Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cofidis!!!! segitség!!!! fórum

Cofidis!!!! segitség!!!! (beszélgetős fórum)

2010. szept. 20. 16:14

Az összes banknál bunkók. A banki ügyintézők arra vannak betanítva, hogy bármi áron, de hajtsák be az összes ügyfélen még a nem létező adósságát is, és van olyan bank, ahol állítom még azért is jutalékot osztogatnak, ha olyan díjat rád terhelhetnek, amit nem lenne szabad. Én már nem 1-szer, nem 2-szer odacsaptam a bankba az asztalra, hogy ne nézzenek hülyének és csak azt fizettessék ki velem, amit valóságosan és jogosan ki kell, hogy fizessek.


Legutóbb, pl: a pótfedezetünk értékbecslését duplán akarták behajtani rajtunk mondvacsinált indokokra hivatkozva. Rögtön megkérdeztem, hogy mégis mi jogon, mert nem vagyok hülye, tudom, hogy ez szabályellenes, és rögtön kértem a bankfiókvezetőt is, hogy átbeszélhessem vele a dolgot. A bankfiókvezető nem mert nekem ellentmondani, mert tudta, hogy igazam van. Azonkívül befenyítettem a PSZÁF-al, ami elég hatásosnak bizonyult, mert rögtön nyalta a fenekem... Sose hagyjátok magatokat és főleg nem szabad megijedni tőlük, mert a banki világ cefetül ki tudja azt használni, hogy az emberek félnek az adóságok kifizetésétől.

2010. ápr. 7. 16:41
lényeg h megoldódott
2010. ápr. 6. 20:07
igen,de nem akarták elhinni,kicsit bunkok...
2010. ápr. 6. 20:03
felhívtad akkor még most őket?
2010. ápr. 6. 20:01
tévedés volt,beakarták magyarázni hogy én X.Y saját magam anya vagyok,csak anyám 68as én meg 86 os..holtt a valóságban anyum 54-es!ugyhogy félreértés...megnyugodtam
8. 9e36cbb27b (válaszként erre: 5. - Susika2009)
2010. ápr. 6. 19:50

pár hasznos infó:

1/354-5000 ügyfélszolgálat (8-20-ig )

1/354-5005 adósságkezelési osztály (8-19-ig)

1/354-5003 behalytási osztály (8-19-ig)

2010. ápr. 6. 19:49

most telefonálok

elmondom mivolt

6. kattyus (válaszként erre: 5. - Susika2009)
2010. ápr. 6. 19:38
Járj mihamarabb utána!
2010. ápr. 6. 19:35
az én nevem az én cimeme van rajta,meg egy szerződés szám,de nincs velük semmi szerződésem
2010. ápr. 6. 18:56

az is lehetséges a telefonszámoknál, hogy az adós bár a rendes számát adta meg, de ha előfizus, és számot cserél, azt a régebbi zámját kiosszák előbbutóbb másnak. kb 6 hó elteltével. és ha azt épp tekaptad meg, akkor mennek továbbis arra az sms-ek!.

Ezt nekem a B.B Banknál mondták mikor felhívtam őket mivan.


Viszont neked meg a levéllel kapcsolatban érdemes lenne őket felhívnod és tisztázni a dolgokat!

ha másnem elkérik a levélben lévő azonosítókat ha van benne ien, v szem adatokat és utánanéznek h tényleg nincs e hiteled v mivan

2010. ápr. 6. 18:31

Szerintem csak félre címezték. A Te nevedre szólt a levél?

Nekem egy időben smst küldözgetett egy bank, hogy 40 ezer forint adósságom van, aztán kezdtek hívogatni is, mivel nem foglalkoztam az smsekkel. Végül kiderült, valaki rossz számot adott meg a hiteligénylésnél...

2. kefekötőke (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2010. ápr. 6. 18:29
nem veszett el mostanában személyes iratod?
2010. ápr. 6. 18:28

MEgörülök,irt a kofidis nekem egy levelet hogy tartozok nekik,de közöm sincs hozzájuk,soha nem volt náluk hitelem,söt nincs is hitelem!

Mit tehetek,irtam nekik e-mailt..holnap felhivom öket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook