Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cofidis regisztrációs kód fórum

Cofidis regisztrációs kód (beszélgetős fórum)


5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2022. máj. 21. 14:08
Persze,megírom :) Gondolhatod mennyire bosszantó,hogy emiatt már csak hétfőn tudom elindítani! Arra is gondoltam még,hogy esetleg sérült a fájl,és azért nem engedi a jelszómmal nyitni! Hétfőn leszek okosabb,mihelyst megoldja a Cofidis a problémát! Szép napot neked :)
4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 13:19

Furcsa. Légyszi, majd írd meg, hogy mi az oka, tényleg érdekel.

Rengeteg hasonlóan kódoltnál nem volt gond.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. máj. 21. 13:13
Igen,nekem is ott van biztosításom. Pont ezt írom,hogy csak tudom tán,hogy mi az anyám nevének kezdőbetűje és hogy mikor születtem,de akárhányszor írom be nem fogadja el!
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 12:56
Allianz is így küldi a Casco szerződéseket. Konkrétan leírja, hogy vezetéknév, keresztnév, ékezetek fontosak.
2022. máj. 21. 12:50
Sziasztok! Csütörtökön telefonos adategyeztetés után pozitív lett a hitelkérelmem a Cofidis banknál. Meg is kaptam emailben a szerződést amit egy jelszóval védett pdf fájlban küldtek,ott sikerült is mindent letöltenem. A munkáltatóm kitöltötte a munkáltatói igazolást is,minden iratom megvan hozzá. Még aznap este sikerült is a regisztrációs oldalt kitölteni,de az oinline videóhoz küldött kódomat nem fogadja el a pdf fájl,amiben küldték a kódot,amivel feltölthetem az iratokat és indíthatnám a szerződést. A jelszó,amit kérnek hozzá: Anyám születési neve 2 karaktere és az én születési évem,hónapom. Egyszerűen már kikészít,hogy nem fogadja el! Példának leírom,hogy : vo195006 ilyen formában kellene leírnom,és nem nyitja meg! Persze majd hétfőn hívogatom őket,de valaki esetleg tudna segíteni,hogy mi lehet a hiba? Köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook