Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Closty és Choragon fórum

Closty és Choragon (beszélgetős fórum)


2011. nov. 25. 21:54

Sziasztok!

Maradt 2 ampulla CHORAGON-om,és szeretném eladni.2000 ft./ampulla.

2011. jún. 14. 11:36

Sziótok! Most kezdtem el a második clostiadagom. De ezt már choragon ijekcióval fejezzük be.

Vajon ha reggel kapom a szurit akk délután tudok dolgozni? Köszi előre is a segítséget.

2010. szept. 10. 14:32

Sziasztok!

Szivesen beszélgetnék Closty és Choragon témakörben.

Én 38 éves vagyok, második gyereket szeretnék,8 hónapja próbálkozunk,most kaptam az első tüszőrepesztő injekciót,2 ampullát,nekem az orvosom azt mondta,hogy 12 óra múlva kezd hatni.Már majdnem 3 nap telt el a szuri óta, még mindig enyhén görcsölök, ez normális vajon?

Szerintetek volt tüszőrepedés?Van aki szintén hasonló cipőben jár?

2010. febr. 18. 14:39
Köszi a tanácsot.Mi ,,akcioztunk aznap -másnap-harmadnap és remélem összejön és pont kislányt szeretnénk mert egy fiu már van.Várom hogy ne jöjön meg!Aztán jöhet majd a tesztelés!Sok szerencsét mindenkinek!
2010. febr. 15. 08:37

Szia!

Nekem azt mondta a doki, hogy másnap és az utána következő napon kell az akció. 24-48 óra a hatásideje. Ha előbb jön az akció, akkor nagyobb a lehetőség a kislányra, ha meg a tüszőrepedést sikerül eltalálni aránylag, akkor inkább fiú. De szerintem ilyenkor inkább az orvos utasítását érdemes követni!

Kívánom, hogy sikerüljön. Nekem az első tüszőrepi után összejött, bár utólag kiderült (spermavizsgálatból), hogy nálunk a lassú elfolyósodás volt a gond, így inkább az segített, hogy szex után nem keltem fel egészen reggelig. Ja, és mi csak egyszer próbálkoztunk ezen ciklus alatt, a második napra sajna a párom elutazása miatt nem került sor. De a lényeg, hogy úgy néz ki, összejött.

Sikeres akciót :)

2010. febr. 11. 21:16

Sziasztok

Én hétfön kapom a szurit szerintetek mikor kell-,,akciózni ,,hogy babás legyek? Aznap vagy rá pár napra? Elöre is köszönöm!

2009. nov. 18. 21:31
Sziasztok! Én már szedtem Clostyt,de lett tőle egy cisztám! Az elmúlt,és most a következő ciklustól megint szednem kell+kapok mellette Choragon injekciót! Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Vajon sikerülni fog?
2009. nov. 1. 17:18
Sziasztok!Első clostys hónapom volt,choragont kihagytam,kivi voltam,enélkül sikerül-e.Sikerült,terhes vagyok.Semmi mellékhatása nem volt a clostynak.
7. Boci78 (válaszként erre: 1. - Mizsitimi)
2008. nov. 15. 20:34

Szia!


Én is hasonló cipőben járok, mint te két hónapja! Most kezdtem el a clostit és a jövőhét szerdán megyek kontrollra, ha kell beadják a choragon injekciót!

Csak érdeklődni szerettem volna hogy nálad hogyan hatott a dolog?

Mi már lassan két éve szeretnénk babát, remélem ezzel a párosítással összejön.

6. Bogár27 (válaszként erre: 1. - Mizsitimi)
2008. okt. 2. 13:55
A choragonal mire való?
2008. szept. 30. 16:21
Van eredmény?
2008. szept. 25. 05:48
Legkorábban 2 hét a szuritól.
2008. szept. 24. 18:55

Szia!

Én ettől a kettőtől estem teherbe.

Ha a 35. napig nem jelentkezik menstruációd, akkor csinálj egy tesztet. Eleinte én is 2 hetente csináltam, aztán rájöttem, hogy pénzkidobás.

2008. szept. 20. 09:59

Szia!

Szerintem 2 hét a biztos,előbb is csinálhatsz de az nem 100%-os mivel hormonokról van szó!

2008. szept. 20. 09:53

Sziasztok!

Most van az első hónapom clostyval és choragonnal!

Van valakinek valami pozzizív tapasztalata ezzel a párosítással? 6 napja kaptam meg a szurit, szerintetek mikor csinálhatok először tesztet? Előre is köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook