feltetted a kérdést, onnan milyen válaszokat kaptál? :)

Szerintem magad is tisztában vagy a válasszal. Különben nem a szexualitás, libidó témakört választottad volna.

Csevegni persze lehet több fórumban is, míg izzadságszagúvá nem válik a dolog.

Az ilyen és hasonló témákra amúgy is elég sokan harapnak.


Amúgy én meg csak azért írok ide, mert nekem nincs bőrnacim, nem is lesz. Igaz, műcickóm és egyéb implantom sincs, nem is simogatott még senki hosszan, érdeklődve, kedvességből.


Ha harmadszor is mész hozzá kontrollra, megint bőrnaciban menj, és várd a hatást. Három a magyar igazság. ;)

6. Metalshock (válaszként erre: 5. - 124637ff9b)
2017. nov. 25. 08:34
Van, egy piros. Csak nem simiz senki. Lehet jobban kéne pucsítanom.
5. 124637ff9b (válaszként erre: 3. - Metalshock)
2017. nov. 25. 08:28
Szerintem irigy vagy. Biztos nincs bőrnacid.
2017. nov. 25. 08:27

Ja és a comb belső fele... Na az már... Az már kérlek nem piskóta.

Külső hátsó rész csak bók. "Jó a nacid, jó lett a melled"

Csak sokszor megkapják az orvosok, hogy nem tudnak kommunikálni, ő szerintem így fejezte most ki magát.

2017. nov. 25. 08:24

Egészen biztosan csak kedvesség. Illetve lehet, hogy jó napja volt, olyankor szoktak még combot simogatni az orvosok.


Ha két percig simogat legközelebb, akkor ugorj az ölébe, hátha.

2. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Csenge2001)
2017. nov. 25. 08:22

Az 1 perces simogatás már valami! Ha elég ügyes vagy, orgazmushoz is elég. Szerelemhez viszont nagyon kevés.

A f.aszi egyszerűen csak élt és visszaélt a helyzetével.

2017. nov. 25. 08:14
Már máshol is feltettem ezt a kérdést. Sokszor, ha benne vagy egy szituációba nehezebben látod a dolgokat, tehát ezért is jó, ha mások is segítenek értelmezni dolgokat. Az orvosom,aki nyáron műtött vizsgálat után a combomat simogatta a térd felett hátulról. Ő ült, én mellette álltam a bőrnacimban...amúgy hasat és mellett műtött nekem. Ő valahogy az asszisztenssel és nővérrel beszélt, én álltam,Ő meg simogatott...picit talán el is húzódtam,mivel már kínos volt aztán, kínos, de persze kellemes. Többször jártam Nála kontrollon és régebben nem voltak ilyen reakciói...Nem idős orvos...nincs még ötven, én még nem vagyok 40...Bevallom, hogy több, mint szimpatikus nekem és szerintem ezt nem tudtam eltitkolni előle, talán nem is akartam. Tudom, hogy mással is kedves szokott lenni, de mondom nyáron még úgy érzem, hogy teljesen más szemmel néztünk egymásra...talán kicsit szeptemberben változott meg minden...Az előző találkozásunkkor csak hozzáért a combomhoz, ahogy ültem a vizsgálón...az tényleg inkább csak egy érintés volt...ez viszont már tényleg simogatás hosszasan (legalább 1 perc) (Azt hiszem mind a kétszer bőrnadrág volt rajtam, lehet,hogy szereti csak a bőrnacikat...?) Tehát a kérdésem, hogy mennyire szexuális töltetű vagy csak csupán kedvesség a térd feletti rész, comb simogatása egy férfi részéről? Mennyire tekinthető ez érdeklődésnek és nem csupán egy kedvességnek?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook