Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Clostridium difficile tapasztalat, alternatív kezelés gyereknél? fórum

Clostridium difficile tapasztalat, alternatív kezelés gyereknél? (beszélgetős fórum)


4. HBA2023 (válaszként erre: 2. - Emeke)
márc. 20. 05:41

Szia!


Nagyon régi a poszt, de nàlam most aktuàlis... Hogyan sikerült menedzselni a dolgokat? Mivel sikerült kigyogyulni?


Köszönöm,Andi

2014. márc. 16. 18:30
Igen, illetve gyógyultnak nem de tünetmentesnek mondanám már pár hónapja.Negatív lett most is a széklete folyamatosan ellenőrizve van.Sajnos azóta érzékenyebbek a belei a hurutos megbetegedésekre 1x kiszáradással kórházban is voltunk.De legalább a baktérium nem tenyészik ki.Ez már haladás.Mielőbbi javulást, gyógyulást kívánok tudom milyen szörnyű ez!
2. Emeke (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2014. márc. 9. 08:28
Én is ettöl szenvedek! Sikerült kigyógyulni a kisfiadnak?
2013. máj. 3. 21:04

2 éves kisfiamnál clostridium difficile tenyészett ki április 19.-én.Oka az antibiotikum szedés volt.Kórházban is voltunk szépen helyrejött, a héten hétfőn fejeztük be az erre irányuló antibiotikum kúrát.Erre ma reggel megint nyákos volt a széklete megy a hasa megint kapja a gyógyszert.

Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban esetleg?Alternatív kezelés a pro ill. prebiotikumokon kívül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook