Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostyval sikerült fórum

Clostyval sikerült (beszélgetős fórum)


1 2
8. a305cbacd8 (válaszként erre: 7. - Évili84)
2012. márc. 2. 15:17
Neked is PCOS miatt kellett a Clostyt szedned?
2012. márc. 2. 15:08
Én az első clostys hónap után pozitívat teszteltem. Még a második adagot tartogatom, ha esetleg a kistestvérre rászánjuk magunkat.
2012. márc. 2. 15:02
Köszönöm, szükségem van a bíztatásokra, mert bár sejtettem, mégis levert a hír, amikor az orvos megmondta a diagnózist.:((((
2012. márc. 2. 15:00

Köszi.

Nekem csak akkor kell kezdjem a progeszteron pólást, ha pozitívat tesztelek. Emiatt parázom is egy kicsit mert az ismerőseim is Duphaston szedtek a ciklus e második felében. VIszont akkor csak három hónapig tarthat a kezelés. Nekem fél évre írta fel. Remélem nem kell addig próbálkoznunk.:)))

A lányom kezelés nélkül fogant, pedig a problém, már akko létezett:)))

4. Mézyke (válaszként erre: 1. - A305cbacd8)
2012. márc. 2. 15:00
Nekem az első gyermekem volt clostys 4 ik adag után sikerült.Szép nagy tüszőm lett tőle:D
3. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - A305cbacd8)
2012. márc. 2. 14:57

Nekem annyi a tapasztalatom a Clostival, hogy nem sikerült vele, de én IR-es vagyok, és akkor még nem tudtam, szóval nem a Closti hibája. Most nem kellett Closti, és 2 nap múlva félidős vagyok.


Viszont egy volt munkatársam felesége 2. hónap Closti szedése után annak segítségével lett állapotos.

2. epresfank76 (válaszként erre: 1. - A305cbacd8)
2012. márc. 2. 14:50
szia!2010 novemberben mentem kivizsgálásra,mert nem jött a baba,van már egy 15 éves fiam!Hüvelyi uh-n sok apró kiéretlen tüszőt látott a doki(cisztát)Pco-ra gyanakodott.Hormonos vérvételen gyorsan kiderült a progeszteronom nulaa,tehát nm volt peteérésem,azért volt a sok kis tüszőcske.HSg-n kiderült 2011 január 31-én,h el van záródva az egyik petevezetőm.És abban a ciklusban beszedtem az első clostimat.És lett sok domináns tüszőm az átjárható oldalon.Doki mondta mikor bújjunk össze,és az első clostis hónapban megfogant a kisfiam,aki november 1-én született és itt hangoskodik most mellettem.IR-em nekem sincs.Nekem sikerült az első hónapban,mellé pótoltuk a progeszteront,h meg is maradjon a babám.
2012. márc. 2. 14:44

Olyanok írását várom, akiknek tapasztalatuk van a Clostyról, és pozitív dolgokat tudnak mondani róla. PCOS-sal diagnosztizáltak. Nincs IR.-m. Most Clostyt kell szednem, a második babát szeretnénk.

egy jó kis diéta viszont nekem sem árt, nem a túlsúly miatt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook